Penki Misterio Tobulybės tipai

Kiekvienos merginos gyvenime atsiranda tas vienintelis vaikinas, kuris visą gyvenimą apverčia aukštyn kojomis ir sujaukia protą. Tu negali nustoti apie jį galvojusi. Tu nori visada jį matyti, visą laiką būti su juo, žinoti, kur jis yra ir ką veikia. Jei galėtum, dėl jo bet ką padarytum.

Ponas, skirtas niekam

Na, ir koks gi tas, ponas Tobulasis, kad visoms jo taip reikia? Jis švelnus, patrauklus ir gerai žino, ką pasakyti ir padaryti, kad užkariautų merginų širdis. Kiekvienai sutiktai merginai jis iš karto stengiasi sukelti jam palankius jausmus.

Labai dažnai merginos klaidingai mano, kad toks visas žavintis vaikinas ir yra joms skirtasis. Kai merginos įkliūna, viskas skamba daugmaž taip: „Aš žinojau, kad jis ne man, kad jis niekšas, bet negalėjau nieko su savimi padaryti!”

Tai vaikinas, kuris pažadina tavyje persekiotojos maniją, jis verčia tave elgtis pašėlusiai ir taip, kaip niekad nemanei, kad galėtum elgtis. Tu stengiesi apie jį sužinoti iš kitų. Kai jis nemato, tu tikrini jo SMS žinutes, įsilauži į jo balso paštą mažiausiai penkis kartus per dieną.Gali kada panorėjusi skaityti jo el. paštą, nes sumokėjai savo kompiuterius išmanančiam klasiokui, kad jis gautų tau jo e-mailo slaptažodį ir perspėtų, kai jis jį pakeičia.

Tu elgiesi kaip pamišėlė, nes nori jį turėti, bet taip pat giliai širdyje žinai, kad juo negalima pasitikėti. Vis dėlto tau reikia jo. Tu nori pakeisti jį, nori būti ta vienintele, kuri sutramdys jo pašėlusį būdą ir priversti jį „susitupėti“.

Atsipeikėk! To nebus. Šis vaikinas sukuria Tobulojo įvaizdį, bet jo siela nerimastinga, o tai reiškia, kad jis niekada nebus tinkamas jokiai merginai. Jam terūpi jo ego, o merginos yra tik priemonės jo ego patenkinti.

Šiam vaikinui negalima patikėti savo širdies, tau būtina sprukti kuo toliau nuo jo, kol dar ne per vėlu. Didžiausia problema, kad Ponas skirtas niekam suvedžioja daugelį, o merginos pasiduoda jo dėmesio manipuliacijoms ir aistrai.

Manai, kad tau taip nenutiks, nes tu per daug protinga, graži ir populiari? Tuomet tau reikėtų dar kartą gerai pagalvoti. Prisimink Britney Spears ir K-Fedą…Tuo viskas ir pasakyta!

Tobulasis, skirtas kuriai nors kitai

Tai vaikinas, kuris teoriškai atrodo tobulas, visos tavo draugės apie jį atsiliepia kuo teigiamiausiai, bet tau jis tiesiog „nelimpa“. Gal tai tavo buvęs vaikinas, geras draugas, tiesiog pažįstamas ar vaikinas, su kuriuo pirmą kartą nuėjai į pasimatymą.

Tu jį pažįsti, todėl žinai, kad jis nėra tavo ponas Tobulasis. Vis dėlto yra nemenka tikimybė, kad jis gali tikti vienai iš tavo draugių...

Palauk! Jei šis vaikinas toks puikus, kodėl tu nori jį atiduoti kitai? Pažiūrėk įdėmiau, ar negalėtų jis būti tavo Tobulasis ar Tobulasis kada nors vėliau? O gal jis gali būti Tobulasis dabar? Ne. Gaila. Priežastis, kodėl Tobulasis kuriai nors kitai negali tapti tavo Tobuluoju labai paprasta – jis tavęs netraukia.

Štai kodėl jis negali būti tau kažkuo daugiau, kad ir kaip tu to norėtum. Jis gali būti pritrenkiantis, protingas, išsimokslinęs, gražiai susišukavęs su daug žadančia karjera ir pinigais banke, bet, jei tarp jūsų nėra abipusės traukos arba jei jis nori tavęs, o tu jo – ne, tu turi jį palikti.

Tu turi leisti jam sutikti kitą merginą. Tai vienintelis teisingas kelias. Taigi, kad ir kaip tau būtų skaudu atstumti tobulą vaikiną, vien todėl, kad tarp jūsų nėra cheminės reakcijos, žinok, kad tai vienintelis pasirinkimas.

Tu negali prievarta gauti tikrosios meilės, ir jei bandysi tai su šiuo vaikinu, tik apgaudinėsi save ir kažkurią kitą merginą, taip ir neradusią tikrosios meilės.

Tobulasis dabar

Dabar jis tau idealiai tinka, bet, ar jis tau tiks ateityje, neaišku. Tai vaikinas, kuris puikiai tinka šeštadienio pasimatymams, kuris niekada per daug neklausinėja, bet visuomet yra šalia.

Tu žinai, kad greičiausiai išsiskirsi su juo, kai: a) išvyksi mokytis į universitetą, b) gausi pirmą rimtą darbą; c) išsikraustysi iš tėvų namų ir išsinuomosi savo butą; d) rasi geresnį vaikiną.

Nors tau patinka su juo bendrauti, tu tiesiog negali atsikratyti jausmo, kad kažkur yra labiau tau tinkantis vaikinas. Tiesiog susitikus, šis vaikinas nepriverčia tavo širdies greičiau plakti, jis nesujaudina tavęs taip, kaip tu manai turi jaudinti vaikinas, esant tikrai meilei.

Vis dėlto jis geras tau, su juo smagu leisti laisvalaikį ir tau jis tikrai rūpi. Atvirai šnekant, šis vaikinas yra geras draugas, su kuriuo tu dar ir susitikinėji. Pavojus slypi tame, kad, jei šie santykiai užsitęs per ilgai, tu rizikuoji prarasti draugą.

Ar gali Tobulasis dabar virsti Tobuluoju? Žinoma! Bet reikia, kad tu norėtum, kad taip įvyktų. Tau reikia nustoti galvoti apie vaikinus, kurių tu netenki, būdama su juo. Tu turi pradėti galvoti apie jį kitaip: a) kaip apie dalį savo gyvenimo, kai išvyksi mokytis į universitetą; b) kaip apie nuolatinį pietų partnerį, kai pradėsi dirbti; c) kaip žmogų, kuris turi atsarginius raktus nuo tavo buto, d) kaip patį įdomiausią vaikiną, kurį tau teko sutikti.

Geriausia tai, kad Tobulasis dabar dažnai galvoja, kad yra tavo Tobulasis, taigi, vienintelis žmogus, kuriam reikia pakeisti požiūrį į jūsų santykius, esi tu. Jei manai, kad verta tai padaryti, tai daryk tai. Šis vaikinas niekada tavęs nenuvils.

Tobulasis kada nors

Žiaurus gyvenimo faktas - labai svarbu atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Tu jauti aistrą šiam vaikinui, manai, kad jis galėtų būti tas vienintelis. Jis priverčia tave jaustis taip, kaip tu dar niekad nesijautei, jis tiesiog užvaldo tave.

Jis puikus, geras, gražus. Tu manai, kad jis gali būti tavo sielos draugas. Vienintelė problema, kad tu negali tuo įsitikinti, nes laikas ne jūsų pusėje. Galbūt tai ne fizinis išsiskyrimas, kuris neleidžia tau jo iki ausų įsimylėti.

Galbūt tu neseniai nutraukei santykius, ar buvęs vaikinas tave paliko ir tavo emocinis nepasirengimas užmegzti santykius yra priežastis, trukdanti jums būti kartu. Galbūt tu nori skirti daugiau dėmesio kitiems dalykams, tokiems kaip mokslai, karjera ir giliai širdyje žinai, kad šis vaikinas atims iš tavęs daug laiko ir trukdys tau siekti to, ko nori.

Vienintelis skirtumas tarp Tobulojo ir Tobulojo kada nors yra tinkamas laikas. Tiesiog sutikai Tobuląjį visiškai netinkamu laiku. Klišė, kad tikra meilė nugali viską ir kad vienas kitą mylintys žmonės ras laiko būti kartu, negali pakeisti šio žiauraus fakto.

Tinkamas laikas yra svarbu, ypač kai kalbama apie tai, kuo skiriasi Tobulasis ir Tobulasis kada nors. Taigi, vietoje to, kad keiksi likimą ir ašarosi dėl svajonių neišsipildymo, tiesiog pasakyk sau vieną dalyką: „Tai vis dar gali būti įmanoma, bet tik ne dabar“.

Nieko nėra tikro šiame gyvenime, taigi, tikėk, kad vieną dieną gali atsirasti tinkamas laikas, o dabar gyvenk toliau savo gyvenimą. Kaip teigia viena banali frazė: „Vakarykštė diena yra istorija, rytojus – paslaptis, o ši diena – dovana“. Gyvenk šia diena ir tikėk, kad ateitis viskuo pasirūpins.

Tobulasis

Tu alpsti nuo jo. Jis prajuokina tave, su juo jautiesi saugi ir mylima. Jis visada yra tau geras... net kai ant tavęs pyksta. Ir dar svarbiau, tu pasitiki juo 100 proc., nes jis to tikrai vertas. Tai – Tobulasis.

Tarp jūsų tvyro aistra, kurios negalima paaiškinti paprastu geiduliu. Jūs draugai, bet dar daugiau - tau su juo taip gera, kaip niekada nebuvo su kitais vaikinais, su kuriais susitikinėjai.

Jis tau geras, bet neleidžia „užlipti jam ant galvos“. Jis atsižvelgia ne tik į savo, bet ir į tavo poreikius ir mano, kad jie yra lygiavertės svarbos. Jis ieško kompromisų, jūs dažnai matotės.

Trys svarbiausi dalykai, kuriais Tobulasis skiriasi nuo Tobulojo dabar - aistra, pasitikėjimas ir pagarba. Jūs pagarbiai elgiatės vienas su kitu ir tai patvirtina visi, kurie mato jus kartu. Kai surasi savo Tobuląjį, tu ne tik tai suprasi pati, bet ir kiti tau svarbūs ir tave mylintys žmonės tai pastebės. Jie pasakys tau apie tai.

Jei labai to trokšti, gali lengvai apsirikti, manydama, kad aukščiau išvardintieji Tobulieji yra tikrasis tavo Tobulasis. Kartais per rožinius akinius visiški kvailiai atrodo mums kaip svajonių princai. Bet kitų žmonių, kuriems tu rūpi ir kurie tave myli, taip lengvai neapgausi.

Jie mato, kaip iš tikrųjų vaikinas elgiasi su tavimi, ar jis tikrai tave gerbia, ar jo jausmai tau tikri. Jei nors ir abejoji, bet manai, kad jis yra Tobulasis ir tau artimi žmonės su tavimi sutinka... Na, sėkmės!

Su trupučiu įgūdžių ir sėkmės mes visos kada nors pagausime savo laimikį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis