Mitai apie vaikinus, dėl kurių kenčia merginos

Su manimi sutiks bene kiekviena: apie vaikinus žinoti visko neįmanoma. Tačiau ar neatsitinka taip, jog dažnai mes nesuprantame ne vaikinų, o savęs? Nemokame išgirsti (arba nenorime), sureikšminame nereikšmingus dalykus, o po to rėkiame: „Na, ir tegul sau susiranda didžiakrūtę blondinę!”.

Bet ar nėra taip, jog matome ir girdime tik tai, ką norime? Ar nėra daugelis mūsų „patikrintų tiesų“ tik mitai?

Mitas: tu jam per gera

Prieš keletą dienų viena draugė skundėsi dėl skyrybų su vaikinu. „Išdėjo“ jį į šuns dienas, apverkė, o po to porą valandų galvojo, kaip vaikino poelgį pateisinti. Kaip skyrybų priežastį jis įvardijo tai, jog ji jam per gera. Melas!

Draugę teko nuleisti ant žemės. „Skaityk tarp eilučių, - aiškinau aš. - tu jam nusibodai!“ Graudi, bet tikra tiesa. Joks save mylintis žmogus neatstums to, su kuo jam iš tikrųjų gerai ar net per gerai, tačiau baimė įžeisti, labai įskaudinti vaikinus priverčia meluoti.

Tai, kas per daug saldu, greitai apkarsta. Viena iš merginų problemų, kad, pradėjusios draugauti su savo pasakų princais, jos pakeičia savo elgesį, pradeda dėl visko panikuoti, verstis dėl vaikino per galvą, pamiršdamos, kad iš pradžių jos turi mylėti save.

Viena iš vaikinų problemų – jie ne tokie drąsūs kaip merginos, pameluoti jiems yra saugiau. Aišku, įsimylėjusi mergina negirdi, ką iš tikrųjų sako jos draugas (ypač jeigu jai tai nepalanku), tačiau jeigu tave rankomis atstumia, o žodžiais giria – nebedėk vilčių, taip nebūna.

Mitas: jiems patinka didžiakrūtės

Taip, jos jiems tikrai patinka, bet tai dar nereiškia, kad jie tik tokių ir vaikosi. Paraloninės liemenėlės, silikoniniai įdėklai – visa tai skirta tam, kaip sako gera mano draugė, kad būtum „apgavamotera“.

Bet ar tikrai verta taip save ir kitus apgaudinėti? Ar mažos krūtys gali tave sužlugdyti? Ne! Tiesiog vyrų genuose įsišaknijęs instinktas ieškoti moters didelėmis krūtimis. Jei moteris turi dideles krūtis, yra tikimybė, kad ji turės daugiau pieno ir bus pajėgesnė išmaitinti naujagimį.

Paklauskite nors vieno vyro, dėl ko jam patinka krūtys. Jis tik skėstels rankomis ir atsakys: „Tai čia gi krūtys, jos vyrams patinka!”

Nesiūlau mesti liemenėlių su pakietinimais ant laužo, tačiau gal pats laikas būtų nustoti kompleksuoti dėl mažos krūtinės? Akmens amžius baigėsi, o šiuolaikiniai vaikinai eina tėvystės atostogų ir maitina savo vaikus specialiais mišinukais. Taip pat atkreipkite dėmesį į manekenes. Jos vaikinams taip pat patinka, tačiau jų krūtys - vos įžvelgiamos…

Mitas: jiems patinka blondinės

Kai Lietuvą buvo užplūdęs „blondinomanijos“ virusas, visos merginos lėkė į kirpyklas šviesintis plaukų. Po to „blondinomanijos“ virusą išstūmė „brunetomanijos“ virusas, kai tos pačios blondinės puolė plaukus vėl tamsinti.

Vienoms pasikeitimai labai tiko, o kitoms visai ne! Kadangi su didžiakrūčių mitu jau susitvarkėme, liko išsklaidyti blondinių mitą. Čia vėlgi neapseisime be informacijos.

Ar nebuvo taip, kad vaikystėje turejote šviesius plaukus, o su metais šie ėmė tamsėti? Buvo? Tad šviesūs plaukai jums simbolizuoja jaunystę. Jauna mergina, vaikinų akimis, turi didesnį potencialą išnešioti sveiką vaiką. Tačiau nereikėtų panikuoti – tamsiaplaukės turi daugiau perspektyvų, siekiant karjeros.

Yra begalės mitų tiek apie merginas, tiek apie vaikinus, kuriuos tikrai derėtų sunaikinti. Nereikia nei didelių krūtų, nei šviesių plaukų. Svarbu, tiesiog būti savimi, kad niekada netektų išgirsti: „Ate.Tu man per gera“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis