Erotinis prisilietimas kaitina labiau nei seksas

Kelias į vyro širdį eina ne per skrandį ir net ne per lovą, o per jo jausmus, teigiama redbookmag.com. Kai „įvaldysi“ erotinio prisilietimo meną (tai paprasčiau nei matematika), lovoje tu ne tik suteiksi jam nepamirštamų gyvenimo akimirkų, bet ir jausiesi suartėjusi su juo labiau, nei kada nors anksčiau.

Kai nuspręsi leisti savo judesiams ir prisilietimams kalbėti už tave, sujaudinsi jį taip labai, jog atmosfera kambaryje įkais iki virimo temperatūros.

Tau reikės trupučio aliejaus ir šilto, jaukaus kambario. Romantiškos detalės nepakenks, o svarbiausia, perskaityk glamonių patarimus apačioje ir imkis iniciatyvos.

Keista, bet kai kurie vaikinai, kai jiems pasiūlomas erotinis masažas, ima spyriotis. Jei tavo vaikinas nenori gulėti pasyviai ir mėgautis, paprasčiausiai pasakyk jam: „Pabandyk tai dėl manęs. Be jokių įsipareigojimų. Tik atsigulk ir mėgaukis. Jei po penkių minučių tau nepatiks, sustosiu“.

Keista, bet vaikinus dažnai reikia tempti į rojų, o jie visą kelią dar ir spardosi bei klykia. Jei jis galiausiai sutinka, prieš masažą priversk jį kelias minutes „apšilti“.

Tegul jis paruošia savo kūną erotiniam masažui tokiu pat būdu, kaip jis apšyla, prieš eidamas bėgioti: keli įtūpstai kojų raumenims atlaisvinti, keli rankų pasukimai, pratimai nugarai.

Jo veidui ir galvai skirk 5 minutes. Nagais glostyk jo galvos odą. Pirštų galiukais liesk jo ausų raukšleles, jo skruostikaulių linijas ir nosį.

Po to užkišk savo delnus už jo galvos. Kur jo kaklas susijungia su kaukole atrasi mažas kaulų įdubas. Šios įdubos yra mažai kam žinomos erogeninės zonos.

Uždėk savo pirštų galiukus ant šių įdubų ir, palaipsniui didindama spaudimą, masažuok. Tuomet suimk jo galvą ties žandikauliu ir švelniai truktelėdama į save, įtempk jo kaklo raumenis.

„Spausdama taškus ir tempdama raumenis, pagreitinsi kraujo cirkuliaciją ir pažadinsi jo pojūčius“,- teigia akupunktūros ekspertas dr. Michaelis Reedas Gachas.

Trečioji akis (esanti kaktos centre tarp antakių) ir smilkiniai (kaktos šonuose) taip pat yra erotinio masažo vietos. Apie 1 min. švelniai spausk trečiąją akį, tada 30 sek. švelniais sukamaisiais judesiais masažuok jo smilkinius. Tai sumažins įtampą ir padės jam seksualiai susijaudinti.

Kitas 7 min, skirk viršutinei jo kūno daliai. Gali pasirodyti, kad tai per trumpas laiko tarpas, kad išmasažuotum tokį didelį kūno plotą, bet nustebsi sužinojusi, kaip greitai su tuo susitvarkysi.

Rankomis glostyk jo pečius ir viršutinę krūtinės dalį. Liesk taškinio masažo vietas, esančias abejose kaklo apačios pusėse.

„Ši vieta yra tikras įtampos centras, bet jos masažavimui skirk tik minutę, - pataria dr. M.Gachas. - Jei masažuosi ilgiau, jam gali pradėti skaudėti galvą”.

Skirk dėmesio raktikauliams. Įlinkiai žemiau raktikaulio yra daug kam nežinomos erogeninės zonos. Spustelk juos švelniai savo nykščiu ir smiliumi. Tuomet judėk link krūtinkaulio centro, esančio virš širdies.

Paieškok kaulo duobutės. Ši taškinio masažo vieta vadinama „ramybės jūra” – atsipalaidavimo taškas. Kai paspausi jį savo pirštais, jo krūtinėje neliks įtampos. Dabar metas aliejui, kuris padės greitai pamasažuoti didesnį jo kūno plotą – jo krūtinę, pilvą. Speneliai – gerai žinomos erogeninės zonos – taip pat taškinio masažo vietos.

Kad įkaitintum jo kraują, žnybtelk (ne per stipriai) ir nykščiu bei smiliumi švelniai pasuk (pasuk, o ne nuplėšk juos nuo jo kūno).

Po to savo rankomis slysk iki vienos iš jo rankų. Yra dvi „karštos“ galūnės vietos, būtent pažastys ir sulenkimas ties alkūne. Pastebėsi, kad abi šios vietos yra sulenkimai: visi sulenkimai yra erogeninės zonos (užpakalis, užpakalinė kelio pusė, vieta, kur šlaunis susijungia su dubeniu, kur ausis jungiasi su kaukole).

Sulenkimų masažavimas gali sukelti juoką, taigi, naudok dr. K. Stubbso vadinamą „plunksnelių“ glostymo metodą - pirštais švelniai brauk per odą. Patrink kiekvieną ranką, tada trumpai pamasažuok jas.

Tikrai erotiška dalis

Jau įpusėjai masažą – pats laikas pereiti prie tikrai erotiškų dalykų. „Prieš pereinant prie genitalijų srities, reikia, kad tavo partneris būtų pakankamai atsipalaidavęs ir susijaudinęs“, - teigia dr. K. Stubbsas.

Jam patiks bet kas, ką tu darysi šioje srityje. Bet yra kelios vietos, kurių negalima pražiopsoti:

Penio galvutė: penio galvutė yra ypač jautri, tai vyriškas moteriško klitorio atitikmuo.

Vainikėlio viršūnėlė: vainikėlis, kur varpos galvutės raukšlelės susijungia su penio pagrindine dalimi yra jaudulio viršukalnė.

Pasaitėlis: jis yra ties 12 val. apatinėje pagrindinės penio dalies pusėje, ši nago dydžio vietelė yra jo visatos centras.

Kapšelio siūlė: ši penio apatinėje pusėje esanti siūlė yra ypač jautri – jo nervų galūnių vieta;

Kapšelis: žinosi, kad pataikei į dešimtuką, kai jo kapšelis sukietės ir susitraukinės tarsi šoktų;

Sėklidės: ant kapšelio šonų esančios pūslelės yra tarsi mažos vytelės. Gali pajausti, kaip, tau palietus, jos sukietėja.

Vyrų G taškas: ieškok jo raumeninėje kūno dalyje, kuri yra tarp kapšelio ir išangės, tai - maždaug 10 centų monetos dydžio įduba. Spaudžiant šią įdubą, netiesiogiai yra stimuliuojama prostatos liauka bei pats penis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis