Būk svaiginančių bučinių ekspertas

Bučinys – vienas jausmingiausių dalykų, kurį galima patirti su kitu žmogumi. Nors ir nėra jokių bučiavimosi taisyklių, daugelis svajoja suvilioti kitą vienu vieninteliu bučiniu. Nori tapti bučinių ekspertu? Štai keli patarimai, kaip svaiginančiai pabučiuoti merginą, kad toji tavęs nepamirštų.

Naudok lūpų balzamą (ypač jeigu tavo lūpos linkusios džiūti ir šerpetoti), nes minkštos lūpos pritraukia kito žmogaus bučinį. Taip pat pasirūpink savo burnos kvapu – visuomet turėk su savimi mėtinių ledinukų ar kramtomosios gumos (ypač jeigu valgai maistą, kurio sudedamosios dalys gali pakenkti burnos kvapui).

Atkreipk dėmesį į signalus, kuriuos tau siunčia žmogus, norėdamas pranešti, kad yra pasiruošęs bučiniui. Galbūt ji priešais tave tvarkosi ar stengiasi įsiveržti į tavo „asmeninę erdvę“, pasitelkdamas žaismingus ir nekaltus prisilietimus? Galbūt pokalbis pakrypsta apie bučinius?

Jeigu nepastebėjai jokių panašių signalų, bet tavo manymu, žmogus vis dėlto yra pasiruošęs, pasistenk diskretiškai pralaužti „prisilietimų barjerą“. Svarbiausia – elkis subtiliai ir stebėk „partnerės“ reakciją.

Pasiūlyk pasivaišinti mėtiniais ledinukais (tik po to, kai pats būsi paėmęs). Šis gestas padeda žmogui suprasti, apie ką tu mąstai.

Nužvelk jos lūpas. Tačiau niekados to nedaryt, jeigu žmogus kalba apie rimtus dalykus, bei žvelgdamas nedaryk jokios kvailos mimikos, nes antraip ji gali pagalvoti, kad kažkas blogai.

Pabučiuok jos ranką. Kaip ji į tai reaguoja?

Lauk palankaus momento. Čia nėra kur skubėti, ypač jei šis bučinys bus pirmasis. Todėl būk kantrus ir palauk tam tinkamos nuotaikos. Tai, pavyzdžiui, galėtų nutikti, žiūrint romantišką kiną, kuriame pora pasibučiuoja, vaikščiojant mėnesienoje arba kalbantis intymia tema.

Palauk, kol jūs liksite dviese, kad su tavimi esantis žmogus jaustųsi jaukiai, apsidairyk, kad, niekas nematytų, jeigu tavo pastangos pasibučiuoti neišdegtų.

Daugelis žmonių labiau norėtų, kad tu stengtumeisi pabučiuoti merginą, užuot klausęs, ar mergina neprieštaraus. Vienas iš tokių būdų – staiga nustoti daryti tai, ką veikėte bei keletą akimirkų tyliai žvelgti į su tavimi esančio žmogaus akis.

Paliesk jos veidą ir lėtai priartėk arčiau. Jeigu ji atsitrauks, vadinasi dar nėra pasirengusi bučiniui (tokiu atveju pasakyk, kad ruošeisi ją apkabinti ir padaryk tai).

Artėk prie žmogaus lėtai ir sklandžiai (neabejodamas). Priklausomai nuo tavo stovėjimo (sėdėjimo) pozicijos, tau tereikės truputį pakreipti galvą ar šiek tiek pritūpti (pasistiebti). Taip pat, tau teks apkabinti, švelniai pritraukiant partnerį prie savęs ar palenkiant jo galvą. Tačiau jokiu būdu nedaryk to šiurkščiai. Kai jūsų lūpos suartės, stenkis išlaikyti akių kontaktą, bet stenkis tai daryti diskretiškai, nestebėk žmogaus!

Bučiuok švelniai. Yra įvairių bučinių – nuo greitų ir draugiškų pakštelėjimų iki saldžių ir madingų. Kiekvienam iš jų yra savas laikas ir tam tinkama vieta. Tačiau pirmasis bučinys turi būti švelnus ir romantiškas.

Nespausk savo burnos prie žmogaus veido, tiesiog leisk švelniai susitikti jūsų lūpoms. Lūpoms susitikus, pabučiuok ją, nusišypsok ir vėl truputį pasitrauk atgal galvą išlaikydamas tokioje pat pozicijoje. Jeigu tavo partneris prisitrauks dar vienam bučiniui, pasistenk, kad jis būtų ilgesnis ir jausmingesnis. Taip pat laikyk savo rankas ant jos pečių ar švelniai liesk veidą.

Bučiuok su priežastimi pabučiuoti. Kai kurie žmonės bijo paprasto bučinio ir stengiasi iš karto priartėti prie žmogaus prancūziškam bučiniui. Atsimink, kad „patyręs“ žmogus koncentruojasi tik į bučinį, tariamai nieko daugiau nesitikėdamas. Gyvenk būtent tuo momentu.

Pirmojo bučinio metu viską stenkis daryti lėtai.

Įsitikink, kad bučinio metu tavo plaukai nekris ant veido.

Būk atsargus, neįkask merginai į lūpą (nebent jai tai patiktų).

Kartais mergina parodo, kad ji nori pasibučiuoti (tavo kojos palietimu, ar rankos švelniu trynimu).

Stenkis gerti vandenį, nes kiti gėrimai (ypač saldūs) gali palikti nemalonų ataskonį. Taip pat, negerk nieko, kas galėtų nudažyti tavo lūpas ir burną, kadangi niekas nenori bučiuotis su klounu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis