Ko trūksta vaikinams, kad jie būtų tobuli, arba atkirtis į Miroslavo Siniavskio straipsnį

Taip, tikrų tikriausia lyčių diskriminacija. Susidaro nuomonė, kad merginos turi būti iš pieno plaukusios, o vaikinams ir alaus putos užteks. Nė velnio!

Mielieji vyrai, mes be jūsų neišgyventume – faktas, tačiau kartais jau geriau be jūsų, negu su jumis ir jūsų ydomis. O jų, patikėkite manimi, turite begalę.

Yda numeris vienas: kur krepšinis – bobų nebereikia

Dažnai savo brangųjį užklumpu, šnekantį telefonu. Vienąsyk, per kažkokias artėjančias svarbias krepšinio varžybas, jis tarėsi su draugu kur geriausia žiūrėti rungtynes.

Cituoju savąjį: „Ė, ne, tik ne pas mane, šiandien manoji su mergom susirenka kokteiliukų gerti, tai bobos tik cyps, rėks ir maišys žiūrėti rungtynes. Ir neimk Rugilės – merga ir kašis – nesuderinami dalykai“.

Taip, gal ir yra tiesos: cypsim, rėksim „prisiliuobusios“, tačiau išankstinis nusistatymas, kad mes, moterys, negalime kartu su jumis pažiūrėti varžybų – neteisingas ir netgi nedovanotinas jums!

Nuo ryto iki vakaro sėdite darbe, vakarais laiką leidžiate su draugais kokiame „kaboke“, naktimis, nuvargę kaip šunys… Tai kada, po velnių, mums puoselėti santykius? Bent leistumėte prie televizoriaus kartu su jūsų vyriška kompanija ramiai pasėdėti.

Yda numeris du: išmokite deramai sakyti komplimentus

„Brangusis, kaip man šita suknelė? Ar išryškina privalumus?“ – klausiu. „Taip, gerai viskas,“ – „išvemia“ jis. „O gal geriau juoda?“ – nepasiduodu. „Aha, juoda,“ – nė nežiūri. „Tai kuri, po galais?“ – imu rėkti. „Šita, šita,“ – veblena jis.

Atpažinote save? Turėjote. Vyrai, išmokite pasakyti savo nuomonę, merginos mėgsta nuoširdžius vyrus.

Jeigu pirmoji suknelė išties atrodė tragiškai, kam meluoti? Pasitelkite į pagalbą truputėlį nuoširdumo, atvirumo ir pirmyn.

Mergina tik padėkos, jeigu jai padėsite apsivilkti geresnę suknelę ir būsite nuoširdūs. Ji tai įvertins. Dar viena jūsų daroma klaida: „Na, ir kaip aš tau šiandien atrodau?“ „Puikiai. Kaip visada“, - paprastai atsako jis.

Net jeigu ir jūsų antroji pusė atrodo „kaip visuomet“ gražiai ir dailiai, nesakykite jai to. Jūsų partnerės tai nepradžiugins, anaiptol, manys, kad kasdien ji atrodo taip pat ir net pasipuošusi neatrodys išskirtinai.

Yda numeris trys: higienos trūkumas

Tikrai protingu žmogumi nepavadinsi to, kuris teigė, kad vaikinas turi būti tik šiek tiek gražesnis ir tvarkingesnis už beždžionę.

Dar graudžiau, protingi nėra ir tie, kurie vadovaujasi šiuo šūkiu. Vyrai, nejaugi tikrai galvojate, kad penkias dienas nešiotų kojinių dvokas pritrenks merginas, o neskusta barzda tik dar seksualiau atrodys?

Taip, gal ir pritrenks, tik vargu ar gerąja prasme.

Yda numeris keturi: merginos nebezda ir neriaugėja

Įsidėmėkite: net gražios merginos atlieka gamtinius reikalus, riaugėja ir bezda. Dažnai žaviai mergaitei rūgtelėjus, vyrai išpučia akis ir skeptiškai žiūri, rodos, lyg ji būtų ne žmogus.

Juk tai - normali kūno išraiška, būdinga visiems žinduoliams, merginos taip pat. Aišku, jeigu mergina atsirūgo per bendrą vakarienę su jūsų tėvais, tada blogas ženklas, tačiau laiku ir vietoje – nieko blogo.

Ir jūs turėtumėte iš mūsų pasimokyti. Mes bent žinome etiketo taisykles ir nekasome užpakalio prekybos centre, nebezdame, pietaudami kavinėje ar autobuse.

Yda numeris penki: jūs nekalbate apie ateitį

Jums iš tiesų patinka jūsų mergina, jūs į ją žiūrite rimtai, tačiau apie vestuves dar negalvojate? Tebūnie, negalvojate. Kam skubėti? Tačiau merginos, priešingai nei jūs, nori būti garantuotos, kad jūsų santykiai nepasibaigs gyvenimu „susimetus“ ir jūs ateityje planuojate su ja kurti šeimą.

Kalbėkite! Jūs dažnai prisibijote nuoširdaus pokalbio, o merginoms būtent tokių ir reikia. Pasakykite jai, kad ji yra vienintelė ir vargu, ar kada nors ateityje kita moteris pakeis jos vietą, tačiau dabar dėl vienokių ar kitokių priežasčių vestuvių ir šeimos kūrimo neplanuojate. Žinoma, tai nereiškia, kad į antrąją pusę žiūrite nerimtai. Pasakykite jai tai ir mergina neabejotinai nusiramins ir liks jumis patenkinta.

Ydų yra daugybė. Tiek vieni, tiek kiti jų turime. Tobulų nėra, o jei tokių ir būtų, tai nebent kitame pasaulyje, bet ne šiame. Žmonės tuo ir įdomūs, kad kiekvienas yra savotiškas ir netobulas. O meilei nesvarbu, ar vaikinas jau žilstantis, ar mergina kreivomis kojomis, ar vienas protingas, o kitas ne... Meilė nesirenka. Ji tiesiog ateina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis