JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ

Meilė „dviem frontais“

Gerai jūreiviui – uoste jo laukia mergina. Gerai ir vairuotojui – stoty jo laukia mergina. Ir lakūnui gerai, nes jo laukia mergina. O merginai – blogai: tai į uostą, tai į stotį…

Iš tikrųjų kodėl kai kurie žmonės ima ir žaidžia meilę „keliais frontais“? Nejaugi neužtenka vieno?

Neužtenka

Kai paklausiau Saulės, kodėl ji gyvena dvigubą gyvenimą ir turi du vaikinus, ši atrėžė: „vienas daug dirba, bet su juo bus mano ateitis, o kitas nėra labai protingas, bet jis man patinka…“

Noras maksimaliai patenkinti savo poreikius skatina draugystę „dviem frontais“. Atrodytų, kam gaišti laiką su tuo, kuris tavęs netenkina, tačiau kam mesti vaikiną, kuris kaip švelnus avinėlis myli ir gali tau suteikti saugią ateitį…

Jei leidi sau pasitelkti visą savo gudrumą ir žavesį bei pasinerti į nuotykius, galbūt greitai rasi ir tą, kuris praskaidrins vienišas valandas ir tu nieko neprarasi? Gal neverta?

Melo kojos trumpos

Ramunė su Tadu draugavo jau bene metus. Mergina svaičiojo apie bendrą ateitį, apvainikuodama savo svajones romantiškais pasakojimais apie jų gražius, tiesiog tobulus santykius.

Jis dirbo kitame mieste, dėl to labai dažnai jie nesusitikdavo… Tačiau jos Tadukas buvo dėmesingas ir jau toks geraširdis, kad nors prie širdies dėk, tačiau yla išlindo iš maišo.

Šis kitame mieste turėjo ne tik darbą, butą, dvi mašinas ir šunį, bet dar ir nėščią žmoną ir mažametį vaiką… Ramunę ištiko šokas. Tačiau vaikinas nė kiek nepasimetė, o paklaustas, ką sau galvojo, žadėdamas jai gražią ateitį, tik leptelėjo: „tu manęs neklausei, tai aš tau ir nesakiau.“

Norint kurti santykius „dviem frontais“, reikia turėti ne tik pakankamai „naglumo“, bet ir drąsos, polinkio rizikuoti. Ponaičiui Tadui pasisekė – jo nėščia žmona jam atleido, tačiau bėgiodamas nuo vieno sijono prie kito, galiausiai gali likti vienas.

Saviraiška

Tačiau ne visi renkasi santykius „dviem frontais“ dėl to, kad vienas partneris nesugeba patenkinti poreikių… Kiti tai daro tiesiog iš sportinio intereso.

„Tada jaučiu, kad kvėpuoju“, – pasakojo Linas. Entuziazmas, baimė būti sugautam, flirtas, bandymas išsisukti iš įvairių situacijų ir platus merginų asortimentas jam – vyriškumo įrodymas.

Daugiausia, šis šaunuolis sugebėjo bene pusę metų išlaikyti keturias merginas ir nei viena iš jų apie kitų merginų egzistavimą nežinojo!

Tačiau haremas išsilakstė tada, kai šis sutiko tokią pat nuotykių ieškotoją. „Aš pykau, švokščiau iš nepasitenkinimo, jaučiausi įžeistas, pažemintas ir apgautas“, – kalbėjo vaikinas, kuris sužinojo, kad viena iš jo išrinktųjų negana to, kad susitikinėja dar su keletu vaikinų, bet dar ir mano, jog tarp jos ir Lino nieko nėra.

Šis metė viską. Dabar jie jau metus susituokę. Juk sakoma: kaip šauksi, taip atsilieps. Linas pasakodamas nuleidžia akis ir bando teisintis: „žinau, kad dariau negerai… Tada buvau jaunas ir buvo linksma…“ Bet ar tikrai gali teisintis naivoka jaunyste?

Kerštas

Jei vis dėlto įsivėlei į tokią avantiūrą ir gyveni dvigubą gyvenimą, gali nesitikėti išlipti iš balos sausas.

Marija ir Šarūnė – bendraklasės, sužinojusios, kad turi vieną ir tą patį vaikiną pasiuto iš pykčio. Ant vaikino darbo automobilio užpykusios keleivio pusėje didelėmis raidėmis dažais užrašė labai daug apie jų emocijas pasakantį žodį (aut.past. vyriškas lyties organas).

Negana to, kad važiuodamas į darbą šis nepastebėjo užrašo, negana ir to, kad direktorius neleido pasiimti laisvos dienos ir liepė važiuoti su ta pačia mašina dirbti, tai dar ir perdažymas vaikinukui gerokai patuštino kišenę.

Kerštas sukėlė pakankamai daug problemų, tad gal bent kitą kartą vaikinas pagalvos… Tad ar vis dar norisi rizikuoti?

O jei tu…?

Iš tikrųjų… O jei tu atsiduri to apgaudinėjamo kvailio vietoje? Na, sužinai, kad esi vienas/viena iš daugelio? Nenorėtum?

Kiekvienas/-a renkasi tai, kas geriausia, tačiau negerbdamas/-a ir apgaudinėdamas/-a kitą niekada negali būti garantuotas/-a, kad nebūsis apgautas pats/-i.

Yra be galo daug priežasčių, kodėl žmonės renkasi santykius „dviem frontais“, tačiau teisinti vis tiek neišeina… Laikas bėga, tu palieki pėdsaką žmonių likimuose. Ar turi teisę skaudinti kitą? Ar norėtum, kad įskaudintų tave?

Atveri žmogui širdį, sudedi į jį viltis ir lūkesčius ir tikiesi, kad širdį atvers ir tau. Būni su žmogumi, kuriuo pasitiki ir tiki, o pasirodo, jog jis tave apgaudinėja.

Žaidimai „dviem frontais“ nėra paslydimas, nes žaidėjas žino ir suvokia savo veiksmus. Tačiau sąlygos bet kada gali pasikeisti ir žaidėjo stumdoma figūra gali tapti tu. Tad ką renkiesi…?

Mano išsaugoti straipsniai