Vaikino versija: kaip „pakabinti“ gražiausią merginą klube

Į klubus žmonės susirenka pailsėti, pabendrauti, užsimiršti po įtemptos savaitės. Jie ateina su draugais, poromis, o kai kurie drąsiai jaučiasi ir vieni. Klubo lankytojai nesusikaustę, atviri, geros nuotaikos visi dažniausiai linkę bendrauti.

Kartais gerą nuotaiką ir sėkmingas pažintis klube garantuoja alkoholis. Tačiau ne visada. Kaip suvilioti gražiausią klubo merginą, nekviečiant į pagalbą alkoholio?

Kai kurie mano, kad klube pakanka prieiti prie merginos ir pavaišinti ją gėrimu. Tai yra klaidinga nuomonė. Mergina gali visą vakarą prasėdėti prie baro, vaišintis, tačiau tavo siūlomi kokteiliai jos nesužavės.

Jeigu vaikinas nuperka merginai išgerti, jis niekuo neišsiskiria iš kitų „sponsorių“. O gražiai merginai tikrai nereikia „eilinio“.

Taigi, kaip nebūti „eiliniu“ ir sėkmingai vilioti merginas klube?

Pradėkime nuo pradžių, tu ateini į klubą. Jeigu tavo tikslas - vilioti, tada geriau eik be draugų, nebent jų tikslas toks pats.

Turi atrodyti pasitikintis savimi, tau nereikia besišaipančios palaikymo komandos už nugaros.

Eidamas prie šokių aikštelės, sveikinkis su apsauginiais, darbuotojais ir paprastais lankytojais. Tai bus „apšilimas“ prieš naujas pažintis. Įėjęs apžiūrėk aplinką, merginas, įsidėmėk tas, kurios labiausiai patiko, bet jas palik pabaigai.

Pavyzdžiui, įsidėmėk vieną, pačią gražiausią merginą klube. Ji sėdi prie baro ir mėgaujasi gėrimais, keisdama savo „rėmėjus“ vieną po kito. Aišku, ji į tave nekreipia jokio dėmesio, nes ji net tavęs nepažįsta, kol kas...

Ramiai eik į šokių aikštelę, bet nešok. Prieik prie bet kurios merginos, susipažink su ja, pabendrauk. Vėliau prieik dar prie poros merginų, palinksmink ir jas.

Ilgai neužtruk, eik toliau, susibendrauk su linksma kompanija, kurioje linksminasi ne tik merginos, bet ir vaikinai, papasakok porą linksmų istorijų, pajuokauk, žodžiu, atkreipk į save dėmesį.

Būk besišypsantis, patenkintas, flirtuok su jau pažįstamomis merginomis ir bendrauk su vaikinais. Po truputi, tu tapsi vakarėlio siela. Tavęs bus sunku nepastebėti.

Gražuolė, sėdinti prie baro, irgi pastebės tave. Ji matys, kad tu linksmas, kad su tavimi bendrauja žmonės, kad tu turi kažką, ko neturi kiti. Ją pradės kankinti nerimas, kodėl tu neprieini prie jos, prie gražiausios merginos klube.

Ji negalės ramiai žiūrėti į tai, kad tu bendrauji su kitomis merginomis, o į ją net nekreipi dėmesio. Tu tai pastebėsi, suprasi jos nerimą, ramiai bei užtikrintai prieisi prie jos.

Štai ir visa viliojimo paslaptis. Tik neketink jai pirkti gėrimų. Jeigu ji paprašys, kad tu jai ką nors nupirktum, pasakyk, kad nemanai, jog ji yra verta to, jog nematai, dėl ko tu turėtum jai pirkti gėrimą.

Tavo šaltumas įpareigos merginą pasirodyti prieš tave, juk ji nori būti verta bent jau gėrimo…

Niekada vos atėjęs į klubą, nepulk „kabinti“ tau patikusių merginų. Tu turi parodyti, kad su tavimi linksma bendrauti. Pirmiausia klubą paversk savo draugu, tik tada nekariausi bet kurios merginos širdį.

O po to, kai susipažinsi su labiausiai tau patikusia mergina klube, jūs paliksite klubą ir nukeliausite kur nors vakaro pratęsti kartu.

Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis