N-18: meluoju, kad jaučiu orgazmą

KLAUSIMAS: man 17 metų ir aš jau metus – tiek, kiek mes esame kartu - užsiiminėju seksu su savo vaikinu. Beveik kiekvienos sueities metu aš suvaidinu orgazmą. Skaičiau jūsų tinklalapyje, kad reikėtų apie tai prisipažinti savo partneriui. Vis dėlto, aš nesu įsitikinusi, kad dabar yra tinkamas laikas jam tai pasakyti.

Norėčiau jūsų patarimo, kaip, neužgaunant jo jausmų, turėčiau šnekėtis su juo apie tai, ką mes galėtume padaryti, kad aš pasitenkinčiau.

Kaip manote, o gal geriau nieko jam nesakyti? Gal viskas išsispręs savaime?

ATSAKYMAS: jei nebūsi atvira dėl vaidinamo orgazmo ir tikėsiesi, kad seksas pasikeis, ilgainiui tau kils rimtų problemų. Neįsivaizduoju, kaip santykiai su vaikinu gali pagerėti, slepiant savo jausmus ir vengiant atvirumo.

Tiesą sakant, jei iki šiol tu vaidindavai orgazmą, tavo partneris pagrįstai mano, kad labai gerai žino, kas, užsiimant seksu, tau patinka ar nepatinka.

Taigi, jei viskas, kas iki tol tave jaudino, staiga ims nebejaudinti, nes tu nustosi apsimetinėti, jis jausis labai suglumęs.

Jis greičiausiai paklaus tavęs, kas vyksta. Tau teks jam atsakyti, o tai reiškia, kad, jei atsakymas nebus įtikinantis, pavyzdžiui, „Žinai, man labai gaila, ir tai yra mano kaltė, bet aš vaidindavau orgazmą“, tuomet tai bus melas.

„Aš nežinau“ ar „Aš ką tik pradėjau vartoti naujus vaistus“ ar „Pabudau šiandien, o visą mano seksualumą pagrobė ateiviai“ - nesuveiks. Tuomet tai bus tik dar vienas melas tavo melo virtinėje.

Be to, dabar, kai tu „tapai ateivių auka“, jis gali pradėti nebenorėti mylėtis su tavimi. Manau, kad nesvarbu po atviro ar melagingo paaiškinimo nei vienas vaikinas nebenorėtų mylėtis.

Nemanau, kad melagingi paaiškinimai padėtų taisyti bet kokios kokybės santykius. Vis dėlto, jei nori eiti šiuo keliu, kad ir kokią pasiaiškinimo istoriją pasirinktum ir kad ir ką bevaidintum, tau reikia pradėti aiškiai sakyti jam, kas tau, užsiimant seksu, patinka arba nepatinka, ką tu nori kartu pabandyti.

Tau teks būti labai kantriai, nes, nesakant tiesos, sužinoti, kas jaudina partnerį, bus daug sudėtingiau.

Tu neužsiminei, todėl aš nežinau, kodėl tu manai, kad geriau nesakyti jam tiesos. Jei tu baiminiesi ar nerimauji dėl savo partnerio prievartos – verbalinės, fizinės, emocinės, seksualinės – tuomet aš patarčiau tau pamąstyti, ar neverta nutraukti santykių su šiuo vaikinu.

Melas negali išsigelbėti nuo prievartos santykiuose. Santykiuose, kuriuose vyrauja prievarta, prievartą galima tik „atidėti“ vėlesniam laikui, bet negalima jos išvengti.

Gal tu nenori prisipažinti jam dėl vaidinamo orgazmo, nes baiminiesi, kad įskaudinsi jį? Jei vis dėlto nuspręsi atskleisi jam tiesą, tu turi aiškiai pasakyti jam, kad tu kalta dėl apsimetinėjimo bei melo ir todėl, kad tu apsimetinėjai, tu nesitiki, kad jis žinos, kas mylintis tau patinka ar nepatinka, nes tu tiesiog nesuteikei jam galimybės tave pažinti.

Sekso srityje nėra aiškiaregių: apie savo partnerio seksualinius pomėgius mes sužinome iš savo veiksmų, atkreipdami dėmesį į jų mums duodamas užuominas ir kalbėdamiesi apie tai.

Jei, sužinojęs tiesą, jis ims savimi nepasitikėti, tu turi aiškiai pasakyti jam, kad jis neturi taip jaustis, nes tu, o ne jis padarė kažką blogo. Tu turi jį užtikrinti, kad dabar tu esi sąžininga, nes nori geresnių seksualinių santykių.

Be to, tu taip pat gali atsiprašyti jo už tai, kad nebuvai visiškai atvira su juo. Suteik jam laiko, kad jis susitaikytų su tuo ir tu galėtum vėl pelnyti jo pasitikėjimą.

Kad ir kokia būtų jo reakcija, ar jis norėtų pabūti vienas, ar nenorėtų tavęs visai matyti, tau teks tai iškęsti. Kai žmones sieja tam tikri santykiai, normalu, kad kartais vienas iš partnerių gali supykti ant kito.

Taip pat tu gali pasikalbėti su juo apie spaudimą pasiekti orgazmą, kurį patiria tiek vyrai, tiek ir moterys. Neretai, net ir žinodami fizines orgazmo ir sueities savybes, dauguma žmonių jaučiasi nusivylę, kai sueities metu nepatiria orgazmo.

Jūs galite pasikalbėti apie tai, kuo tau patinka sueitis be orgazmo, nes daugumai žmonių, kurie sueities metu nepatiria orgazmo, vis tiek patinka lytinis aktas dėl jo metu patiriamų fizinių pojūčių arba jausmo, kad įsiskverbia arba įsileidžia kitą žmogų į savo kūną.

Taip pat jūs galite aptarti, ką galėtumėte daryti prieš sueitį, kad orgazmas sueities metu būtų stipresnis. Tai gali jums padėti atrasti naujų dalykų, kurie jums gali patikti ir apie kuriuos iki šiol net nesvajojote.

Aš raginu tave būti sąžininga su juo. Žinau, kad sugalvosi, kaip tai padaryti, neįskaudinant jo. Be to, atmink, kad yra daug sunkiau pasiekti orgazmą su partneriu, nuo kurio stengiesi kokiu nors būdu atsiriboti.

Man atrodo, kad tu nori tiek geresnio seksualinio gyvenimo, tiek geresnių tarpusavio santykių ir vienas bendras jų vardiklis yra sąžiningumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis