Penki būdai, kaip išgyventi visavertį seksualumą (I)

Daugelis nori greitai išspręsti seksualines problemas. O kad galima būtų išgerti piliulę ar perskaityti knygą ir visi nesklandumai išsispręstų, taptume laimingi ir seksualūs…

Viskas yra kur kas paprasčiau nei galvoji! Ta stebuklinga piliulė ir stebuklingi patarimai, kaip „nesusimauti“ lovoje – tavo rankose.

Tavo dėmesiui – penki patarimai, kaip pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Tad perskaityk juos ir veik!

Nelygink savęs su kitais

Seksualumas – subjektyviausia žmogaus patirtis. Pamiršk apklausas žurnaluose, knygose aprašomus šešis žingsnius, kaip tapti seksualiu/-ia – tikrai neprasminga lyginti save su kitais. Be to, daugelis meluoja (giriasi, pataikauja), pasakodami apie savo seksualinį gyvenimą. Taigi, jei lyginsi save su kitais, laukia tik nusivylimai.

Neignoruok savo kūno

Nė vieno iš mūsų kūnas nėra tobulas, tačiau mūsų galvose sukasi vizijos apie nepasiekiamą idealą. Todėl daugelis ima ignoruoti savo kūną, drovisi jo, slapsto jį, kankina save kritika. Ignoruodamas/-a savo kūną, atsisakai seksualinio gyvenimo teikiamų malonumų. Jei nori džiaugtis seksualiniais santykiais, pirmiausia išmok priimti save tokį/-ią, koks/-ia esi.

Nesivadovauk patarimais

Jei nori apkartinti savo seksualinį gyvenimą, daryk viską, ką pataria seksologai. Jų patarimai nėra prasti, tačiau seksualumas – labai asmeniška patirtis, tad šioje srityje geriausias ekspertas esi tu pats. Pirmiausia, kreipk dėmesį į savo patirtį, o tik tuomet nutark, kurie ekspertų patarimai tau gali praversti.

Kreipk dėmesį į pokyčius

Nuo gimimo iki mirties mūsų kūnai ir protai nepaliaujamai keičiasi, auga, vystosi. Vadinasi, ir mūsų seksualumas nuolat keičiasi. Kai nustojame kreipti dėmesį į savo seksualinius išgyvenimus ir jausmus, nebepastebime pokyčių. Taigi, tikslas – bėgant metams, neprarasti pastabumo.

Nesuauk, žaisk

Seksas – suaugusiųjų žaidimas. Sekso prasmė – pradėti vaiką, suteikti kitam žmogui malonumą, o taip pat – smagiai praleisti laiką. Jei įsileisi į intymius sakinius rutiną ir nustosi žaisti, jūsų seksualinis gyvenimas neteks daug žavesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis