N-18: „kaip jį užvesti?“

KLAUSIMAS: aš girdėjau, kad vyrų penio galvutė yra labai jautri taip pat ir tarpvietė, tačiau kai liečiu vaikiną tose vietose, jis visiškai nereaguoja. Vis dėl to greitai „baigia“. Man rodos, kad vaikino mano veiksmai visiškai nejaudina. Ar kažką negerai darau?

ATSAKYMAS: ar tu bijai kutenimo? O gal pažįsti žmonių, kurie bijo? Man labai kutena, kai kas nors paliečia mano kelius. Jei kas kėsinasi juos kutenti, aš tiesiog einu iš proto! Tuo tarpu mano draugas visiškai nejaučia kutulio ties keliais, tačiau jis spiegia jei aš pakutenu padus. Mano sesuo negali nesijuokti, kai kas nors liečia jos pilvuką…

Tau tikriausiai keista, kodėl aš apie tai prašnekau. Matai, kai kalbame apie jautrumą, turime prisiminti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, jis jaučia kutulį skirtingose vietose, arba išvis jo nejaučia.

Kiekvienam patinka skirtingi dalykai ir kiekvienas žmogus jautrus skirtingose vietose. Jei perskaitei, kad daugumos vyrų penio galvutės labai jautrios, tai tikrai tiesa, tačiau ne visi vyrai vienodi.

Genitalijų srity, po odele, yra labai daug nervų galūnėlių, daugiau nei kur kitur kūne. Taip yra kiekvieno žmogaus kūne, tačiau nervų galūnėlių jautrumas gali būti skirtingas.

Galbūt turėtum kiek drąsiau liesti vaikino erogenines zonas, tačiau ne per stipriai, galbūt tu kaip tik vaikiną lieti per grubiai ir jis būna sustingęs, nes drovisi tau pasakyti.

Galbūt reiktų pakeisti lietimo techniką, eksperimentuok, liesk visą jo apatinę kūno dalį, ieškok vietų, kurių lietimas susilaukia vaikino atsako. Ir stimuliuok jas drąsiau.

Tai tarsi masturbacija. Žmonės masturbuojasi tam tikru būdu. Kiekvienas atranda tik jam tinkamą būdą masturbuotis ir paprastai jo nekeičia, nes tai būna efektyviausias ir greičiausias būdas pasiekti malonumą.

Ieškok vaikino jautriausių kūno lopinėlių tarpvietės, užpakalio, lytinių organų zonose. Radusi stimuliuok tas vietas, liesk, bučiuok.

Turi atsiminti, kad ne technikoje slypi paslaptis, tiesiog tos technikos pritaikymas kiek kitose vietose gali daryti stebuklus.

Gali būti, kad vaikinas jaučia malonumą, tačiau jį reiškia labai santūriai, viską išgyvena savyje. Galbūt tu turėjai kažkokių vaikino reakcijos lūkesčių, o kai nesulaukei tikimosi atsako, nuliūdai, kad nesugebi jo patenkinti.

Vaikinų reakcijos į seksą yra pačios įvairiausios. Kai kurie mėgaujasi malonumu, tačiau nešūkauja, neaimanuoja, neprunkščia ir nedūsauja. Kodėl tau atrodo, kad jis bejausmis?

Turėtum pasikalbėti su vaikinu apie tai, ko jis iš tavęs tikisi ir ką norėtų kad tu padarytum. Klausk jo, kurioje vietoje jam labiausiai patinka, kai tu lieti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis