Pakeisk savo gyvenimą tuojau pat!

Naujieji metai jau prasidėjo, o tavo naujametiniai pažadai taip ir liko nė nepradėti pildyti? Dar nepasibeldus sausiui sau pažadėjai susitvarkyti gyvenimą, imti sportuoti ar kitaip bendrauti su vaikinais… Deja, sausis ritasi į antrąją pusę, o tu vis dar skundiesi, kad gyvenimas tau nepalankus.

Šiandien bus ta diena, kai tu atsikratysi senų slegiančių problemų. Atėjo laikas tau pradėti gyventi taip, kaip svajoji. Štai keli pavyzdžiai, ką turi padaryti tuojau pat.

Tu mėgsti flirtuoti, tau patinka dėmesys, tačiau galbūt dabar atėjo laikas nustoti glamonėtis su atsitiktiniais vaikinais vakarėliuose. Pažadėk sau, kad pirmiausia sužinosi jų vardus, bandysi pažinti asmenybę.

Esi šiek tiek tingi, tačiau atėjo laikas nustoti prašyti žmonių, kad kažką vis atliktų už tave. Pakelk užpakalį nuo sofos ir pati imk daryti dalykus, kurie tau nepatinka, tačiau yra būtini.

Nori turėti stulbinančią figūrą? Tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Pradėk dabar, atsikelk ryte ir padaryk 10 atsilenkimų. Tik 10, tu tikrai sugebėsi.

Kartais būni savanaudė, todėl įvairumo dėlei, kalbėdamasi su kuo nors, pasidomėk žmogumi, su kuriuo šnekiesi, o ne tik pasakok apie save.

Nori būti geros fizinės formos? Nesinaudok liftu, o lipk laiptais. Vėliau tavo užpakaliuku žavėsis visi vaikinai.

Negali sustoti sms’inti? Pats laikas leisti šiek tiek pailsėti tavo pavargusiems pirštams. Tiesiog paimk telefoną ir paskambink kažkam. Kartais maloniau išgirsti savo draugo balsą.

Tavo galvoje kyla šitiek daug minčių. Kodėl gi neužrašius jų? Galbūt tu esi poetė, nors dar pati to nežinai.

Per daug mėgsti apsipirkinėti – kelias iš šių batų porų iš tikrųjų dėvėjai? Šiemet kiekvieną kartą, kai pirksi kažką nauja, paaukok labdarai ką nors seno.

Jau senokai to nedarei, tačiau turbūt prisimeni, kaip reikia rašyti rašikliu ant popieriaus? Tuomet parašyk laišką savo seneliams. Tavo pastangos juos pradžiugins labiau, nei gali įsivaizduoti. Būtinai įdėk ir naujausią savo nuotrauką, kadangi jie turbūt nesilanko interneto pažinčių puslapiuose taip dažnai, kaip turėtų…

Ištroškai? Jei gersi daugiau skysčių, būsi sveikesnė, todėl šiemet pasistenk padidinti suvartojamų skysčių kiekį. Sakydami „skysčiai“, mes turime omenyje vandenį.

Galbūt kasdien susitinki su mama, tačiau ar iš tiesų žinai, kaip jai sekasi? Susitaupyk šiek tiek pinigų ir įsirašyk į savo darbų sąrašą šeštadienio pietus su mama. Paklausk jos, kaip jai sekasi, galbūt sužinosi kažką naujo apie savo mamą.

Ar tau malonu girdėti, kai tave giria, kad gražiai atrodai arba kad tau gerai sekasi? Naujiena: kitiems žmonėms tai taip pat patinka! Todėl kasdien pasakyk bent keletą nuoširdžių komplimentų.

Jautiesi atitrūkusi nuo pasaulyje vykstančių įvykių? Skaityk interneto naujienas arba savo miesto laikraštį.

Nori išsiskirti? Nustok rengtis taip, lyg eitum į laidotuves. Visuomet lengviau užsidėti tamsų megztinį su gobtuvu, tačiau šiemet pasistenk, kad tavo garderobas būtų spalvingesnis. Nekalbame apie pilkas spalvas, išbandyk šviesiai žalią, oranžinę arba vandens žydrumo spalvas!

Pavargai leisti penktadienio vakarus, žiūrėdama filmus su draugėmis? Pakeisk tai. Prieik prie vaikino, kurį esi įsimylėjusi, ir pakviesk jį į pasimatymą. Kas blogiausio galėtų nutikti?

Nori pamiršti buvusį vaikiną? Nebešnekėk su juo internetu. Ištrink jo kontaktinę informaciją. Argi tau tikrai įdomu sužinoti, kad jis vėl įtraukė naują merginą į savo draugų sąrašą?

Kiekvieną dieną žmonės turėtų išmokti ką nors naujo. Gal pasirūpink, kad taip ir įvyktų? Kiekvieną dieną domėkis kuo nors, ką norėtum išmokti, ir nustebink savo žiniomis mylimąjį.

Daug ką pamiršti? Ar tavo mama turi 10 kartų priminti tau svarbius dalykus? Šiemet pasistenk klausytis, ką tau sako. Pasistenk, kad tai, kas pro vieną ausį įeina, pro kitą neišeitų.

Visi mėgsta dėvėti džinsus ir megztinius su gobtuvais. Galbūt šiemet vertėtų pabandyti apsivilkti ką nors ne tokio patogaus. Bent kartą per savaitę dėvėk suknelę arba sijoną. Niekam nepakenks, jei parodysi savo moteriškumą.

Kai lauke šalta, norisi tik patogiai įsitaisyti ir tinginiauti. Kovok su savo noru pasilikti namuose ir išeik pasivaikščioti, kai lauke sninga arba lyja. Tai tikrai pataisys tau nuotaiką ir suteiks papildomos energijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis