Suprask jį: kai vaikino elgesys varo iš proto

Kartais ne tik merginų užgaidos ir lūkesčiai lieka nesuprasti. Vaikinai vis burba: „kas jas supaisys…“ O merginos gali atsiliepti tuo pačiu: „kokias nesąmones jie galvoja, kad kartais šitaip idiotiškai elgiasi?“

Kodėl tavo vaikinas kartais, nutaisęs tokią nekaltą miną, tave skaudina? Pats to nesuvokdamas tau į akis rėžia, kaip žavisi kažkuo, atvirai ilgisi buvusiosios ar net fantazuoja apie kažką, kas visiškai nesusiję su tavimi…

Į visus tave kamuojančius klausimus, kodėl vienaip ar kitaip kvailai elgiasi vaikinai, rasi atsakymus, paskaičiusi straipsnį.

Jis saugo buvusių merginų atvirukus ir nuotraukas

Jis tai daro dėl savęs arba dėl tavęs. Jei dėl savęs, tai jis jaučiasi nesaugus, o tai, kad turi įrodymą, jog buvo geidžiamas kitų moterų, padeda jam jaustis geidžiamu ir vertinamu.

Tai - patvirtinimas, kad nepaisant to, jog šiuo metu turi merginą, jis susitikinėjo su kitomis ir vis dar išliko vyru, patraukliu kitoms moterims.

Jei jis tai daro dėl tavęs, reiškia, bando įrodyti tau, kad tu turi kai ką vertingo, kai ką, ko trokšta kitos moterys. Tai taip pat rodo, kad jis jaučiasi nesaugus ir neatsisakys savo trofėjų iki kol įsitikins, kad tu nesiruoši palikti jo.

Jis dažnai kalba apie kitas merginas

Gali būti, kad jis supranta, kad tai erzina tave. Todėl daro tai, nes kaltina tave, kad trukdai visiems jo naujiems romanams, kuriuos jis galėtų užmegzti su Jennifer Aniston ar Jessica Alba.

Nesvarbu, kad jis atrodo labai atsidavęs (jūs galite netgi būti susituokę), tai - aiškus ženklas, kad būdamas su tavimi, jis jaučiasi gaunąs mažiau, nei nusipelnė.

Tai nebūtinai yra tiesa: kai kurie vyrai tiesiog nekenčia minties, kad jie pasitraukė iš rinkos, netgi ir tuo atveju, jei būdami rinkoje buvo visiškai nepaklausia preke.

Jie nori turėti kuo daugiau merginų. Bet kokiu atveju, jam tiesiog reikia užaugti.

Jis flirtuoja su padavėjomis

Mes, vaikinai, galvojame, kad padavėjos mėgsta mus, kadangi jos yra draugiškos moterys, atnešančios mums maistą.

Nėra įprasta patikti nepažįstamoms moterims, todėl negalime valdyti savo reakcijos ir dažnai flirtuojame su padavėjomis, netgi jei esame kavinėje su mergina, kurios po vakarienės teks ilgai atsiprašinėti, kad atleistų.

vaikinus žlugdo tai, kad net ir suvokdami, kad neturi taip elgtis, jie nevaldo savo smegenų (turiu omeny galvos smegenis).

Manau, kad tai yra atleistina, išskyrus tuos atvejus, jei jis padavėjai dovanoja šokoladą arba kitą moterų mėgstamą kyšį.

Jis teigia, kad jam reikia daugiau erdvės

Visai neseniai greičiausiai mąstei taip: „Vieną dieną aš sutiksiu vaikiną, mes įsimylėsime, susituoksime ir turėsime vaikų“. Berniukai taip negalvoja. Berniukai mąsto taip: „Vieną dieną aš užsiimsiu seksu“.
Tačiau jie neplėtoja tokios minties.

Tavo vaikinui reikia erdvės, kadangi santykiai su tavimi yra sudėtingesni, nei jis kada nors galėjo įsivaizduoti. Jis nori pabūti vienas ir įsitikinti, kad jam patinka gyvenimas, kurį gyvena ir kad jis vis dar yra nepriklausoma nuo tavęs asmenybė.

Paprastai nėra nieko daugiau. Turėtum duoti jam šiek tiek laiko, kad jis išsiaiškintų, kaip jaučiasi, nebent jei jis supranta „erdvę“ kaip „kraustymąsi į Montaną be tavęs“.

Jis nori skirtis, nes tu jam „per daug“ patinki

Aišku, tu jam patinki „per daug“ – taip labai, kad jis visam laikui atsisako tavęs. Iš tiesų jis bando pasakyti tau, kad sutiko kažką, su kuo norėtų pasimylėti, todėl nori, kad tu palauktum, kol jis pasinaudos tokia galimybe.

Jei manei, kad su šiuo vaikinu tave sieja rimti santykiai, galvok iš naujo. Jis nepakankamai gerbia tave, kad pasakytų tiesą. Jis nuoširdžiai tiki, kad dėl to, jog pasakė, kad „per daug“ jam patinki, tu būsi priversta leisti jam daryti, ką jis nori neribotą laiką...

O po to leisi jam grįžti ir atnaujinti santykius su tavimi, kai jam vėl norėsis sekso. Galiausiai jis susivoks, kad moterims nepatinka tokios „pertraukos“, todėl pradės susitikinėti su kitomis slapta.

Džiaukis, kad „sugavai“ jį tuomet, kai jis naiviai galvojo, kad galės pergudrauti tave ir pati padaryk, kad ši „pertrauka“ tęstųsi nuolat!

Kuo mažiau atrodau susidomėjusi juo, tuo labiau jis trokšta manęs

Kai kuriems vyrams patinka siekti meilės, tai leidžia jiems pasijusti stipriais ir vyriškais. Šie vaikinai praktiškai nesupranta neigiamo atsakymo, jei tu sakai „ne“, jie girdi „žaidimas prasidėjo!“

Kartais toks požiūris suteikia vaikinui teisę užmegzti santykius. Kai tu jautiesi pavargusi, jis yra įsimylėjęs. Kai tu atsitrauki, jis prieina arčiau.

Jis aptingsta, kai tu dedi vis daugiau pastangų, kad išlaikytum santykius

Kai kurie vaikinai mano, kad norint palaikyti santykius su mergina, reikia įdėti daug darbo. Jei tu gali atlikti tą darbą, kam jam ką nors daryti?

Jis žino, kokių santykių nori ir jam turimi santykiai jau yra tokie. Jei tu stengsiesi, kad santykiai vystytųsi toliau, tu dėsi daugiau pastangų, jis trumpam atsitrauks, kad viskas grįžtų į tą būseną, kuri, jo nuomone, yra normali.

Vyrai nekenčia, kai jų klausia: „Kokie, tavo manymu, bus mūsų santykiai toliau“, tačiau šiuo atveju tai yra tavo problemos sprendimas.

Akivaizdu, kad jį santykiai visiškai tenkina, tačiau ar to pakanka tau?

Jis nori, kad būtumėte tik draugai

Oho, čia tai originalu! Įdomu, kaip jis priėjo prie tokios išvados? Tu supranti, ką tai reiškia? Jei sunku suprasti, greičiausiai tau tiesiog sunku paleisti jį. Tačiau privalai tai padaryti.

Jis jau apsisprendė ir tu jokiu būdu nesugebėsi perkalbėti, įtikinti ar kitokiu būdu sugundyti jį ir vėl įsimylėti tave, jei meilė išblėso.

Blogiausia, ką galėtum padaryti – vėl įsitraukti jį į lovą, norėdama paskutinį kartą pabandyti atgaivinti aistrą, tačiau ši patirtis pasirodys labai žeminanti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis