N-18: kaip paslėpti erekciją

Tik įsivaizduok - esi svarbiame susitikime ar kompanijoje, kalbi prieš auditoriją ir staiga - tau „atsistoja“… Mes, vaikinai, visi ne kartą buvome patyrę erekciją kebliose situacijose. Šis fiziologinis reiškinys gali būti labai nesmagus, ypač jeigu esi paauglys ir dar tik mokaisi kontroliuoti savo hormonus.

Šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip galima išvengti tokių nesmagių situacijų.

Drabužiai – svarbiausias dalykas, paslepiantis erekciją. Niekada nenešiok aptemptų kelnių arba tokių, kurios varžo tavo judesius. Laisvi džinsai erekciją pridengia, o aptempti, priešingai, ją pabrėžia. Chaki spalva taip pat labai maskuoja netikėtus iškilimus.

Apatiniai drabužiai taip pat labai svarbus aprangos elementas. Trumpikės kur kas geriau slepia erekciją, nei taip vadinamos „boksininkų“ kelnaitės. Nors dauguma vaikinų renkasi būtent pastarąsias, tai visiškai nereiškia, kad jas turi nešioti ir tu.

Pirk aptemtus apatinius, kadangi tada tavo penis bus prigludęs prie kūno ir pajutęs, kad jis sukietėjo, galėsi greičiau jį „nuraminti“.

Laisvi marškinėliai, jeigu mokykloje pagal etiketą tau leidžiama juos vilkėti, taip ir daryk. Marškinėliai - puiki priemonė paslėpti erekciją. Marškinėlių ilgis turėtų būti iki kirkšnies (ypač tam tinka medvilniniai sportiniai marškinėliai). Sėdėdamas gali juos pasiraitoti, taip erekcija taps nepastebima.

Norėdamas pridengti erekciją, panaudok švarkelį ar knygą (laikyk daiktą įprastai su viena ranka, jokiu būdu neakivaizdžiai). Pradėk skaityti kažką, kas padės nukreipti mintis nuo to, kas paskatino erekciją. Kuo labiau sukoncentruosi dėmesį į tekstą, tuo greičiau „nuraminsi“ šią nemalonę situaciją.

Galvok apie kažką neseksualaus. Kai kurie vyrai, galvodami apie seksualinį potraukį, patiria erekciją. Todėl galvok apie ką nors įdomaus, kaip pavyzdžiui, sportą, politiką ar pan. Tokioje situacijoje išmėgink matematiką. Pavyzdžiui, pabandyk mintinai suskaičiuoti, kiek bus 23 kart 57.

Skaičiuojant kraujas plūs į smegenis, taip padėdamas spręsti uždavinį ir penis nusileis. Ir visai nesvarbu, jeigu tu nesugebėsi apskaičiuoti šios sandaugos, svarbiausia mąstyti.

Po kiek laiko erekcija praeis savaime. Tik negalvok apie ją, nes antraip tai užsitęs.

Sukišk rankas į kišenes ir stenkis laikyti „penį“ šone. Tai taip pat padeda „apgauti“ aplinkinius, nepaisant to, kad gali skaudėti.

Kai kiti dalykai nepadeda, nueik į vonios kambarį ir nusimauk savo kelnes iki kelių. Nedaryk sau nieko, kas sukeltų skausmą, tiesiog laikyk „jį“ vietoje. Ilgai netrukus, erekcija nebebus tokia pastebima ir greitai galėsi grįžti atgal pas draugus.

Laikyk ką nors šalto prie pilvo, nors ir stiklinę su vandeniu.

Galvok. Jeigu tu pakankamai dažnai susiduri su erekcijos netikėtose vietose problema, stenkis suprasti veiksnius, kurie tai lemia, ir iš anksto jų išvengti.

Nešiok mažą, maskuojantį, atletišką kaušelį, kuris paslepia erekciją.

Naudok diržą. Diržu galėsi prispausti penį, kad jo nesimatytų.

Niekada nesilankstyk ar neatlikinėk pratimų. Sunku paaiškinti, bet jei esi vaikinas, tu suprasi. Lankstymasis didina kraujo spaudimą į „penį“ ir pailgina erekcijos trukmę. Kontroliuok tai!

Stenkis nestovėti. Įkišk rankas į kišenes ir sugniaužk kumščius. Tai dažniausiai suveikia, jeigu vilki aptemptas kelnes.

Paplūdimyje visuomet vilkėk maudymosi kelnaites po „banglentininkų“ šortukais.

Galvok apie tai, kad tavo susijaudinimas dėl šios nemalonios situacijos skatina erekciją, todėl koncentruok save į tai, kas šimtu procentu patrauktų tavo dėmesį kita linkme. Pavyzdžiui, galvok apie nustipusią pelę.

Apatiniai, kurių dydis tau puikiai tinka, kur kas labiau maskuoja erekciją. Todėl susižinok savo dydį.

Nevaikščiok keista eisena, jei esi tarp žmonių, nes tai bus kur kas pastebimiau. Nebandyk „jo“ stumti žemyn gali sužeisti savo sėklides, imsi staugti iš skausmo. Įsitikink, kad niekas nežiūri, kai tu taisaisi kelnes, bandydamas paslėpti erekciją. Prisimink, kad tavo penis yra labai jautri kūno vieta ir gali būti lengvai pažeidžiamas.

Žinok viena, jei tavo erekcija trunka ilgiau nei 4 valandas, tau būtina susirūpinti. Kuo greičiau vyk į kliniką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis