Magiškas prisilietimas per pasimatymą

Aš jums papasakosiu, kaip prisilietimas per pasimatymą su mergina, gali pakeisti santykių eigą. Tereikia žinoti, kada, kur ir kaip teisingai tai reikia daryti.

Prieš kelis metus, kai aš dar nieko nežinojau apie pickup‘ą, aš vaikščiojau į pasimatymus ir linksmai leisdavau laiką su merginomis. Prisipažinsiu, nieko gero iš to neišeidavo.

Atrodo, viskas buvo gerai, maloniai praleistas vakaras, teigiamos emocijos, vienas kito supratimas, šaunus, nuotaikingas bendravimas... Bet, kaip keista, tolimesni santykiai su mergina nesiklostydavo taip, kaip to norėjau aš. Visą laiką likdavau tiesiog draugu. Nesuprasdavau, ką aš darau ne taip.

Paslaptis – prisilietimas

Tik vėliaus supratau, ką dariau ne taip. Per pasimatymą aš neprisiliesdavau prie merginos. Nė karto.

Maniau, liesti nepažystamą merginą, negražu... Tai visiška nesąmonė! Jeigu merginos neliesti, ji tave priims, kaip draugą.

Merginų psichologija yra kitokia nei vaikinų. Liečiamos merginos pasąmoningai ima traktuoti kitą asmenį kaip potencialų partnerį.

Merginą derėtų liesti jau per pirmąjį pasimatymą. Žinoma, ne vos pamačius, pradžioje derėtų artimiau susipažinti, apsiprasti.

Tačiau praleidus su mergina valandą, jau reiktų pasukti galvą, kaip ją paliesti. Kaip tai padaryti, kad neatrodytu, vulgaru ir chamiška?

Labai paprasta, pridenk tikruosius ketinimus kokia nors priežastimi. Pavyzdžiui, paprašyk parodyti tau jos žiedą ant rankos. Apžiūrinėdamas žiedą, paimk jos ranką, tai bus pats paprasčiausias prisilietimas.

Taip pat tu gali apkabinti jos liemenį ir pasakyti „Einam“. Aišku, ją ištiks nedidelis šokas. Bet jeigu tu viską darysi užtikrintai ir duosi merginai suprasti, kad tau nekalti prisilietimai - natūralūs gestai, problemų nekils.

Pretekstų paliesti merginą, galima sugalvoti kuo įvairiausių. Pavyzdžiui, eidamas keliu, griebk ją už rankos ir sustabdyk, kad ji neitu, nes „artėja mašina“.

Nuėjęs į kiną, gali drąsiai apkabinti ją, nieko nesakydamas. O jeigu ji paklaus, ką tu darai, atsakyk: „Aš pripratęs su merginomis filmus žiūrėti apsikabinęs“. Jeigu ji nesutiks, tada paimk jos ranką ir padėk taip, kad ji būtu įkibusi į tavo ranką.

Prisilietimas – labai svarbus santykių elementas. Tai leidžia peržengti tam tikras ribas, patikrinti, ar žmogus domisi tavimi kaip potencialiu partneriu.

Nesvarbu, ar merginą lieti juokaudamas, ar organiškai jai primeti savo artimesnį bendravimo būdą, vis tiek merginos pasąmonė tai užfiksuoja, kaip atkaklų vyrišką dėmesį.

Jei ji leidžiasi liečiama, nesąmoningai tu imi jai patikti vis labiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis