Kalėdų naktis gali pakvipti romantika

Daugelis suka galvas, kaip kuo įsimintiniau atšvęsti džiugią Kalėdų šventę. Vieni ieško nuomojamų sodybų, kiti jau rengiasi morališkai, nes bus „išprievartauti“ giminaičių ir švęs Kalėdas su šeima, dar kiti su antrąja puse kedens kalėdines muilo putas vonioje, dar kiti galvos, kad įsimintiniausios Kalėdos - vienos nakties nuotykis.

Visi tikimės stebuklingos Kalėdų magijos. Vieni stebuklą ras po eglute, kiti – po kamšteliu, treti - voke, dovanotame giminaičio, kur bus ne atvirukas, o pinigai.Kalėdinė magija po antklode - taip pat ne pats blogiausias ilgojo savaitgalio pasilinksminimas. O kaip švęsti tu?

Jei šventės su šeima ir giminėmis bei lankant draugus tavęs netenkina, turi gerai apmąstyti kiekvieną švenčių dieną, kad pastarosios nepraeitų veltui.

Aplinka

Nesvarbu, ar tai bus viešbučio kambarys žvakių šviesoje, tėvų lova išpuošta kalėdiniais bei romantiškais atributais, o gal tiesiog madingas naktinis klubas – svarbiausia, kad jaustumeisi patogiai.

Nepavyks ne tik užmegzti įdomios pažinties ar vystyti jau sėkmingai besirutuliojančių santykių, jei aplinka, kurioje švęsi Kalėdas, tave erzins. Jei sulaukei pasiūlymo švęsti ten, kur visai nesinori – neprievartauk savęs.

Jau geriau ramiai atšvęsti namuose, nei verstis per galvą ir dar labiau sau gadinti vakarą. O jei dar nevykusi kompanija – rizikuoti tikrai neverta.

Apranga

Tikrai nieko žavingo, kai žvarbią Kalėdų naktį, mergina su mini sijonu ir vos krūtis dengiančiu apdarėliu bei nužvarbusiomis ir pamėlusiomis kojomis bando užkalbinti vaikiną. Nebūtina prisirengti kaip kopūstui, tačiau norint pasipuošti nebūtina eiti neapsirengus.

Nuogas kūnas gražu, tačiau, kas per daug, tas nesveika. Gali ne tik atrodyti juokingai, jaustis nepatogiai ar net kvailai, bet ir pasmerkti save visas likusias šventes laikytis „lovos režimo“.

Peršalimas ir raudona nosis tikrai netiks prie jokios suknelės ar marškinių, kuriuos ruošiesi vilkėti Naujųjų metų išvakarėse. Be to svarbu ir patogumas. Per Kalėdas derėtų puoštis, bet ne eksperimentuoti. Juk laiko persirengti gali ir nelikti…

Romantika

Kalėdos – puikus metas pažintims. Visi puošiasi ne tik naujais apdarais, bet ir šypsenomis, gera nuotaika. Svarbiausia neniurzgėti ir neprisigerti!

Jei tikiesi, kad šią stebuklingą naktį sutiksi svajonių merginą, o prisigersi iki žemės graibymo – nieko neišeis. Kalėdos – stebuklų metas, bet jie neįvyks savaime. Pabandyk stebuklą sau pasidovanoti pats/pati.

Besišypsantys, linksmi žmonės traukia daug labiau, nei surūgę. Psichologai pataria, kad visada tiek vaikinai, tiek merginos naktiniuose klubuose, vakarėliuose atkreipia dėmesį ne į tuos, kurie sėdi su gėrimais prie stalų, o kurie būna aktyvūs, nusiteikę bendrauti.

Jei labai norėsi su kažkuo susipažinti – nederėtų pulti ir visiems ant kaklų. Tiesiog eik ir linksminkis, tikriausiai netrukus atsiras žmonių, kurie prisijungs. Jei tik sėdėsi su gėrimu prie staliuko ir dairysiesi savo pasakų princo, geriausiu atveju prisės koks nelaimėlis ir pasakos graudžią savo meilės istoriją, kol tuo tarpu visi galimi princai ieškos tokių pat linksmų ir draugiškų princesių. Turi tikslą? Veik!

Seksas

Nesvarbu, ar tai bus vienos nakties nuotykis, meilė iš pirmo žvilgsnio, ar amžinos meilės patvirtinimas, svarbiausia – džiaugsmas ir pasitenkinimas. Juk ir pas blogas mergaites ateina Kalėdų Senelis.

Kai Giedrė šiaip ne taip su Tadu gavo kelias dienas atostogų ir užsisakė Palangoje viešbutyje liukso kambarį – skraidė padebesiais. „Tai bus nuostabiausia mūsų naktis,“ – vapėjo ji. Tačiau džiaugsmas baigėsi, kai prasidėjo mėnesinės... Ši verkė net pasikūkčiodama. Planai, lūkesčiai, jų žlugimas...

Norėti suteikti malonumą, patirti malonumą, išlikti savimi, neperlenkti lazdos, bet ir nesėdėti rankų sudėjus – tai svarbiausia.

Kaip parašyta viename Dublino koledže ant grindų: „nebijok daryti to, ko nemoki, nes Nojaus arką pastatė mėgėjas, o Titaniką – profesionalai“, tad išdrįsk pabūti šiek tiek romantiškas/-a, šiek tiek išdykęs/-usi.

Kalėdos gali būti nuostabi šventė ne tik įsimylėjėliams ir geriems draugams, bet ir ieškantiems meilės, draugystės, nuotykių, naujų patyrimų. Stebuklų nėra! Yra tik tikėjimas ir mūsų gebėjimas įvairius dalykus padaryti stebuklingais.

Tad gerų Kalėdų radusiems ir ieškantiems. Šventiniai stebuklai yra mūsų širdyse! Gerų Kalėdų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis