Didžiosios paslaptys, kaip priversti vaikiną galvoti tik apie tave

Ne kartą esame susimąsčiusios ar tas vienintelis apie mus galvoja ar ką padaryti, kad jis pamestų galvą dėl tavęs. Šios keturios paslaptys išves jį iš proto!

Mes, merginos, visada svajojame būti vienintelės ir išskirtinės. Mums be galo malonu, kai vaikinai mus apdovanoja dėmesiu, deda pastangas ir kitais būdais padeda pasijusti žaviomis ir ypatingomis. Deja, šiuos nuostabius jausmus pažįsta toli gražu ne kiekviena.

Pirmoji paslaptis. Susidomėti vyru ir jo gyvenimu

Turi būti iš ties juo susidomėjusi, na bent jau kokių 70% leisti jam pasipasakoti, o tu turi klausytis ir kartais žavėtis. Vyrams labai trūksta pripažinimo ir išklausymo, ir kai jie atranda moterį, kuri moka išklausyti, dėl jos gali labai daug padaryti. Dauguma vyrų sako, kad jų moterys yra nepatenkintos ir domisi tik pačios savimi… Vyrams jos turi daug priekaištų ir dauguma iš jų taip ir nesužino, kas yra tikras vyro ir moters ryšys. Tereikia tik nuoširdžiai domėtis žmonėmis ir skirti jiems dėmesio.

Pora
Pora
Shutterstock

Antroji paslaptis. Moters lengvumas, žaismingumas ir natūralumas

Geros, mėginančios padaryti įspūdį mergaitės yra tokios nuobodžios, kiekviena sutiktumėme su tuo. Jei pagalvojame apie moters idealą, kurios įkvepia mus, tai moteris, kuri žavi savo charizma, nenorinti laikytis taisyklių ir kuriančios savo gyvenimus taip kaip ji nori. Vyrui tokia moteris, kuri demonstruoja gerumą ir praranda save, yra visiškai neįdomi. Būtinai leisk sau elgtis kaip galima natūraliau. Tu nustebsi, kad net ir atidžiai domintis vyru galima išlikti savimi. Niekada nesistenk būti perdėtai gera, intelektuali, paslaugi ar dar kitaip padaryti įspūdį…

Trečioji paslaptis. Užimta ir įsimylėjusi savo gyvenimą moteris

Atrask mėgstamą veiklą ir užsiimk ja, bet jokiu būdu neapsimetinėk, kad tau kas nors patinka. Vyrai puikiai jaučia, jeigu moteris tik vaidina sunkiai prieinamą, o iš tiesų sėdi namie, nerimauja ir laukia jo skambučio. Energetiniame pasaulyje šie dalykai yra puikiai juntami, todėl „nepasikabink ant jo“, kaip ant vienintelio laiko praleidimo varianto ir nepradėk jo laukti dar nepasibaigus pasimatymui. Tas pats galioja ir puoselėjant ilgalaikius santykius. Parodyk vyrui, jog tu taip pat esi tikslų siekianti mergina. Nuo to tau pačiai bus geriau. Iš tiesų daugumai vyrų patinka sugebančios ko nors siekti ir užsispyrusios moterys. Vyrai iš prigimties siekia rezultato. Todėl tavo veiklumas jam pakužda, kad jūs kartu galite siekti bendrų tikslų. Jeigu puoselėjant ilgalaikius ar trumpalaikius santykius pavyks vyrui įteigti, kad šalia tavęs viskas įmanoma, tai jo akyse tu būsi labai vertinga ir ypatinga moteris.

Pora
Pora
Shutterstock

Ketvirtoji paslaptis. Stipri draugystė su vyro EGO

Ilgalaikius ar trumpalaikius santykius puoselėjanti merginos privalo susidraugauti su vyro ego. Kas yra ego? Tai tariama vyro savivertė. Kiekviena save gerbianti mergina privalo žinoti, kad vyro ego yra išpūstas dalykas. Taip jau gamtos sukurta, kad vyras yra labai jautrus įžeidimams ir kritikai. Daugybėje psichologinės literatūros rašoma, kad didžiausias skausmas, kurį moteris sukelia vyrui, tai viešas jo ego pažeminimas. Taigi moteris, norinti būti svarbi vyro gyvenime, privalo prisiminti, kad iš vyro negalima šaipytis, pertraukti jo prie kitų, pašiepti ar kaip nors kitaip traukti per dantį... Dažniausiai taip besielgiančios merginos niekada nesukurs gražių santykių, nes jos nuolat užpučia vyro žvakę vien tam, kad jų pačių liepsna sustiprėtų. O tai yra labai negražu ir neteisinga. Tik moteris, mokanti pastiprinti savo vyrą ir jautriai besielgianti su jo ego, yra tikras deimantas. Dėl tokios moters vyras pasirengęs kovoti ir dėti pastangas. Taigi, išvaizda ir kūno kalba pritraukia vyrą, o jo ego glostymas padeda išlikti mylimai ir nepakeičiamai merginai visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis