N-18: „vaikinas manęs nenori“

KLAUSIMAS: esu be galo įsimylėjusi savo vaikiną, jis mano geriausias draugas, o aš esu jo geriausia draugė. Tai pirmas kartas, kai mes abu taip labai įsimylėję. Tai pats nuostabiausias jausmas, tačiau ir labiausiai gąsdinantis.

Nors jis pats geriausias vaikinas ir tikrai manęs nenuskriaus, nors aš noriu, kad jis būtų laimingas, kai kas mane neramina. Tai seksas.

Mes kartais apie jį kalbamės. Manau, kad esu tam pasirengusi. Tačiau vaikinas mane klaidina.

Pirma, jis kalbėjo, kad reiktų tuo užsiimti po vestuvių, paskui sakė, kad nereikia tiek laukti, paskui sakė, kad labai to trokšta, o vėliau – kad reikia palaukti.

Kartais man atrodo, kad jis abejoja dėl rimtų santykių su manimi. Gal jis mane per mažai myli?

ATSAKYMAS: manau, geriausia būtų, kad šias problemas imtumėte spręsti kuo greičiau. Susėskite prie stalo ir kalbėkitės. Spėliojimas negelbės.

Mane neramina keli dalykai. Pirma, tavo vaikinas niekaip neapsisprendžia, ar jis pasirengęs suartėti. Kol kas jo atsakymai reiškia tik viena – jis nepasirengęs su tavimi mylėtis.

Antra, iš tavo laiško susidariau įspūdį, kad tu - tikrai pasirengusi seksui.

Tačiau tu manai, kas seksas yra tarsi įrodymas, kad žmogus tikrai myli kitą asmenį. Tai nėra teisingas įsitikinimas, galbūt būtent tai ir gąsdina vaikiną?

Geriausia, ką jūs galite padaryti šiandien, tai išsiaiškinti, ką apie mylėjimąsi mano kiekvienas iš tikrųjų ir suprasti bei imti toleruoti vienas kito mintis.

Neimk vaikino spausti, galbūt jis net nepasirengęs apie tai kalbėti, gal jį neramina tavo primygtiniai klausimai apie seksą ir jo būseną. Palik jį ramybėje. Jei jis žinos, ką tu nuoširdžiai apie jį galvoji ir ką manai apie jūsų galimą seksą, tuomet galės drąsiai su tavimi apie tai pasikalbėti, kai pats susiorientuos savo mintyse ir bus tikras, ką mano sekso klausimu.

Duok jam laiko! Pati taip pat pamąstyk ką tau duoda šie santykiai, kodėl seksas tau toks svarbus?

Seksas gali būti meilės ir prisirišimo išraiška, tačiau tai ne vienintelė išraiška. Yra daugybė kitų. Taip pat turėtum žinoti, kad seksas nėra būtinas tikros meilės ženklas.

Kartais seksas nereiškia nieko, kas susiję su jausmais. Kartais žmonės užsiima seksu be jokios priežasties, tiesiog mėgaujasi spontanišku sprendimu ir laisve. Vis dėlto tai labai pavojinga.

Meilė ir noras įrodyti jausmus paprastai būna didžiausia motyvacija pradėti lytinius santykius, tačiau šis sprendimas susęs su daugybe rizikų ir kontekstų.

Ar apsvarstei, kaip seksas pakeis jūsų santykius. Kai kada žmonės nebenori vienas kito matyti po intymių santykių. Taip pat reikia pagalvoti apie apsaugą, apie mylėjimosi vietą, net apie tai, kaip mylėtis, kartais tai, kas vieną žmogų trikdo, kitą labai jaudina.

Turėtum apmąstyti, kaip reaguos tėvai ir draugai į jūsų intymius santykius, kaip tu ar tavo draugas jausitės nuogi, ar jūsų nekamuos kompleksai, taip pat ar dera jūsų etiniai, estetiniai lūkesčiai.

Seksas tik vienas santykių laiptelis, ar pagalvojai, kas bus vėliau? Kas laukia jūsų santykių? Ar jūs pasirengę ateičiai, o gal tau tai tik nuotykis?

Kartais žmonės labai norėdami išbandyti, kas yra seksas, nusivilia. Seksas toks, koks jis yra, neatitinka lūkesčių.

Geriausia būtų, jei pati nespręstum, kiek tau svarbūs santykiai. Jei tikrai jūsų ryšys su vaikinu labai tvirtas, o vaikinas taip pat jaučia tau nuoširdžią meilę, tuomet sutarkite, kad toleruosite vienas kito norus. Jei vaikinas nenori mylėtis, tuomet, gerbdama jo sprendimą, tu palauksi, kol vaikinas bus pasiruošęs.

Jei nori sulaukti ypatingų lytinių santykių, kai vaikinas bus tam pasirengęs, kol kas gali siekti pažinti savo kūną.

Masturbacija – geriausia būdas pažinti save ir savo geismo ypatumus. Tol, kol lauksi tinkamo vaikino apsisprendimo dėl sekso, gali daugiau sužinoti apie mylėjimąsi, apie apsaugos priemones, apie fiziologines ir psichologines sekso pasekmes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis