N –18: „ar jam buvo gera?“

KLAUSIMAS: su vaikinu draugaujame jau pusę metų. Jis labai gražiai su manimi elgiasi. Pirmą kartą pasimylėjome, tarsi „netyčia“. Tai nebuvo išbaigtas lytinis aktas.

Vėliau mylėjomės dažniau, tačiau aš niekaip nesuprantu, ar viską darau tinkamai, ar jis pasitenkina. Jis man nesako, ar jam gera, nesako ir ką turėčiau daryti, kad jam labiau patiktų. Gal galite patarti, kaip žinoti, ar vaikinas patenkintas seksu?

ATSAKYMAS: jei jau klausi tokių klausimų galiu pasakyti viena. Jūs tikrai mažai kalbatės tarpusavy. Jei jau nesi tikra, ar patenkini vaikiną, kodėl jo tiesiai šviesiai to nepaklausi? Nedrąsu?

Suprantama, kad neseniai pradėjusios lytinius santykius poros nelinkusios atskleisti visų savo kūnų intymių detalių.

Populiaru manyti, kad vaikinui dažniausiai bet koks seksas patinka. Kai kurios merginos tau atsakytų: „svarbiausia, kad gavo, tuo jis tikrai patenkintas.“

Kai kurios merginos mano, kad, jei vaikinas giliai dūsauja, jei dejuoja, jei jis ejakuliuoja („baigia“), tuomet seksas jam tikrai patiko. Deja, tai netiesa. Vaikinai moka taip pat genialiai vaidinti pasitenkinimą, kaip ir merginos.

Susimuliuoti aimanas, net ejakuliuoti vaikinai gali labai greitai, kai mechaniški judesiai kartojami tam tikru ritmu. Tačiau tai negarantuoja vaikino pasitenkinimo seksu. Kaip ir seksas negarantuoja pasitenkinimo poros santykiais.

Galbūt vaikinas yra jautrus, jam reikalingos švelnios glamonės, gal vaikinas trokšta, kad būtum aktyvesnė lovoje, gal jis tikisi tavo iniciatyvos meilės žaidimuose, gal svajoja tave pamatyti su seksualesniais apatiniais. Gal jam patinka šiurkštesni žaidimai nei tau, gal jis nori tai pabandyti kitur…

Tu taip pat gali turėti svajonių, susijusių su seksu. Juk žmonės neskaito minčių, vaikinas negali elgtis taip, kaip tu suplanavai, nes paprasčiausiai taip pat kaip ir tu nežino, kas tau labiau patinka.

Kaip abu asmenys labai stengiasi vienas kitam įtikti, atsisakydami savo poreikių, nieko doro iš to neišeina. Meilėje abu partneriai turi būti lygūs: reikalauti ir gauti, stengtis ir keistis po lygiai.

Tikriausiai tu dar nepatyrusi meilės žaidimuose, tad galiu tau patarti, kaip pasikalbėti su vaikinu, kaip sužinoti jo norus, jo mintis apie jūsų seksualinį gyvenimą.

Geriausia bus jei tu nepulsi klausinėti vaikino, ar jis pasitenkino, ar jam malonu su tavimi mylėtis, kai jis po sekso grius ant nugaros į lovą. Tada tikrai nesitikėk nuoširdaus atsakymo. Galbūt jis bus per daug susijaudinęs, galbūt jis sunkiai suregs sakinį, o gal paprasčiausiai nebus apgalvojęs padėties. Jis tikriausiai pameluos, kad „buvo fantastiška“.

Trokšdama gauti konstruktyvų atsakymą, pasirink tinkamą pokalbio laiką. Galbūt jūs siurpčiosite arbatą pas vieną namuose, galbūt vaikščiosite gamtoje. Kai kalba pakryps apie jūsų jausmus, apie meilę apskritai, paklausk jo, ar viskas, jo nuomone, sklandu.

Patikink, kad tau neduoda ramybės kai kurie dalykai ir tu tikrai pasirengusi išgirsti nuoširdų atsakymą. Galbūt jis norės išsisukti nuo tiesaus atsakymo, tačiau būdama atkakli tikrai sužinosi, ką darai ne taip. Gali pakalbinti vaikiną, žiūrint filmą ir matant meilės sceną. Paklausk, ar jis taip pat įsivaizduoja nuostabiausią meilės naktį? Kokios jo svajos?

Klausdama ne tiesmukai, gausi daugiau netiesioginės informacijos ir galėsi tobulinti savo pasirodymą pataluose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis