Girta vakarėlyje: kaip sužinoti, ar jis su manimi mylėjosi?

KLAUSIMAS: buvau vakarėlyje ir labai padauginau, neprisimenu, ką tą naktį veikiau, bet labai norėjau miego. Vienas mano pažįstamas vaikinas atsigulė kartu su manimi į lovą ir prisimenu, kad mes kai ką darėme ir jis bandė su manimi pasimylėti.

Gerai neprisimenu, ar buvo sueitis, bet prisimenu, kad, jam bandant tai daryti, man labai skaudėjo. Ar yra koks nors būdas sužinoti, ar buvo sueitis ir ar jam pavyko įsiskverbti į mane?

ATSAKYMAS: patarčiau kuo skubiau kreiptis į policiją ar vykti į ligoninę, kur tave apžiūrėtų gydytoja. Ji gali paimti mėginius, ir tuomet tu turėsi visus įrodymus, kurių reikia, kad galėtum pateikti kaltinimus vaikinui, jei nuspręsi, kad buvai išprievartauta.

Tavo atmintyje išliko bandymas įsiskverbti, bandymas su tavimi pasimylėti, taigi, aš patarčiau per artimiausią mėnesį bent jau pasirodyti savo gydytojui ir pasitikrinti dėl užkrečiamų ligų ir nėštumo.

Tau tikrai reikėtų pasikalbėti su mokykloje dirbančiu psichologu ar paprašyti savo draugų ar šeimos narių pagalbos. Jei tu įtari, kad tai buvo išprievartavimas per pasimatymą – kad kažkas užsiiminėjo su tavimi seksu, kai tu buvai „atsijungusi“ ir/ar negalėjai išreikšti savo sutikimo – tu gali nueiti į policiją ir parašyti pareiškimą.

Atmink, kad, jei kas nors užsiima su tavimi kokiu nors seksu, kai tu esi apsvaigusi nuo alkoholio ar „atsijungusi“, tai reiškia, kad tu nesi tokios būklės, kad galėtum duoti vaikinui savo sutikimą mylėtis.

Be to, kai žmonės yra apsvaigę nuo alkoholio, jie nepaiso saugaus sekso taisyklių ir nesirūpina apsaugos nuo nėštumo priemonėmis, užsiima seksu arba bendrauja su žmonėmis, su kuriais bendrauti yra nesaugu.

Jei tu nuolat bendrauji su žmonėmis, tarp kurių paplitęs dažnas alkoholio vartojimas, žinok, kad grupėje visada yra tokių žmonių, kurie greitai išsiaiškina, kurios merginos grupėje greičiausiai nusigeria ir jie yra linkę jomis pasinaudoti.

Jiems tokia mergina yra lengva galimybė padaryti jai ar su ja tai, ką jie nori, ir, skirtingai nei ji, dažniausiai jie nebūna girti arba žino savo ribas ir jų laikosi, kad būtų pranašesni.

Pripažinkime: dažniausiai grupelė žmonių, kurioje yra daug geriama, nėra žmonių, su kuriais kas nors galėtų jaustis saugus arba su kuriais bendravimas būtų kam nors naudingas. Tu negali tikėtis, kad kas nors visada tave prižiūrės.

Man nereikia priminti tau, kad nepilnamečiams nelegalu vartoti alkoholinius gėrimus: tu turėtum jau tai žinoti. Daug svarbiau, nei teisiniai klausimai yra tai, kokį poveikį tai turi tavo psichikai, tavo gerovei ir saugumui.

Išgertuvės arba besaikis alkoholio vartojimas gali sukelti daug sveikatos problemų – moterims daug didesnes – o jauniems žmonėms ypač, nes jie nežino savo ribų, jie rizikuoja smarkiai apsinuodyti alkoholiu.

Kalbant apie saugų seksą, nors dėl alkoholio vartojimo mūsų seksualumas būna prislopintas – sunkiau susijaudinti ar pasiekti erekciją, sunkiau pasiekti orgazmą – neretai, pavartoję alkoholio, žmonės tampa drąsesni, todėl padaro sprendimus, kurių nedarytų būdami blaivūs, ir dėl to kartais susiduria su nepageidaujamomis pasekmėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis