PSICHOLOGAS PATARIA: kaip prajuokinti merginą per pasimatymą

KLAUSIMAS: norėčiau paklausti, kaip būti šmaikščiam ir mokėti prajuokinti merginą, kaip reikėtų elgtis per pasimatymą. Paskaitęs komentarus supratau, kad reikia turėti humoro jausmą ir mokėti juokauti, bet neaišku, kaip tai padaryti. Meilės dalykuose esu visiškai nepatyręs, tad tikiuosi vertingų patarimų.

ATSAKYMAS: pats geriausias dalykas būtų, jeigu elgtumeisi natūraliai. Humoro jausmas, šmaikštumas, mokėjimas juokingai ką nors papasakoti arba pakomentuoti paprastai yra įgimtos savybės.

Ne kiekvienas iš mūsų jas turi. Juokauti praktiškai neįmanoma išmokti. Bet visiškai nebūtina juokauti ar „skaldyti“ anekdotus, kai susitinki su mergaite, kuri tau patinka.

Tam, kad būtum patrauklus arba įdomus, jokiu būdu nereikia vaidinti klouno. Nes kiekvienas, kas elgiasi nenatūraliai ir bando ką nors daryti perdėtai, labai pralošia. Yra žmonių, kurie renka arba užsirašo anekdotus iš žurnalų ar laikraščių, kad vėliau juos galėtų papasakoti draugų būryje. Tik rezultatas būna apverktinas. Nieko nėra nuobodesnio ir labiau apgailėtino už nejuokingai papasakotus juokelius.

Per pasimatymą elkis paprastai. Jaudinimosi, kaip atrodai ar patinki, ar teisingai kalbi, ir taip pakanka. Jaudinasi kiekvienas, bent truputį įsimylėjęs vaikinas. Pasakysiu daugiau – jeigu tu jai patinki, tai ji irgi labai jaudinsis. Taigi, gali būti, kad jūs abu panašiai jaučiatės.

Suplanuok pasimatymą iš anksto. Sužinok, ką tau patinkanti mergaitė mėgsta veikti: dviračiais ar rogutėmis važinėtis, apie šunų veisles kalbėti, vaikščioti po parką. Tada jai pasiūlyk planą, ką galite veikti kartu. Kai būsite užsiėmę, nereikės tiek daug kalbėtis, bus įdomiau ir linksmiau.

Pasistenk nebūti egoistas per pasimatymą negalvok vien tik apie save. Jeigu visą laiką galvosi, ar tu jai patinki, ar gera tavo šukuosena, ar atrodai protingas, tai tikrai būsi neatidus mergaitei. Geriau po truputį ją pakalbink, paklausk, kaip jai sekėsi šiandien, ką ji veikė, ką norėtų daryti per Kalėdų atostogas. Papasakok ir apie save, ką veiki laisvalaikiu, kokios muzikos klausaisi, kokį kompiuterinį žaidimą mėgsti.

Per pasimatymą nebijok patylėti. Kai neturi ką pasakyti, tai sau lauk, kas bus toliau. Mergaitėms patinka, kai berniukai nešneka bet ko, kad tik šnekėtų.

Pasimatymo metu nebūtina iš karto prisipažinti, kad merginą myli. Nereikia sugluminti kito žmogaus, jeigu jūs dar gerai nepažįstami.

Žinok, kad ir tu ir ta mergaitė turi teisę pasakyti, kad nori su tavimi dar kartą susitikti. Bet ir tu ir ji taip pat turi teisę pasakyti: „apgailestauju, bet nesusitiksim kitą kartą“.

Tu viską padarei teisingai, tu - įdomus ir patrauklus, ji - miela ir graži. Bet gali būti, kad jūs netiksite vienas kitam.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis