Pirmoji naktis jos akimis

Gili naktis...Tik kažkur, tolimame miesto rajone, vos keliuose butų languose dar mirksi šviesa.Viename iš butų ant žemės sėdi jaunuoliai. Skamba rami muzika, o žvakių liepsnos tarsi šoka pagal ją. Ant sienos, tarsi freska, sustingę žmonių siluetai...

Kambario viduryje sėdėjo jie vienas prieš kitą, o tarp jų mažytė žvakė, raudono vyno butelis ir dvi pilnos taurės. Vienas nuo kito negalėdami atitraukti akių jie tiesiog tylėjo vis liesdami vyno taures prie lūpų. Tylėjo iš laimės, kad pagaliau jų svajonė išsipildė ir jie liko pirmąkart jos namuose tik dviese. Romantiška muzika ramino juos.

Vienas kitą tarsi valgė akimis, tuomet susikibo rankomis ir taip tvirtai laikydami vienas kito rankas, kalbėjo. Šiandien pusė metų, kai jie kartu, kai jų širdys susiliejusios į vieną. Pusė metų, kai jie myli.

Jie džiaugėsi, kad tokią dieną jie galėjo būti tik dviese, netrukdomi niekieno. O tai būna retai, judviejų tėvai - namisėdos, tad nei pas vieną, nei pas kitą negali pabūti tik dviese.

Jie dabar buvo pamiršę laiką, vietą, metų laiką... Vynas svaigino dar labiau... Išėję į balkoną, prisidegę cigaretes, įtraukę po žudantį dūmą, prisiglaudė viens prie kito.

Vaikinas pabučiavo savo brangiausiajai į kaktą, ji nusišypsojo ir, šiek tiek pasistiebusi, švelniai pabučiavo į lūpas. Grįžę atgal į kambarį susėdo šalia vienas kito, vaikinas papildė taures ir, aistringai žiūrėdami vienas į kitą, susidaužę gurkštelėjo vyno... Taip sėdėdami ir kalbėdami, net nepastebėjo, kaip ištuštėjo vyno butelis.

Jaunuoliai jau buvo pakankamai apsvaigę, tad pokalbius vis dažniau pertraukdavo aistringi bučiniai. Jis švelniai paėmęs ją ant rankų nunešė į lovą, paguldė ir pats prigulė šalia. Kambarys skendo žvakių šviesoje, o jiedu - bučinių aistroje.

Jis lėtai ir atsargiai tarsi porcelianą bučiavo jos kaklą, lūpas, kartas nuo karto bandydamas prasiskverbti į iškirptės vidurį. Mergina buvo visiškai atsipalaidavusi, nors mintyse vis išnirdavo prisiminimas, kad ji dar nekalta ir nežinia, kaip viskas baigsis...

Tuo metu vaikinas ėmė glamonėti jos kūną, ji taip pat neatsiliko, jos širdelės dūžiai smarkėjo, paslaptinga, bet maloni baimė kaustė ją.

Vaikinas neskubėdamas atseginėjo jos palaidinę, ėmė bučiuoti krūtis, bučiniais leidosi žemyn, tuomet vėl sugrįždavo prie jos lūpų, atsegęs jos liemenėlę rankomis lietė jos krūtinę, jo kūnu vilnijo susijaudinimas...

Netrukus jiedu jau buvo iki pusės nuogi, tad vaikinas atsargiai ir žvelgdamas jai į akis ėmė segti džinsų sagą, tuomet užtrauktuką, mergina tarsi skatindama jį nesustoti pabučiavo.

Vaikinas, pradėdamas nuo kaklo, švelniai liežuviu leidosi žemyn, kiek apsistojo ties krūtimis, o rankomis lietė jos tarpkojį. Liežuviu slydo toliau, vis bučiuodamas jos karštą kūną pasiekė tikslą, mergina nesipriešino.

Kai jis liežuviu ėmė „darbuotis“, mergina neslėpdama ėmė dejuoti. Aimanos stiprėjo, vaikinas sunkiai valdėsi, jis troško jos. Jam tai nebuvo pirmas kartas, tačiau žinodamas, kad jo merginai pirmas, turėjo būti labai atsargus, tad sugrįžęs prie jos veido pabučiavo ir, norėdamas įsitikinti, ar tikrai ji nori to, paklausė.

Panelė, kiek virpančiu balsu, nedvejodama atsakė „taip“. Vaikinas iš džinsų išsitraukė apsaugą ir padavė merginai. Ji atsargiai dantimis atplėšė pakelį, ištraukė „gumytę“ ir nieko nelaukdama užmovė.

Vaikinas praskėtęs merginos kojas lėtai ir atsakingai ėmė skverbtis į vudų, mergina sudejavo, vaikinas sustojo, pabučiavo ir paklausė, ar gali tęsti, mergina linktelėjo. Vaikinas skverbėsi vis gilyn ir gilyn, tuomet lėtai ėmė judėt pirmyn, atgal...

Mergina vis sudejuodavo, vaikino kūne ėmė virti kraujas. Jautė malonius virpuliukus... Mergina paprašė nesustoti, tad jis ėmė spartinti judesį, pasigirdo gilus atodūsis, vaikinas sustojo, pasiteiravo, ar jai viskas gerai.

Mergina tylėjo, vaikinas pabučiavo ją ir pastebėjo nuriedančią ašarą. Sutrikęs vaikinas tučtuojau paklausė, ar ji nori viską nutraukti, mergina papurtė galvą ir pabučiuodama tarsi davė leidimą viską pratęsti. Tad lėtai, bet giliai skverbdamasis norėjo įsitikinti, kad tikslas pasiektas. Kiek paspartinęs judesį pajuto ateinantį orgazmą.

Nevaldydamas savęs jis skubėjo viską užbaigti, kad nebetektų kankinti merginos. Tačiau mergina jautėsi puikiai. Kai atėjo pabaiga, jiedu atsigulė šalia vienas kito, stipriai apsikabino ir pasibučiavo.

Tai buvo pirmoji judviejų naktis, dar labiau suartinusi juos...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis