10 dalykų, kurių vaikinai negali pakęsti

Nori supykdyti vaikiną? Nori jam atkeršyti, parodyti savo vietą arba mesti? Štai dešimt merginų poelgių, kurių vaikinai tiesiog negali pakęsti. Pasinaudok vienu jų ir vaikinas bėgs kiek kojos neša.

Jis puola į paniką, kai tu:

1. nesugebi suprasti savo jausmų;

Pirmadienį jis – tavo svajonių vaikinas. Trečiadienį nutarei, kad naujokas – idealiai tau tinka. Iki penktadienio jau pamiršai pirmadienį patikusio vaikino vardą...

2. lygini save su kitomis merginomis;

Vaikinui patinki tu, taigi jis nenori klausytis, kaip visiems patinka geriausia tavo draugė ar kad tavo sesuo šeimoje pati gražiausia.

3. neturi savo nuomonės;

Jam įdomu, ką manai apie mokykloje vykusį renginį, o tu prieš atsakydama mėgini išsiaiškinti, kokia jo nuomonė...

4. pamiršti, kad esi susitarusi su juo susitikti;

Jei susitarėte susitikti ar pažadėjai jam paskambinti, nepamiršk to padaryti. Jei pamirši, jis pasijus ignoruojamas ir tau nebesvarbus.

5. save nuvertini;

Gavai gerą pažymį už sunkų testą arba varžybas komanda laimėjo tik tavo dėka. Jis tave sveikina, o tu imi sakyti, kad nieko čia tokio, ar priskiri nuopelnus kitiems.

6. maniakiškai skaičiuoji kalorijas;

Jis užsisako didžiulį mėsainį, didelę porciją bulvyčių ir pieno kokteilį, o tu valgai žalias salotas be padažo ir kalbi apie riebalus ir dejuoji, kaip nori numesti svorio.

7. apsimetinėji kažko nežinanti;

Žaidi su juo keistą žaidimą – žinai atsakymą, bet apsimeti, kad nežinai. Kaip manai, ar taip elgdamasi neatrodai kvailokai?

8. tikiesi, kad jis vienas galvos, kaip praleisti laisvalaikį;

Jis pristigo minčių. Ką darai tu? Atsakai: „Nežinau“. Ei, atsiversk laikraštį, peržiūrėk filmų tvarkaraštį. Jis juk tavo vaikinas, o ne asmeninis laisvalaikio planuotojas.

9. grubiai elgiesi su žmonėmis;

Padavėja atneša patiekalą, kurio neužsisakei. Tu imi bartis ir pareikalauji pakviesti direktorių. Ramiau – jei siekdama padaryti jam įspūdį lipsi žmonėms per galvas, rezultatas bus priešingas.

10. nesugebi iš savęs pasišaipyti.

Mama sugalvojo jam parodyti tavo mažos nuotraukų, o tu įsižeidusi išbėgi iš kambario? Nusiramink. Jei sugebi iš savęs pasišaipyti, vadinasi, tau nestinga pasitikėjimo savimi, o pasitikėjimas savimi – vienas patraukliausių būdo bruožų. Taigi, daugiau pasitikėjimo ir jis eis dėl tavęs iš proto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis