N-18: „kaip sumažinti skausmą per pirmąjį kartą “

KLAUSIMAS: visos draugės tik ir kalba, kad pradedant lytinius santykius, pirmą kartą laaaabai skauda. Kaip galima sumažinti skausmą pirmosios sueities metu?

ATSAKYMAS: tu teisingai nugirdai. Pirmųjų lytinių santykių metu, merginai skauda. Pirmiausia, dėl to, kad vyro penis yra gan didelis, o tavo vagina, neturėjus lytinių santykių, mažesnė nei penio apimtis.

Stengiantis penį įstumti į makštį, kyla trintis, tavo raumenys priešinasi įsiskverbimui, jei nesi visiškai atsipalaidavusi, skauda dar labiau.

Svarbiausias dalykas, padedantis išvengti skausmo pirmojo lytinio akto metu – atsipalaidavimas.

Jei būsi atsipalaidavusi ir visiškai įsitikinusi, jog elgiesi teisingai, mažiau tikėtina, kad netyčia įtempsi makšties raumenis. Be to, labiau tikėtina, kad išsiskirs makštį drėkinantis sekretas.

Taip pat galima išbandyti lubrikantą, jis sutepa makšties sieneles ir įsiskverbimas tampa lengvesnis. Svarbu nepamiršti, kad jei sueities metu naudojamas prezervatyvas, galima naudoti tik vandens pagrindu pagamintą lubrikantą.

Aliejaus pagrindo lubrikantas, pvz., vazelinas, gali suardyti lateksą, iš kurio gaminami prezervatyvai. Taip gali atsirasti tikimybė prezervatyvui plyšti, o tai – pastoti.

Prisimink, kad skauda ne tik pirmąjį sueities kartą. Kai kurioms merginoms, taip pat skauda kelis pirmuosius mylėjimosi kartus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis