Ko vaikinai trokšta iš merginų

Tu įsimylėjusi. Tu valgai, mokaisi, vaikštai, galvodama apie jį. Atrodo, jis tau taip pat kažką jaučia. Ką daryti, kad jūsų santykiai ir toliau stiprėtų? kaip jį pakerėti, kad nenusektų kitu sijonu?

Žemiau pateikti keli vaikinų prisipažinimai apie tai, ko jie tikisi iš santykių su mergina. Perskaityk juos ir suprasi, apie kokią merginą jie svajoja. Tu gali būti jam vienintelė, tik žinok, ko jis iš tavęs tikisi...

„Aš noriu merginos, kuri visų pirma būtų mano draugė”, - Jonas, 16 metų.

Būk sąžininga, bet taip pat ir švelni, rūpestinga ir tokia, su kuria lengva bendrauti. Būk pasiruošusi linksmintis, bet nepamiršk būti šalia, kai jam reikės draugės peties ar ausies – elkis taip, kaip su savo geriausia drauge.

„Man patinka, kai mergina verčia mane jaustis ypatingu”, —P.K., 18 metų.

Sužinok, kas jam patinka. Jam patinka hiphopas? Parašyk jam rapo dainą. Jis mano esąs komediantas? Juokis iš jo pokštų. Sportuoja kaip pamišęs? Tegul masažas kalba už tave.

Jei tau sekasi rankdarbiai, padaryk jam ką nors, ką jis galėtų nešioti, pvz., draugystės apyrankę ar jo mėgstamos spalvos dažais išmargintus marškinėlius. Atvirutės ir plakatai taip pat tinka, ypač jei tu juos pati nupieši.

Neužversk jo tuzinais dovanų/skambučių/žinučių per dieną – to jau tikrai bus per daug! Tiesiog įsitikink, kad jis žino, kad tu jį myli už tai, koks jis yra.

„Aš nenoriu jausti pririštas prie jos sijono", — Denisas, 18 metų.

Jei myli ką nors, suteik jam laisvės. Kiekvieno jo žodžio vaikymasis ar bandymas su juo praleisti kiekvieną laisvą minutę gali tikrai jį suerzinti! Turėk ir savo gyvenimą – tau reikia erdvės dėl tų pačių priežasčių, kaip ir jam.

Domėkis ir toliau tuo, kuo domėjaisi prieš įsimylėdama – tai ir yra tai, dėl ko jis tave įsimylėjo. Atmink, kad meilė tai ne kartu praleistas laikas, tai žinojimas, kad jūs rūpinatės vienas kitu, net jei ir esate toli vienas nuo kito.

„Man tikrai patinka spontaniškumas", — Filipas, 17 metų.

Nustebink jį! Surenk jam vakarėlį, pakeisk savo išvaizdą. Būk pasirengusi išbandyti naujus dalykus. Parodyk jam savo susijaudinimą ir nebijok susigadinti savo šukuosenos.

„Kai esu su mergina, ne visada noriu „pavyzdingai“ elgtis ”, — Ričardas, 14 metų.

Leisk jam būti savimi. Pamiršk, kokia privalai būti ir būk savimi. Leisk jam pamatyti tave nesusišukavusią, be makiažo (na, gerai, tik kartais!) Jei tau norisi atsirūgti…atsirūk! Su tavimi jis jausis atsipalaidavęs, galės tau viską pasipasakoti, o tai ir yra pasitikėjimas.

„Noriu pasimatymo, o ne surežisuoto susitikimo!", — Marius, 19 metų.

Jei vaikinas bus tavo draugu, kiekvienas pasimatymas su juo bus svarbus. Tu turi mokėti tiesiog smagiai leisti laiką. Eikit pasivaikščioti, pačiuožinėti ar tiesiog pasivažinėkit dviračiais - jums nebūtina turėti konkretų kelionės tikslą. Žiūrėkit kartu rungtynes per televizorių. Uždavinėkite kvailus klausimus.

„Noriu, kad mergina elgtųsi su manimi pagarbiai", — Vytas, 17 metų.

Pasinaudok auksine meilės santykių taisykle: elkis su juo taip, kaip norėtum, kad jis su tavimi elgtųsi. Taigi, baik flirtuoti su kitais. Žinoma, tu gali maloniai bendrauti su kitais vaikinais, bet „nekabink” jų ir neleisk, kad jie tave „kabintų”. Nepeik savo vaikino savo draugų akivaizdoje (nei kai jis šaliai, nei jam už akių), neišduok jo pasitikėjimo.

„Noriu merginos, kuri mane suprastų", — Tomas, 16 metų.

Kai jis šneka, klausykis ne tik ausimis, bet ir širdimi. Kalbėkis su juo, o ne tik jam ir baik nuolat jį peikti.

„Protingos merginos „veža“!", — Kostas, 16 metų.

Nevaidink kvailelės. Nebūtina vaidinti vien tam, kad tavo vaikinas jaustųsi pranašesnis už tave. Mokykitės kartu – jums abiem geriau seksis mokykloje. Išmokyk jį to, ko jis nemoka, bet dalinkis savo įgūdžiais ir žiniomis rūpestingai ir konstruktyviai.

Nevaidink „proto bokšto“: žmonės, kurie demonstruoja savo intelektą, taip dangsto savo nesaugumo jausmą.

„Nėra nieko blogiau už merginą pažadukę!", — Erikas, 15 metų.

Būk patikima. Jei skiri pasimatymus ar ką nors pažadi, ištesėk. Jei negali padaryti to, ką pažadėjai, pranešk jam apie tai ir paaiškink kodėl. Paskambink tada, kai pažadi. Jam nepatinka, kaip kad tau, valandų valandas sėdėti prie telefono.

Jei pažadėjai jam atsakyti, ištesėk savo pažadą laiku. Tai puikus būdas ugdyti pasitikėjimą ir atsakomybę jūsų santykiuose.

„Aš jaučiuosi gerai, kai žinau, kad mano mergina manimi pasikliauja“, —Teodoras, 17 metų.

Tai nereiškia, kad turi būti kibi ar per daug reikalaujanti dėmesio. Tai reiškia, kad turi kreiptis į jį tuomet, kai tau reikia kito žmogaus nuomonės, kai tu jautiesi nuliūdusi ar pasimetusi. Niekas nepriverčia vaikino jaustis stipresniu, nei žinojimas, kad jis gali padėti tau, kai tau sunku.

„Kai mes ne kartu, aš noriu žinoti, kad ji manęs ilgisi”, — Andrius, 18 metų.

Vaidindama „kietą”, esi kvailė! Pasakyk jam, kad, kai buvote toli vienas nuo kito, tu galvojai apie jį. Ne tik ilgėjaisi jo, bet norėjai, kad jam pasisektų tai, ką jis tuomet veikė. Suprasi, kad jis irgi apie tave galvojo tada, kai ir tu apie jį galvojai, ir jis taip pat linkėjo tau gero, kaip ir tu jam.

„Aš noriu žinoti, kad ji mane palaiko ir tiki manimi", — Kristupas, 16 metų.

Paklausk, ko jis trokšta ateityje. Įsiklausyk į jo svajones ir susikoncentruok ties tuo, kaip galėtum padėti jam svajones įgyvendinti. Kai jam pasiseks, pasidžiauk su juo jo sėkme. Džiaukis dėl jo.

Nesvarbu, ar jis užsiima sportu ar dalyvauja kitoje užklasinėje veikloje, dalyvauk visose jo varžybose ir iki užkimimo palaikyk jį šūksniais (nebent jis žaidžia šachmatais ar kažką panašaus). Jei tu per daug užsiėmusi ir negali dalyvauti, leisk jam suprasti, kad mintimis tu esi su juo ir kitą kartą kartu atšvęsite jo pergalę.

„Aš negaliu pakęsti ginčų su riksmais!", — Dovydas, 17 metų.

Spręskite ginčus taip, kad abu būtumėte laimėtojai. Nerėk, nekaltink, geriau stenkis išsiaiškinti, kuo jūs abu esate nepatenkinti. Pasistenkite pažvelgti į viską iš šalies bei išspręsti ginčą taip, kad ateityje išvengtumėte panašių problemų.

Atsiprašyk, jei iškrėtei kiaulystę. Jei suklydai, nuoširdžiai prisipažink klydusi. Neaitrink žaizdos, jei tu buvai teisi, ir nuoširdžiai priimk jo atsiprašymą. Atleisk jam. Kiekvienas gali suklysti. Jei jis gailisi ir taip elgiasi, patikėk juo. Stenkis daugiau apie tai neužsiminti.

„Noriu, kad ji priimtų mane tokį, koks esu", — Tautvydas, 17 metų.

Jis vaikinas, o ne molio gabalas. Tai, ką jis mėgsta arba ne, galima lengvai paaiškinti. Nesistenk jo pakeisti ar versti jį atitikti tavo tobulo vaikino paveikslą. Neteisk ir nekritikuok jo. Jis nėra tavo asmeninis projektas. Jis yra tas, kas yra: jei tai supranti, puiku, jei ne...susirask kitą.

„Ne todėl, kad ieškau manekenės, bet noriu merginos, kuri rūpintųsi savo išvaizda“,- Jurgis, 17 metų.

Rūpinkis savimi. Prižiūrėk ir puoselėk savo kūną, protą ir sielą. Daryk viską, kad paryškintum natūralų savo grožį, bet nekiurksok kiauras dienas prie veidrodžio. Suprask skirtumą tarp pasididžiavimo savo išvaizda (šaunu!) ir tuštybės (fui!).

„Aš noriu merginos, kuri sutartų su mano draugais“,- Tomas, 15 metų.

Suteik jo draugams progą, leisk jiems tave pažinti. Nežemink jo draugų (tiek vaikinų, tiek merginų). Jei negali pasakyti ko nors gražaus, geriau iš viso nieko nesakyk. Jei nenori būti su jo draugais, duok jam laiko, kurį jis galėtų praleisti su savo draugais, o pati tuo metu nuveik ką nors kitą.

„Kai ji į mane žiūri, aš noriu jausti, kad ji mane myli ", —Benjaminas, 18 metų.

Pažiūrėk įdėmiai jam į akis. Kai vakarėlyje ar mokyklos renginyje esate toli vienas nuo kito, palaikyk su juo akių kontaktą. O kai užmegsi su juo akių kontaktą, nusišypsok jam.

„Aš noriu jausti, kad ji mane tikrai vertina", — Robertas, 16 metų.

Įvertink jo pastangas būti geru. Jei jis padarė ką nors dėl tavęs ir tai nebuvo tai, ko tu troškai arba viskas baigėsi blogai, vis tiek padėkok jam už pastangas. Nėra nieko labiau liūdinančio, kaip neįvertinimas.

Nekaltink jo, kad jis nemoka skaityti tavo minčių. Mylėk jį už pastangas. Taip pat padėkok jam tiesiog už buvimą savimi, už visas teigiamas jo savybes, kuriomis žaviesi. Padėkok jam, kad jis yra rūpestingas, geras, ištikimas ir visas kitas savybes, dėl kurių jis tau toks brangus. Jis švytės iš laimės!

„Aš noriu žinoti, kad, kai bus sunkūs laikai, ji bus šalia", — Gregas, 17 metų.

Gyvenimas ne vien rožėmis klotas, kad ir kokie geri būtų jūsų santykiai. Jei tavo vaikinas susiduria su sunkumais – blogi pažymiai, jį išmetė iš komandos, jis susipyko su savo tėvais – jam reikės tavo paramos.

Jei jis turi rimtesnių problemų (pvz., narkotikai, rimtos problemos namuose), padėk jam gauti profesionalią pagalbą. Turėk omenyje, kad tokių problemų turintis vaikinas gali nesugebėti palaikyti romantiškų santykių – vis tiek būk jam draugė, tačiau taip, kad jo problemos netaptų tavosiomis.

„Meilė nebūtinai turi būti „sunki“. Mergina turi sugebėti žiūrėti į viską paprasčiau", — Karolis, 15 metų.

Pasistenk, kad tarp jūsų viskas būtų paprasta. Jei nori užversi jį brangiomis dovanomis, sustok. Rask paprastų, nebrangių būdų parodyti jam, ką tu jam jauti, kad jis nesijaustų įsipareigojęs ar kaltas dėl savo pastangų.

„Aš nenoriu pavydžios merginos", — Simas, 16 metų.

Jei manai, kad priekaištaudama kas kartą, kai tu manai, kad jis žiūri į kitą merginą (mokykloje, prekybos centre, ar televizoriaus ekrane) parodysi jam, kaip tu jį myli, pamiršk tai! Visos pavydo scenos tik parodo, kad tu nesi įsitikinusi, kad jis tave myli – ir nepasitiki savimi, o tai gali „nubaidyti“ jį nuo tavęs.

„Aš noriu merginos, kuri yra asmenybė, unikali", — Tadas, 17 metų.

Lavink save, nesistenk atrodyti kaip tavo draugės ar kopijuoti ant žurnalo viršelių besipuikuojančių manekenių. Ugdyk savo stilių, savo požiūrį. Domėtis savo vaikinu nepakanka – tu turi jam būti ir įdomi.

„Mano šeima truputį keista, bet aš noriu, kad mano merginai ji patiktų!" — Denis, I5 metų.

Pažink jo tėvus ir brolius ar seseris. Tai žmonės, kurie turi milžinišką (jei ne didžiausią) įtaką jo gyvenime. Išsiaiškink jų pomėgius ir poreikius, būk su jais pagarbi. Jie džiaugsis, kad tu esi jų sūnaus gyvenime!

„Man patinka, kai mano mergina sako man, kad myli mane!" — Gediminas, 18 metų.

Jei tu tikrai nuoširdžiai taip jautiesi (ar esi tuo tikra?), pasakyk jam, kad jį myli. Nesirūpink dėl to, kad jis pirmas neprisipažino meilėje, galbūt jis laukia, kol tu tai padarysi. Nori žinoti, ar ir jis tave myli, tiesa? Tai vienas iš geriausių būdų sužinoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis