Kaip įtikti merginoms?

„Taisyklė numeris vienas, norintiems suprasti merginas: merginos pačios savęs nesupranta. Viskas. Taškas. Merginos pačios nežino, ko jos nori. Nežino, kodėl daro dalykus, kuriuos daro. Visiškai neturi supratimo. Jokio.

Kuo anksčiau vaikinai tai supras, tuo greičiau mes visi galėsime toliau gyventi visiškai betikslius savo gyvenimus, vaikydamiesi sijonus, kurie pasipainios prie kiekvieno posūkio. Ir būsime laimingi kaip tušti buteliai. Pilnatvė.

Jei galėčiau vienu žodžiu apibūdinti merginas, kurias man teko sutikti per savo gyvenimą, tas žodis būtų: NESĄMONĖ.

Viskas, ko aš išmokau, yra kelios taisyklės, kurios padėjo man išgyventi daugelyje situacijų. Rizikuodamas užsitraukti feminisčių pykti, pateikiu jums šias merginų supratimo taisykles,“ – rašoma viename nusivylusio vaikino bloge.

Panaršėme dar keletą vaikinų išpažinčių ir sudarėme sąrašą, kaip vaikinams įtikti merginoms. Ar tikrai manote, kad to gali pakakti?

Nupirk gėlių. Paprasta ir visada efektyvu. Vienintelis kartas, kai tai nesuveikia, yra tada, kai bandai išpirkti kaltę. Pastaba – kaltės gėlės nepanaikina, jos tik pablogina situaciją.

Visuomet daryk tai, ko jos tikisi. Aš maniau, kad tai joms nepatinka, nes „yra per daug akivaizdu“, bet ne, taip nėra. Net jei įkyriai joms pataikausi – joms patiks.

Jei tavo mergina skundžiasi, kad tu niekada jai neprisipažįsti savo meilės, tai padaryk tai per artimiausias 10 minučių. Jei ji užsiminė, kad tu niekada nedovanoji jai gėlių, tai nupirk jų iškart. Patikėk, būti nuspėjamu yra daug geriau, nei klysti.

Sakyk joms komplimentus iki absurdo. Tai tinka abiem lytims, bet moterims ypač patinka „mirkti komplimentuose“. Pastaba: tiesos pagražinimas yra priimtinas, bet jei kaskart sakydamas komplimentus savo merginai, pagausi save meluojant, tuomet susiprotėk, kad turi problemų. Sprendimas: susirask kitą merginą arba leisk jai susirasti kitą vaikiną.

Susitvarkyk tą prakeiktą butą. Aš nenoriu pasakyti, kad visi vaikinai yra apskretėliai, o visos merginos tvarkingos, bet moksliniais tyrimais įrodyta, kad apskritai moterys turi žemesnį nei vyrai sudėtingumo suvokimo slenkstį ir todėl joms visur vaidenasi ne „sudėtinga tvarka“ bet netvarka.

Padaryk ką nors netikėto. Aš turiu omenyje ne netikėtą pasirodymą su pėdkelnėmis ant galvos, o ką nors gražaus, netikėto: netikėtą vakarienę, netikėtą žinutę ar savaitgalio išvyką. Žinau, kad sugalvoti kažką „gražaus“ vaikinams sunku. Man taip pat. Tačiau panaršyk internetą. Ten tikrai surasi straipsnį: „ką merginos turi nuveikti per gyvenimą“. Vieną iš tų dalykų įvykdyk.

Prisimink datas. Ši taisyklė labai svarbi ir šiandien, kai vidutinis vaikinas su savimi nešiojasi daugiau kompiuterinių prietaisų nei „Apollo“ programa, nėra jokio pasiteisinimo pamiršti svarbias datas.

Pagalvok: „Google“ kalendorius, „Outlook“, ICQ, popieriaus lapas, prisegtas prie šaldytuvo. Datos merginoms yra svarbios, todėl prisimink jas ir nustebink ją. Kaip? Žvelk į ankstesnio punkto tekstą.

Būk kietas. merginos mus įsimyli dėl mūsų žavesio ir nesuvaldomumo, bet jos iškart mus pasilieka tada, jei mes parodome, kad mus iki tam tikro lygio galima „ištreniruoti“.

Būk „saldus“. Taip, tai „užknisa“, tačiau tai patinka merginoms. Bučiuok jas, glaustykis, murk, meilikauk, dovanok medžių lapus. Daryk viską: nerkis iš kailio ir vėl lįsk į kailį, kitaip nieko nepeši.

Nesimylėk. Jei nori suprasti merginas turi tapti gėjumi arba vienuoliu. Vaikinai, kurie nekalba apie seksą ir apie jį net nemąsto merginoms patinka labiau nei kiti. Kodėl? Jie merginoms atrodo neabejotinai patrauklesni, nepavojingi ir labiau trokštami. Žinai, kad sutanos daro stebuklus?

Yra tik viena. Įsikalk į galvą, kad merginos nekenčia visų tavo ex, tavo draugių taip pat. Jos - konkurntės ir visokios kitokios iš „k“ raidės. Ant klyno taip pat gali išsitatuiruoti josios vardą. Tada kitos merginos tavo klyną aplenks. Būsi skaistus, o jei ne skaistus, tai tikrai nesvetimausi. Taip merginos pasijus ypatingos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis