N -18: „ar tai orgazmas?“

KLAUSIMAS: man 16 metų. Esu seksualiai aktyvi, tačiau niekad nesu patyrusi orgazmo. Kartais masturbuojuosi, tačiau privalau sustoti, kai mano kūnas ima stipriai virpėti. Ar tai orgazmas, ar ne?

ATSAKYMAS: pirmiausia noriu tave nuraminti, kad klausimai apie orgazmą paaugliams yra natūralūs. Kartais paaugliams atrodo, kad sekso tikslas yra orgazmas.

Tai dalis tiesos, tačiau žmonės mylisi ne tik kad patirtų orgazmą ar atpalaiduotų energiją, žmonės užsiima seksu, kai vienas kitą myli nori pasidalinti viskuo, ką turi, taip pat ir savo kūnu.

Konkrečiai tavo atveju, būsena, kurią vadini virpėjimu, gali būti orgazmas ar bent jo pradžia.

Jei tai tik jausmo pradžia, turėtum nenutraukti veiksmų ir daryti tą patį, ką iki tol. Tuomet pajusi, ar jausmas intensyvėja.

Jeigu nebegali tęsti malonumo, reiškia tu pajutai orgazmą ir jis tave nubloškė į tokį malonumo pasaulį, jog nebegali daugiau savęs stimuliuoti.

Kai kurie žmonės teigia, kad žmogus, pajutęs orgazmą, bus tikras, kad tai ne kas kitas. Tačiau tiesa ta, kad jaunimas ima justi orgazmą tik po metų ar daugiau lytinių santykių. Tada kūnas pripranta prie lytinių santykių, jaunuoliai pakankamai atsipalaiduoja ir išmoksta mėgautis malonumu.

Svarbu žinoti ir tai, kad kiekvienas žmogus orgazmą jaučia skirtingai. Todėl, jei skaitai kitų žmonių orgazmo apibūdinimus, nesitikėk, kad tai pajusi ir tu. Kiekvienas individas jaučia unikaliai, taigi, tavo orgazmas gali labai skirtis nuo draugių pasakojimų. Tačiau vis vien bus orgazmas.

Taip pat pamąstyk ir apie tai, ar „lauki“ orgazmo vaginalinio įsiskverbimo metu. Jei taip, tuomet turi žinoti, kad trečdaliui pasaulio moterų vaginalinis seksas nesuteikia malonumo, jos nejaučia orgazmo. Vienoms kur kas malonesnis oralinis seksas, kitoms - oralinio ir vaginalinio sekso derinimas, trečios - nejaučia orgazmo nei vienu, nei kitu būdu mylimos.

Kaip gali padėti sau ir partneriui? Liesk savo kūną, pažink jį, patirk, kur liečiama tu jautiesi geriausiai ir papasakok partneriui. Tada galėsite mėgautis rezultatais drauge.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis