Priversk ją tavęs trokšti per kelias minutes

Vaikinai, negi dar nežinote? Didžiausia jūsų klaida, daroma per pasimatymus, stengiantis suvilioti merginą - stengimasis padaryti ją laiminga, bandymas jai įtikti. Žinoma, tau tai gali pasirodyti absurdiška, bet kuo tu labiau stengiesi būti mandagesnis, mielesnis ir dėmesingesnis, tuo didesnė tikimybė, kad merginai tu mažiau patiksi.

Nepanikuok, nemanyk, kad esi viliojimo liurbis. Perskaityk šį straipsnį ir sužinok, kaip priversti merginą tavęs norėti per labai trumpą laiką – per kelias minutes!

Pradėkime nuo pagrindinių taisyklių. Vaikinai, kurie „garbina“ merginas, dažniausiai yra jų atstumiami. Taip pat, tie, kurie stengiasi būti savimi sulaukia pakankamai mažo merginų dėmesio. Tad keisk savo požiūrį – kai sieki patikti merginai, nesistenk nei būti mielas, nei būti savimi.

Taip taip, visi tik bando tave įtikinti, kad labiausiai patiksi merginai, jei nuoširdžiai su ja bendrausi – nesąmonė (bulshit).

Viena pikantiškiausių paslapčių, siekiant „įsiteikti“ merginai – būti jai iššūkiu. Juk mus dažniausiai traukia būtent tai, ko mes negalime pasiekti. Būti „retenybe“ – tai tikrai svari priežastis būti trokštamam merginų.

Technika - būk Džeimsas Bondas

Pateiksiu „paslaptingą“ merginų viliojimo metodą, kuris tau padės priversti merginas tavęs trokšti.

„Skirstymas“ – tai technika, kuria naudojasi viliojimo meistrai, norintys sužavėti merginas, per mažiau nei penkiolika minučių. Patikėk to užtenka, kad jos trokštų su jais būti, o gal net permiegoti.

Viskas iš tiesų labai paprasta, tau tereikia „suokti“ merginai pasakaites apie savo išskirtinumą. Galbūt tu vienintelis Lietuvoje užsiimi kokiu nors hobiu, galbūt užsiimi pavojinga veikla, galbūt mokaisi magijos.

Reiktų sudaryti įspūdį, kad esi paslaptingas „egzempliorius“ su neaiškia praeitimi, kaip tie seksualūs „blogiukai“ iš veiksmo filmų. Nepasakok daug, pateik kelias užuominas, kad merginai kiltų kuo daugiau klausimų, nieko neaiškink, praėjus kelioms minutėms, imk ir pasitrauk nuo jos, šmėžuok klube arba pasakyk, kad turi išeiti.

Ji pati tavęs paprašys tavo telefono numerio. Jei atrodysi kitoks nei šimtai vaikinų klube, jei užkalbinsi ją ne pasisveikindamas, o paprašydamas tušinuko, jei pažvelgsi į ją geisdamas ir leisi jai pasijusti išskirtine, kaip įtempto siužeto filmo heroje, ji bus tavo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis