Kaip patraukti vaikiną savo pusėn?

Pradėjo kaltis meilės sparnai, ir tu nežinai, ko griebtis, kad jį prisiviliotum? Ką gi, teks paplušėti. Savaime suprantama, neužteks per naktis nemiegoti ir svajoti, kad judu būtumėte laiminga pora.

Klysta tie, kurie mano, kad nieko nedarant, viskas susiklosto savaime. Taip nėra. Patyriau pati, ką reiškia kankintis dėl to, mano manymu, vienintelio.

Ech... Kaip aš klydau. Net dabar juokas ima prisiminus. Bet užtai supratau, ko reikia, norint „pakabinti“ tą „Poną Žavingiausiąjį“.

1. Pradėk nuo jo įvertinimo

Keliais procentais jį įvertintumei iš 100? Spėju dauguma, „apspangusių“ nuo susižavėjimo, duotų daugiau nei 90.

Bet ar išties jis tiek vertas? Ar jis visada pasitempęs, džentelmeniškas, stilingas, sąmojingas? Kažkodėl abejoju… Vertinimas turi būti tikslus, remtis reikia ne vien išvaizda.

2. Įsitikink, kad meti meškerę laisvai žuvelei

Antraip vargiai ką pakeisi, greičiau tik sukelsi antipatiją. O ir pačiai nebus malonu, iš ko nors nuvilioti vaikiną, juk nenorėtum, kad su tavimi taip pasielgtų, tiesa?

3. Pasitikėk savimi

Turi tiesiog trykšti pasitikėjimu savimi! Atrodo, yra tokių merginų, kurios tikrai nėra nei labai madingos ar stilingos, bet vaikinų dėmesio joms niekad netrūksta.

Jos sugeba atsipalaiduoti ir jaustis padėties šeimininkėmis, dėl ko dažnai vaikinai ir pameta galvas.

Net jei tavo išsvajotąjį šokių ar vakarėlio vakarą jis prie tavęs neprieis, nenukabink nosies ir nestovėk it žemę pardavusi. Privalai atrasti jėgų ir linksmintis iš visos širdies, didelė galimybė, kad jis ar kitas atkreips dėmesį.

4. Kokios merginos jiems patinka?

Šis klausimas iškyla visoms. Bent kartą gyvenime tai tikrai. Mano pažįstamas, kartą paklaustas, linksmai atsakė: „Hm, na, turėtų būti linksma, stilinga, nei per daug apkūni, nei per daug liekna ir, žinoma, saldžių lūpų“.

Dėl paskutiniojo komentaro galima ginčytis, bet esmė suprantama. Atrodo, reikia tikrai nedaug, bet vien to nepakanka. Taip nesulauksi pasakų princo. Šiais laikais ne princai baltais žirgais joja.

5. Pasistenk ne tik dėl jo, bet ir dėl savęs

Visada norėjai būti kaip jos, mokyklos ar kiemo šauniausios? Kas tau trukdo būti dar šaunesne? Būk visapusiška. Lankyk būrelius, būk aktyvi mokyklos veikloje.

Bandyk keisti išvaizdą. Pakeisk šukuoseną ar plaukų spalvą, įsigyk keletą prigludusių drabužėlių – juk vaikinų netraukia „apdribę“ megztiniai.

Kartas nuo karto apsilankyk soliariume – ne tik įgausi lengvą rusvą įdegį, bet ir nuotaiką sau pataisysi. Žinoma, patobulink savo eiseną, grakštumo prideda ir nedidukai aukštakulniai.

O kaip laikysena? Įsivaizduok, kad jis visada stovi tau už nugaros, juk nori būti pasitempusi ar mažų mažiausiai ne susikūprinusi. Labai svarbu ir kalbėsena. Vaikino tikrai nepatrauksi, besikeikdama ar mėtydama keistokus, nešvankaus turinio, juokelius.

Taigi, kai veidrodis taps draugu, o ne priešu, būsi pasiekusi kitą lygmenį, kuriame pasitikėjimo savimi neturėtų trūkti.

Atlikusi šias 5 taisykles, iš naujo grįžk prie pirmosios. Ką manai? „Fainuolis“ jau surenka mažiau balų? Ką gi, jis tavęs nevertas, teks jį pamiršti. Bet jei jis tau vis dar patinka, vadinasi, galima pabandyti suvilioti tą šuniuką.

Jei jis vis dar nesidomi tavimi, pradėk dėmesį rodyti tu. Savaime suprantama, saikingai. Gali lyg netyčia apsilankyti jo krepšinio treniruotėje ar mėgiamiausioje kavinėje. O gal žinai, kada jam baigiasi pamokos? Tad nepatingėk porą kartų praeiti pro šalį, gal susitiks žvilgsniai, kas žino? Jei jis iš tavo mokyklos, likimas palankus tau.

Gali sužinoti kažką apie jį iš jo draugų. Pavyzdžiui, gal jis užsiregistravęs kokioje nors interneto svetainėje. Radusi jį ten, gali užmegzti nekaltą pokalbį, tipo jis tau kažkur matytas ar panašiai. Žodžiu, tereikia šiek tiek drąsos ir fantazijos, ir jis bus tavo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis