Gauk merginą, kurios trokšti

Donas Diebelis – vienas iš nedaugelio vyrų, kuris parašė aibę knygų apie tai, kaip „pakabinti“ merginą, kaip sukurti tinkamus santykius su antrąja puse ir kaip suprasti moteris.

Jei susiduri su šiomis amžinomis problemomis, patariame paskaityti kelis pono Dono patarimus. Dono žinios grindžiamos moksliniais tyrimais ir beribe „kabinimo“ patirtimi.

„Pokalbis su mergina turi skambėti jai lyg muzika. Pateiksiu kelis patarimus, kaip groti instrumentais,“ – pradeda jis ir tęsia.

„Dabar pamokysiu jus bendravimo meno, kai jau užmezgėte kontaktą. Pirmiausia, pasakysiu, ko daryti nereikėtų.

Nedarykite klaidos, daug pasakodami apie save. Nesistenkite padaryti įspūdžio girdamiesi savimi ar savo turtais. Svarbiausia bendravimo meno gudrybė – būti susidomėjus ja, mergina, o ne stengtis, kad ji susidomėtų jumis.

Leisk jai pliurpti

Žmonės jumis nesidomi. Jie visą dieną nuo ryto iki vakaro ir netgi naktį domisi tik savimi. Tai labai svarbus faktas, kurį reikia atsiminti. Be to, kodėl ji turėtų domėtis jumis, jei visų pirma jūs nesusidomite ja?

Kalbant su mergina, labai svarbu būti atsisukus į ją ir žiūrėti jai tiesiai į akis. Kai kalbatės arba klausote jos, nežiūrėkite kažkur į šalį arba į žemę. Palaikykite nuolatinį akių kontaktą. Taip leisite jai pajusti, kad jums rūpi tai, ką ji nori pasakyti.

Pokalbio metu padrąsinkite ją papasakoti apie save ir savo pasiekimus. Sužinokite ją dominančius dalykus (pavyzdžiui, sportas, pomėgiai, maisto gamyba, menas, muzika ir t.t.) ir kalbėkite apie šiuos dalykus.

Kalbėdama apie hobius, ji pasijus artimesnė jums. Susikoncentruokite ir kalbėkitės tik apie ją, o save pamirškite. Kai ji kalba, įdėmiai klausykitės ir pritarkite jai tokiais teiginiais: „O, taip“, „Ar tikrai“, „Oho“, „Tu turbūt juokauji“. Kalbėdamas su ja, maloniai šypsokitės.

Trumpai: paslaptis, kaip priversti merginą įsimylėti jus, slypi kalboje, turite leisti jai kalbėti apie save. Pabandykite ir pamatysite, kaip ji be paliovos plepės apie save.

Pasiūlyk jai pasimylėti

Dabar pakalbėsime apie kai kurias svarbesnes pokalbio sritis. Pabandykite paįvairinti savo pokalbį, kalbėdami apie seksualinio pobūdžio dalykus. Juk šiaip ar taip merginas seksas domina tiek pat labai kaip ir vyrus.

Nebijokite pasakyti jai, kad jos gražios krūtys arba dailus užpakaliukas (tik pasiruoškite, kad ji gali nepriimti tokių komplimentų, kadangi kai kurios moterys gali pasijusti įžeistos, išgirdusios tokius komentarus).

Merginos vaikšto be liemenėlių ir dėvi atvirus drabužius ne šiaip sau. Tai daro, kad sudomintų kokį nors vaikiną. Jos nori, kad jūs pasimylėtumėte su jomis.

Taip pat nebijokite pasakyti jai, kad jums būtų labai malonu pasimylėti su ja. Tai jas tikrai jaudina. Žinoma, sutiksite moterų, kurioms seksualūs pokalbiai atrodo atstumiantys. Tačiau nesijaudinkite dėl to. Jūs juk vis tiek neieškote „geros mergaitės“. Jums reikia merginos, kurios nekamuoja „psichologinės pagirios“ ir kuri turi sveiką požiūrį į seksualinį gyvenimą.

Apsimesk geru

Nepamirškite būti malonus bendravimo metu. Nesakykite nieko nemalonaus ir nepertraukite jos. Kalbant apie merginų suviliojimą, geriausiai sekasi maloniems vaikinams. Būkite šiltas, žavingas ir mielas.

Viso pokalbio metu kiek įmanoma dažniau vadinkite ją vardu. Savas vardas jai skamba lyg muzika, tai mieliausias ir svarbiausias bet kurios kalbos garsas. Tai privers ją pamėgti jus. Todėl nepamirškite dažnai tarti jos vardą!

Palauk

Papasakosiu jums apie agresyvią pokalbio taktiką, kuri nėra sėkminga. Pradžioje, vos tik susitikę ją, nekvieskite į lovą su jumis arba į jūsų butą. Tiesiog negaliu suprasti, kodėl daugelis vyrų skubina, spaudžia ir per daug greitai tikisi palankumo intymioje srityje, remdamiesi perdėtu savo vyriškumo demonstravimu.

Jie sugeba galvoti tik apie seksą ir tuojau pat! Todėl jiems ir nesiseka.

Dažniausiai naktiniuose klubuose man tenka girdėti merginų nusiskundimus, kad vaikinai nori iš karto tempti jas į lovą. Daugeliui merginų seksas yra labai subtilus dalykas. Merginoms aktas yra svarbesnis, emocionalesnis ir kur kas labiau asmeniškas nei vyrams.

Žinoma, yra moterų, kurios pasimylės su jumis pirmai progai pasitaikius, tačiau tokių yra nedaug. Todėl neskubėkite ir pasiūlykite pasimylėti švelniai ir ramiai. Neverskite ir nereikalaukite to. Leiskite viskam vykti natūraliai, kad abudu padovanotumėte vienas kitam geidžiančius kūnus.

Jei yra galimybė, kalbėdami su mergina, gestikuliuokite. Lengvas prisilietimas pirštų galiukais perduoda kitam asmeniui įelektrinančius signalus, kurie sustiprina jūsų minčių siunčiamas žinutes.

Kai kalbėdamas liečiate ją, darykite tai subtiliai. Tai darydami neparodykite, kad laukiate sekso, kadangi nuspėti ketinimai dažniausiai atstumia merginas. Darykite tai įprastai, pavyzdžiui, palieskite jos ranką arba kelį. Ji pastebės šiuos gestus ir švelnius prisilietimus ir jausis artimesnė jums.

Ir galiausiai, kalbant su moterimi labai svarbus yra jūsų balsas. Nekalbėkite nuobodžiu monotonišku balsu. Kalbėkite su emocijomis. Būkite užtikrinti ir kalbėkite aiškiai, nemurmėkite žodžių tyliai.

Kada pakviesti merginą į pasimatymą?

Duosiu puikų patarimą: jei įmanoma, venkite kviesti merginą į pirmąjį pasimatymą penktadienio arba šeštadienio vakarą. To nereikėtų daryti, nes:

1. labai didelė galimybė, kad ji bus užimta ir atsisakys eiti su jumis, todėl iš pat pradžių nusivilsite.

2. tai leis jai suprasti, kad savaitgalį su niekuo nesusitinkate, vadinasi niekas nesutinka eiti su jumis į pasimatymą.

3. savaitgaliais vyksta oficialūs pasimatymai, todėl įtampa didelė.

4. jei sutarėte dėl pasimatymo, ji turės atsisakyti kitų pasiūlymų dėl susitarimo su jumis ir praleisti vakarą su jumis, apgailestaudama, kad atsisakė susitikti su kitais. Šiaip ar taip, ji negali žinoti, ar smagiai praleis laiką su jumis, ar ne.

Kita vertus, jei pakviesite ją į pasimatymą darbo dienomis:

1. leisite suprasti, kad savaitgalį esate užsiėmęs. Kitaip tariant, susitinkate su kitomis merginomis.

2. didesnė galimybė, kad ji bus laisva.

3. darbo dienomis pasimatymai labiau kasdieniški, nėra didelės įtampos, tinkama atmosfera geriau susipažinti su ja.

4. nuobodų jos darbo dienos vakarą paversite gerai praleistu laiku, iš karto sukurdamas gerą atmosferą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis