Ko merginos niekada nesako vaikinams

Ne tik vaikinai, bet ir merginos turi paslapčių nuo savo antrųjų pusių. Jos apsimeta droviomis, laukia vaikinų iniciatyvos, o tuo tarpu jau planuoja, kur privers vaikiną ją nusivesti.

Be to, merginos tikrai ne visada pasako, ką iš tiesų galvoja. Visai kaip ir vaikinai. Kodėl? Kodėl merginos kalba užuominomis? Ko jos iš tiesų nori iš vaikinų? Kodėl atrodo, kad merginoms patinka tik tokie vaikinai, kurie jas priverčia kankintis?

Kodėl merginos nesuteikia progos geriems ir nuoširdiems vaikinams? Pagaliau pateiksime paaiškinimą atsakymų ištroškusiems vaikinams.

Štai jums žadėti 5 dalykai, kurių merginos nenori tau sakyti, tačiau trokšta.

Mums patinka, kai mūsų siekia

Taip sakoma, bet kai vaikinas per daug karštai imasi persekioti merginą, svarstome kodėl. Kas jam pasidarė, ko jis kimba? Gal jis nenormalus maniakas? Toks, kuriam vienu metu reikia kelių?

O gal jis – pamišėlis? Mes, žinoma, norime, kad mūsų siektų, tik nenorime jaustis kaip spąstuose, o kai įvykiai klostosi per greitai, pasijuntame tarsi įkalintos.

Prieš užmegzdamos santykius, norime įsitikinti savo jausmų tikrumu. Jei nori draugauti su mergina, turi ją pavergti, jos siekti. Kai kurie vaikinai spendžia spąstus, prižada to, ko nė neketina tesėti. O mes labiausiai baiminamės patikėti nesąžiningu vaikinu, kurį labiau domina merginos viliojimas negu santykiai.

Todėl netgi tada, kai esame jūsų, kai įsitikiname jūsų jausmų tikrumu, o jūs – mūsų jausmais, norime, kad ir toliau mūsų siektų. Kai mus „medžiojate“, jaučiamės geidžiamos, jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų. Nesinori, kad pradėję draugauti staiga liautumėtės stengtis.

Kai sakome „gerai“ arba „viskas gerai“, dažniausiai yra priešingai

Merginos yra kalbios. Mūsų psichika veikia taip, kad kilus nesutarimui, konfliktui, problemai mes kalbame. Tad jei nujauti, kad kažkas negerai, ir sukaupei drąsos paklausti, kas atsitiko, o mergina atsakė „viskas gerai“ ar trumpesniu nei septynių žodžių sakiniu, greičiausiai ji nori pasikalbėti.

Kaip paprastai elgiasi vaikinai? Jie užduoda klausimą, sulaukia atsakymo ir jiems to pakanka. Kam „skaityti tarp eilučių“ ar spėlioti, kas iš tiesų dedasi, jei galima paprasčiausiai tai tiesiai šviesiai pasakyti. Kam gaišti laiką, ar ne? Klystate.

Merginos iš pradžių atsako keliais žodžiais, nes nori, kad jūs pasistengtumėte jas prakalbinti. Mergina galvoja: „Dažniausiai nesigilini, ką noriu pasakyti, tad dabar pasistenk prakalbinti, kad tikrai žinočiau, jog būsiu išklausyta.“

Nuovokesni vaikinai galbūt paklaus: „Gal didžiausia bėda ta, kad mergina jaučiasi neišklausyta?“ Taip. O vieno pokalbio per maža, kad ji nebesijaustų apleista.

Psichologijoje toks elgesys vadinamas kolektyvine pasąmone, jis paremtas daugybės ankstesnių žmonių poelgių. Jei tavo mergina turėjo vaikinų, kurie jos neišklausydavo arba per mažai rodė dėmesio, nors ir būtum pats dėmesingiausias vaikinas, tau teks drauge esu ja nešti naštą.

Nenusimink, gali padėti tą naštą nešti, o galiausiai tos naštos atsikratyti. Taigi, sulaukęs trumpo atsakymo į savo klausimą, nepriimk jo rimtai. Ramiai pakartok klausimą kelis kartus. Kai ji pajus, kad esi pasirengęs ją išklausyti, jūsų laukia nuoširdus ir atviras pokalbis.

Mes nė kiek neprieštaraujame, kad dalį laiko praleistumėte su draugais

Mitas, kad merginos nenori išleisti vaikinų pabūti su savo draugais. Šį melą sugalvojo santykių bijantys žmonės. Tikrai nenorime, kad dėl mūsų išsižadėtum savo draugų.

Kol nebuvome pažįstami ir tu (tikėkimės) neturėjai merginos, didžiąją dalį laiko praleisdavai su draugais. Atimk draugus, ir pažus didžioji dalis asmenybės, kuri mus sužavėjo.

Toliau susitikinėk su draugais. Tau norisi pabūti su jais, tiesą sakant, mes irgi norime susitikti su draugėmis. Žinoma, kai žmogus neturi poros, jis daug laiko praleidžia su draugais, o kai turi antrą pusę, daugiausiai laiko būna su ja, tai visiškai natūralu.

Natūralu bendrauti su draugais, taip pat natūralu būti su mergina. Jei mokėsi paskirstyti laiką, dėl tokių dalykų ginčų nekils. Nepasitenkinimas kyla tada, kai su draugais praleidi daugiau laiko nei su mergina. Svarbiausia – išlaikyti pusiausvyrą. Niekada nepriekaištausime, jei jausimės ne mažiau svarbios už draugus, ir jei mokėsi paskirstyti laiką.

Norime susipažinti su jūsų draugais, bet nelabai norime pažindinti jūsų su savo draugėmis

Sutinku, tai – veidmainystė: norime susipažinti su jūsų draugais, norime juos pažinti, jiems patikti, tačiau per daug netrokštame jūsų pažindinti su savo draugėmis.

Atsakymas į klausimą, kodėl taip yra, labai paprastas: norime pažinti tavo draugus, kad susidarytume įspūdį, ką veikiate, kai esate vieni.

Trumpai tariant – ar jie nepaskatins neištikimybės ar nevers iškrėsti kokią kvailystę. Mums įdomu, kokią įtaką – gerą ar blogą jie tau daro.

Be to, norime patikti tavo draugams, kad jie pritartų mūsų draugystei. Jei santykiai su tavo draugais geri, nebijome, kad jie gali liepti pasirinkti meilę arba draugystę. Kita vertus, nenorime, kad bičiuliautumeisi su mūsų draugėmis, nes jos gali išplepėti mažas mūsų paslaptis.

Kaip jau minėjome, merginos iš prigimties kalbios – nenorime, kad draugėms išsprūstų kokia kompromituojanti frazė. Be to, nors niekada to nepripažinsime, bijome, kad kuri draugė tavęs nesužavėtų. Skaudu būti paliktai dėl kitos, bet dar skaudžiau, jei ta kita – draugė. Taigi, atleisk už šitą kvailoką, neracionalią nuostatą.

Baiminamės, kad kitos merginos nepasirodytų tau gražesnės už mus

Mykolas suprato priežastį, kodėl merginos jaučiasi nesaugios – taip yra todėl, kad, kaip sako patarlė, žolė kitur atrodo žalesnė. Draugystei didžiulį pavojų kelia manymas, kad kita yra geresnė, merginų nuomone, vaikinai dažnai ima taip manyti.

Mes, merginos, bijome, kad negalėdamas turėti visų merginų, staiga jų visų užsimanysi. Nepagrįstą pavydą kelia tavo mestelėta frazė apie kokią merginą arba nekaltas pokalbis su merginomis.

Kaip elgtis vaikinui? Tobulame pasaulyje tu liautumeisi bendrauti su merginomis, bet mūsų racionalioji pusė suvokia, kad taip nebūna. Užtektų, jei laikytumeisi trijų paprastų taisyklių: 1) neskirk jokiai merginai daugiau dėmesio, nei savo draugei, 2) niekada nesakyk, kad kitos yra gražios, šaunios, linksmos, 3) jei turėdamas draugę susižavėsi kokia mergina, kuo greičiau supažindink ją su vienu iš draugų (ir savaime suprantama, nustok apie ją galvoti ir pasistenk su ja nesimatyti).

Jei jau parūpo kita, jokiu būdu neapgaudinėk merginos – nieko nelaukęs nutrauk santykius. Jei suprasi, kad apsirikai, pasimokyk iš klaidos, bet nemėgink susigrąžinti merginos – vis tiek tau neatleisime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis