9 gėdos, iš kurių išaugama

Dažnai jaunytėje tam tikri dalykai mums būna nesuprantami ir dėl to gėdingi. Laikui bėgant užaugame ir prisiminus, kas mums buvo namalonu, – kyla juokas. Vis tik kompleksai ir gėdos sukelia nemažai sunkumų. Taigi, DELFI pristato devynias kvailiausias gėdas, iš kurių vėliau išaugama!


1. Daug partnerių turėjusi mergina – paleistuvė
. Iš šitos, bene kvailiausios gėdos, išaugama kažkur 16 metų arba įgavus patirties lovoje. Tokias nesąmones rėkiantieji subręsta arba pabandę supranta, kas yra seksas, nutyla.

Tokias kalbas mėgsta skleisti vaikinukai, kurie seksu bandė užsiimti tik sapnuose arba turėjo vos keletą nevykusių nuotykių. Jie stengiasi atsigriebti, apkalbėdami tuos, kurie seksualinį gyvenimą gyvena, o ne tik apie jį svajoja.


2. Oralinis – žema ir šlykštu
. Dažniausiai merginoms, raukančioms nosį, kad niekada to nedarys, vėliau tai netgi patinka. Kaip sakoma, nespjauk į šulinį, nes po to teks iš jo gerti.

Neverta sakyti, jog nemėgsti ir niekada nevalgysi karamelinių ledų, jei niekada jų neragavai.


3. Merginoms patinka seksas
. Ir jis joms turi patikti! Tokią „gėdą“ iškėlę keli spuoguoti paaugliai ir nepatyrusios mergaitės. Tai - natūralus, fiziologinis, žmonėms būdingas reiškinys, dėl kurio neverta nei gėdintis, nei smerkti kitus (šiuo atveju merginas).

Dažnai išpučiama ir tai, kad vaikinai be sekso negali gyventi ir jiems tik tai rūpi. Tačiau tai nėra įvertinta kaip gėda, o priešingai – kaip pasidižiavimas savimi.

Būna ir tokių vaikinų, kurie niekada neišauga iš šio reiškinio, ir net pasiekę kokią ketvirtą dešimtį, mano, kad tik seksas gali išspręsti bet kokias problemas gyvenime.

Dar manoma, kad merginos užsiimdamos seksu su vaikinu, daro jiems paslaugą. Šitą mitą išrado merginos, kad galėtų pateisinti savo ankstyvą ar ne visiškai apgalvotą atsidavimą.


4. Higieniniai įklotai ir prezervatyvai
. Šiuos daiktus pirkti dažnai gėdijasi ir suaugę, tačiau nesugebėti priprasti prie natūralių dalykų nėra protinga. Jei modernus šiuolaikinis jaunimas nelaukia sekso iki vestuvių, tai jau palaukti eilėje su dėžute prezervatyvų ar įklotais – tikrai problemų sukelti neturėtų.


5. Mergina, turinti prezervatyvų
. O nori turėti vaikų? Aišku, labai šaunu, jei apsisaugojimo priemonėmis pasirūpina vaikinas, tačiau jau geriau jų turėti pačiai, nei rinktis nesaugų seksą.

Dar galima nepabijoti ir lubrikanto. Tai - taip pat šaunus dalykėlis, šiek tiek abejonių keliantis paaugliams.

Jei nesigėdiji mylėtis, turi užtekti proto ir drąsos pasinaudoti tau suteiktomis priemonėmis išvengti nėštumo ar palengvinti mylėjimosi procesą.


6. „Jis spokso į mano spuogą!”
. Iš to nėra išaugama, tačiau tai - dar viena gėda, kuri kartais su amžiumi išnyksta.

Apskritai, savo trūkumus mes pastebime labiausiai, jie mums atrodo didžiausi ir baisiausi, tačiau net ir neįsimylėjęs vaikinas per pasimatymą neskaičiuos tavo spuogelių... Turi daug vertingesnių dalykų, į kuriuos galima žiūrėti, nenuleidžiant akių.

Pavyzdžiui, krūtinė... Na, gerai, tebūnie akys ar gražūs plaukai, bet spuogas niekam neįdomus, tik tau.


7. Mano pasididžiavimas – mažas
. Dydis iš esmės neturi didelės reikšmės ir tam nebūtina vyrų tualete prie „pisuarų“ ar dušuose po treniruotės nužiūrinėti, ką ten apačioje turi kolegos...

Seksas yra šiek tiek daugiau nei ilgis ar storis. Patirti tikram malonumui reikalingas ir dvasinis ryšys, seksualinis suderinamumas. Jei tiki, kad dėl dydžio būsi prastas partneris – tai ir „didelio kalibro ginklas“ nepadės. Svarbiausia, pasitikėti savimi ir partnere.


8. Mergina su jaunesniu vaikinu
. Iš šios mini gėdos taip pat išaugama. Tuo labiau, kad su metais amžiaus skirtumas jaučiamas vis mažiau.

Jei gėdijiesi savo jaunesnio draugo – tai vertėtų pagalvoti apie jo pakeitimą, o jei esi iš tų, kurie bando sugėdinti draugę, tai vertėtų suaugti. Kiekvienas esame savo likimo kalvis. Kai kurie stereotipai rodo tavo kvailumą.


9. Nekaltybė
. Nėra reikalo tuo nei girtis, nei to gėdytis. Po to, kai išgirdau 13-mečių pokalbį apie nekaltybės praradimą, nes, kaip viena mergiūkštė aiškino kitai, „amžinai nekalta nebūsi“, privertė susimąstyti apie šią gėdą.

Turi mylėtis tik tada, kada nori ir su kuo nori. Taip pat tai reiktų žinoti ir vaikinams.

Jei karaliaus Liudviko laikais buvo tikima, jog permiegojus su skaistuole/skaistuoliu pasveiksi nuo sifilio, tai XXI amžiuje seksas tikrai nesiejamas su magija.

Filmų kūrėjai gerokai romantizuoja nekaltybę ir seksą. Egzistuoja ir nevykęs seksas, ir seksas be orgazmo, ir spontaniškas, skausmingas seksas. Ne viskas taip, kaip rodo žydrieji ekranai.

Tad kortos atskleistos – nėra tikslo skubėti. Viskas ateina savo laiku.

Visuomenėje yra „prigijusių“ labai daug gėdų, kurios dažniausiai neduoda ramybės nei jaunystėje, nei suaugus.

Vienintelis ginklas - suvokti, suprasti ir apmąstyti tai, ką darai ir sakai.

Sėkmės, atsikratant didžiausių visuomeninių ir asmeninių „gėdų“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis