Trijų sekundžių taisyklė, „kabint“ merginas

Egzistuoja tokia stebuklinga nerašyta taisyklė: prieš susipažindamas su mergina – 3 sekundes pažiūrėk tiesiai jai į akis. Kam to reikia? Pasirodo žvilgsnis daro stebuklus…

Mokslininkai teigia, kad per 3 sekundes, žvelgiant tiesiai merginai į akis, ji įvertina vaikiną, atsiranda kontaktas, mergina jaučiasi sudominusi, ji nusiteikia pažinčiai.

Dar daugiau! Pasirodo po 3 sekundžių įdėmaus, malonaus žvilgsnio, mergina teigiamai reaguoja į naujas pažintis.

Jeigu žiūrėsi ilgiau nei 3 sekundes, mergina gali pasijusti nesaugi. Jei žiūrėsi trumpiau, ji gali nepastebėti tavo susidomėjimo.

Tavo žvilgsnis turi būti mielas ir malonus. Turi perteikti žvilgsniu pasitikėjimą savimi.

Nusprendęs susipažinti su mergina, jau žvelgdamas jai į akis pradėk artėti jos link. Tik taip elgdamasis, nepraėsi galvoti apie savo poelgį, neimsi abejoti, nesijaudinsi.

Kartais, net nereikia galvoti apie tai, ką tu merginai pasakysi. Vienu žodžiu, kuo mažiau galvosi, tuo lengviau tau bus prieiti prie merginos ir su ja susipažinti.

Priėjus jau nebus, kur dėtis, turėsi bendrauti. Nors nepasiruošęs gali nusišnekėti, vis dėlto tai bus geriau, nei drebant mekenti sugalvotas frazes.

Jei iki merginos eiti teks ilgiau nei 3 sekundes, geriau nuleisk akis arba bandyk kaip įmanoma nepastebimiau sumažinti atstumą.

Taigi, nestabdyk, o varyk! Pamiršk apie viską pasaulyje ir prieik prie merginos, kuri tave žavi.

3 sekundžių taisyklė padės tau pasitikėti savimi, atrodysi drąsus ir ryžtingas, o merginoms tokie vyrai labai patinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis