Viskas, ko vaikinai trokšta - seksas? Ne!

Vaikinai ir seksas. Šios dvi mintys seka viena kitą. Vaikinai kalba apie seksą, nori sekso ir nuolat mums primena, ko jie iš mūsų tikisi. Tačiau ar tai viskas, ko jie siekia, draugaudami su mergina? Tikrai ne!

10 mūsų sutiktų vaikinų, patikino, kad toks „sexy“ - tik vaikinų įvaizdis. Draugaudami su mergina, jie tikisi kur kas daugiau, ne tik lovos malonumų. Ko?

Jie trokšta, kad merginą būtų asmenybė, kad turėtų humoro jausmą, kad suprastų vaikinus ir palaikytų, kai jiems sunku. Atrodo, paprasta ir aišku. Visi to trokšta iš mylimo žmogaus. Tačiau kaip bebūtų keista, vaikinai išties kur kas romantiškesni nei mums atrodo.

„Pripažįstu, pirmiausia į ką atkreipiu dėmesį – tai gražus merginos veidas ir puiki figūra, – sako aštuoniolikmetis Darius. - bet jei traukia tik kūnas, jei nėra apie ką su pana kalbėtis, nieko neišeis, rimtų santykių tikrai nebus“.

Dariui antrina bendraamžis Arūnas: „Kai supranti, kad labai graži mergina yra bukaprotė, apima siaubinga neviltis. Nekenčiu to jausmo“.

Supratome, kad humoro jausmas, o ne seksas – pats svarbiausias dalykas, ko trokšta vaikinai.

„Niekada nenorėčiau susitikinėti su mergina, kuri visiškai neturi humoro jausmo ir nesupranta mano ir mano draugų juokelių. Juk tada turi kiekvieną kartą, kai kažką sakai, galvoti, ar ji neįsižeis, ar nesupras netinkamai, ar neims manęs vadinti stuobriu,“ – sako Simonas, 16.

Žinoma, visi vaikinai skirtingi, vieniems patinka, jei mergina sportuoja, kitiems, jei skaito knygas, dar kiti mėgsta menininkes ar muzikantes, treti jaučia silpnybę aktorėms. Vis dėlto, nesvarbu, koks stilius žavėtų vaikiną, jie visi pamišę dėl merginų-asmenybių ir merginų humoro jausmo.

Devyniolikmetis Rimas su mergina draugauja daugiau nei metus jam labiausiai patinka, kad mergina priverčia jį jaustis nepakartojamai. Tik su ja vaikinas visiškai atsipalaiduoja, gali išsikalbėti. Ji jautri, ji stengiasi išklausyti ir suprasti, ji stengiasi padėti, jai netrūksta idėjų, ji sugeba jį pralinksminti, ji yra visada šalia, kai jam jos reikia, ji kartais pataria jam, kaip elgtis.

„Mūsų santykiai grįsti ne seksu, o pasitikėjimu vienas kitu. Mes ilgai nesimylėjome, laukėme, kol pasitikėsime vienas kitu, kol būsime tikri dėl savo jausmų, – teigia Rimas. - Aš juk ieškau žmogaus, su kuriuo man būtų gera, o ne su kuriuo galėčiau tik permiegoti ir tiek“.

Ar tai ne puikios žinios, merginos?

„Man kartais žiauru žiūrėti į merginas, kurios tik karpo blakstienomis ir nori įtikti vaikinams. Jos tuščios. Jei nuspręsiu draugauti rimtai, tikrai rinksiuosi merginą, kuri būtų puiki draugė, ne tik graži. Jeigu jai patiktų kinas - labai gerai, mėgstu žiūrėti kiną apsikabinęs mylimą žmogų,“ – savo nuomonę reiškia Tadas, 17m.

„Keista, kad to klausiate. Nežinau. Vaikinams rūpi seksas, tačiau, kai kalba eina apie meilę, seksas tampa antraeiliu dalyku. Nors daugelis gali su mergina kelis metus gyventi tik dėl to, kad jam ji „duoda“.

Aš dabar draugauju su fantastiškai gražia mergina. Mane tiesiog „pakerta“, kai su ja susitinku. Norėčiau su ja miegoti, bet labiau norėčiau, kad ji su manimi draugautų ilgai, taigi, laukiu tinkamo momento abiem“, - Rokas, 18 metų.

„Mane tai jau „užkniso“ tos kalbos apie seksą, nejau nėra daugiau apie ką kalbėti. Seksas vaikinams svarbus, to niekas nepaneigs, tačiau nebūtina visada ir visur apie jį kalbėti. Ar aš renkuosi merginą pagal grožį ir noriu su ja permiegoti? Taip. Jei seksas vienintelis dalykas, kurio man trūksta, tačiau, manau, kad tai nepagarba ir sau ir merginai.

Kur kas geriau jaučiuosi, jei vakaras su mergina būna įsimintinas, romantiškas, nutrūktgalviškas. Jei ką nors šaunaus mes patiriame dviese. Sekso gali ir nebūti, aš dievinu santykius, kurie yra romantiški, fizinis malonumas romantikos man nesuteikia,“ – sako Julius, 20 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis