N-18: „šlapi sapnai“ merginoms?

KLAUSIMAS: žinau, kad vaikinai gali patirti orgazmą miego metu. Jiems „išsilieja“. Įdomu, ar ir merginos gali patirti orgazmą miegodamos? Ar joms kažkas panašaus į „šlapius sapnus“ vyksta?

Esu sapnavusi erotinių sapnų ir tai, kad myliuosi. Man atrodo, tikrai patiriu stipresnių įspūdžių nei realybėje.

ATSAKYMAS: intriguojantis klausimas, o atsakymas į jį – taip. Moterys kaip ir vyrai gali patirti orgazmą miegodamos. Vyrai paprastai orgazmo metu ejakuliuoja (išmeta sėklą) ir patiria vadinamąjį „šlapią sapną“.

Moterims orgazmo metu gali pasirodyti makšties išskyrų, tačiau nubudusios jos jų gali nepastebėti ir taip ir nesuprasti, kad miegodamos patyrė orgazmą. Tai galima traktuoti kaip tam tikro lygio „šlapią sapną“.

Orgazmas paprastai patiriamas sapnavimo fazėje ir kartais žmogus nubunda per jį ar po jo. Jei taip nutiko, natūralu, jog susimąstėte, ar patyrėte orgazmą. Miego metu orgazmas patiriamas dėl proto veiklos, o ne dėl fizinio stimuliavimo.

Sapnuoti erotinius sapnus paauglystėje visiškai natūralu. Jums vyksta seksualinis brendimas. Dėl išskyrų pasirodymo neturėtumėte jaudintis. Jei jų spalva ar kvapas jums įtartinas geriau pasirodykite gydytojams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis