Kaip išdrįsti pasakyti „aš tave myliu “

Taigi, jūs jau kurį laiką susitikinėjate. Einate iš proto vienas dėl kito. Viskas, ką kiekvieną dieną darai, matai arba sakai yra kažkuo susiję su tuo ypatingu žmogumi. Negali nustoti galvoti apie jį ir kalbėti apie jį. Jūs tiesiog sutverti vienas kitam.

Jūs kaip du vandens lašai. Jūsų santykiai palaiminti danguje. Tuomet pirmyn... Pasakyk tai – prisipažink tam žmogui, kaip iš tiesų jautiesi!

Bet ne viskas taip paprasta.

Sunkumai

Pirmą kartą prisipažinti kažkam, kad jį/ją myli niekada nėra paprasta. Gali praeiti mėnesiai, kol sukaupsi drąsos arba šis prisipažinimas gali išsprūsti netinkamu metu ir sugadinti jūsų santykius.

Galiausiai, prisipažinimas mylint neturėtų būti netinkamas, nenusipelnysi nieko daugiau, išskyrus pagarbą.

Susikaupimas

Paklausk savęs, ar nuoširdžiai myli šį žmogų. Jei sakysi tai, tačiau iš tiesų taip nemanysi, bus tas pats, kaip laikyti permatomą plėvelę ir tikėtis, kad niekas pro ją tavęs nematys. Nėra nieko akivaizdesnio už netikrą pasakymą „aš myliu tave“, ypač jei jis sakomas, siekiant sekso. Netgi jei toks prisipažinimas suveiks, vėliau tas asmuo pradės nekęsti tavęs už tai.

Planuok iš anksto.

Bet neplanuok per daug! Gerai apytikriai žinoti, ką ir kada ketini pasakyti, tačiau nepaversk to kariniu manevru. Leisk, kad šią akimirką būtų šiek tiek spontaniškumo, kadangi būtent tada užplūsta emocijos.

Jei atrodo, kad pokalbis sukels per daug didelę įtampą, tuomet parašyk laišką. Galėsi tiksliai parašyti, kas tavo širdyje. Tačiau nepamiršk, kad vėliau turėsi susitikti su tuo žmogumi, ir pasakyti jam/jai visa tai į akis.

Pasiruošk galimam atsakymui. Per daug susirūpinęs/-usi tuo, kaip surašyti viską laiške, nesugebėsi galvoti apie nieką daugiau. Nemanyk, kad tau bus atsakyta tuo pačiu ir mylimas žmogus ištirps tavo glėbyje.

Galbūt tą asmenį ši žinia šokiruos arba dar blogiau – jis/ji tiesiog nejaučia tau to paties. Kad ir kaip būtų, nesitikėk geriausio atvejo scenarijaus. Nebent tu esi pasiruošęs/-usi laukti iki kol įsitikinsi, kad tas žmogus jaučia tau tą patį.

Svarbioji akimirka

Būk drąsus/- i. Negalima visko daryti skubotai. Turi pranešti šią naujieną, šnekėdamas/-a aiškiai ir išlaikydamas/-a akių kontaktą. Negerai murmėti kažką sau po nosimi arba pasakyti viską taip greitai, kad būsi priverstas/-a pakartoti.

Padaryk viską gerai patį pirmąjį kartą. Nagi. Galvok, kad esi meilės snaiperis. Tas žmogus yra tavo taikinys. Tavo tikslas – būti ramiu/-a ir nuoširdžiu/-ia. Tegu tai būna geriausias tavo šūvis. Šiaip ar taip, pats/pati nesitikėtum netikusio prisipažinimo.

Atlygis

Būk kantrus /- i. Netgi jei iš karto negavai norimo atsakymo, tu negrįžtamai pakeitei šių santykių eigą (tikėkimės, kad į gerąją pusę). Jei tai buvo netikėta, suteik jam/jai laiko suvokti tai, ką išgirdo ir suprasti, ką jausmai reiškia jam/jai.

Galų gale, prisipažinęs/-usi kažkam, kad juos myli, turėtum sulaukti tik pagarbos. Tai nuoširdus prisipažinimas, o ne slaptažodis, padėsiantis pasiekti intymesnių santykių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis