Kaip išdrįsti susipažinti?

Vieną kartą tave pavarė velniop? Pabandyk susipažinti dar kartą, vėliau dar ir dar... Jei bandysi 5, 10, 20 kartų, tikrai pavyks! Jau bandant susipažinti ketvirtą kartą, baimė būti atstumtam pastebimai sumažėja. Svarbiausia, kai pirmą kartą tave „pasiuntė“, nesustoti ir negalvoti, kad dabar tave „pavarys“ visos ir tu niekam nepatinki.

Paanalizuok savo elgesį, netrukus tu suprasi, kad žaisti slėpinių su pačiu savimi - neįdomu. Negailėk savęs, nešvaistyk laiko savigraužai. Keisk savo strategiją.

Suprask, kad tu ne blogesnis už kitus ir gali būti sėkmingesnis, siekdamas susipažinti su merginomis. Nuteik save pozityviai. Tavo mintys turi būti teigiamos, nuotaika gera, šypsena - būtina.

Į kiekvieną nesėkmę žiūrėk kaip į pamoką, kaip į patirtį. Vertink save už patirtį nekreipk dėmesio į nesėkmes. Netiki? Manai paisau niekus?

Štai tau pavyzdys: tave grubiai „pasiuntė“ – puiku! Jeigu mergina būtų stengusis būti mandagi, tu dar ilgai nesužinotum, koks žaurus jos charakteris.

Tave apjuokė dėl kvailos frazės? Gerai, tai tau padės susimąstyti apie bendravimo originalumą. Mergina, kuri sugeba pasijuokti iš kito, yra ne tik labai išlepinta, bet ir nedraugiška. Kam tau tokia?

Galbūt ji tave įžeidė, tačiau ir padarė nemenką paslaugą – atskleidė savo tikrą veidą. Tu turėtum jai padėkoti už suteiktą pamoką.

Kitais atvejais, kai mergina atsako maloniai, tačiau neketina su tavimi prasidėti - neskubėk bėgti. Žinoma, nemalonu, tačiau tau atsakė tik viena maža žuvis, vandenyne daug žuvų.

Pirmyn!

Tu juk ne pabaisa! Išvaizda yra svarbus faktorius, bet tai nėra pagrindinis dalykas, kuris lemia tavo sėkmę santykiuose. Kiekvienos skonis yra skirtingas. Tu gali būti „paklausesnis“ tarp merginų, negu tie, kurių išvaizdos tu pavydi.

Jei tu ne visiškas kvailys, tai reiškia, kad tavo intelekto lygis yra pakankamas „kabinti“ merginas.

Nosį aukščiau. Paklausk savęs: Jeigu ji atsisakys ir „pasiųs“ mane toli, kas nuo to pasikeis?

Taip, tu neteksi jos. Ji tau labai patiko. Bet jeigu pažintis nepavyko, tu juk ilgai jos neprisiminsi ir greitai pamirši.

Tu gali jaustis siaubingai prislėgtas. Bet pagalvok, kas tai per jausmas? Tai tavo įsitikinimas. Atsitiko mažas, nemalonus įvykis, susijęs su tavo nevisavertiškumu, tik tu pats jį hiperbolizuoji ir tu pats (ir niekas kitas) įtiki savo nevisavertiškumu.

Taigi, vėl tęsiame paieškas. Įsivaizduok, kad nori paklausti merginos, kiek dabar yra valandų. Tai juk nesunku. Tuomet pamąstyk, kas tau trukdo pasakyti kitokią frazę? Tik ne: „Mergina, gal galima su jumis susipažinti?“ Per daug banalu. Tiks nestandartinė, originali frazė, pavyzdžiui: „Mergina, koks dabar yra dolerio kursas?“

Tu turi pasitikėti savimi. Jokios įtampos. Turi būti atsipalaidavęs. Tu turi atrodyti ir kalbėti, kaip pasitikintis savimi žmogus. Iš pradžių tu atrodysi kaip pasitikintis savimi žmogus, o vėliau toks ir tapsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis