Miley Cyrus patarimai sėkmingam pirmajam pasimatymui

Miley Stewart (Miley Cyrus) stengiasi suderinti mokyklą, draugus ir savo įspūdingą popžvaigždės karjerą. „Hannos Montanos“ svaiginantis populiarumas grasina pasiglemžti visą Miley gyvenimą – ji negali leisti tam įvykti.

Ir neleidžia. Miley draugauja su modeliu Justinu, jie kartu praleidžia nemažai laiko.

Viename interviu žurnalistai stengėsi iškvosti Miley, kaip šiai pavyko „pakabinti“ toookį garsų gražuolį.

Nors Miley atsakinėjo į klausimus išsisukinėdama, vis dėlto mums pavyko išpešti kelias pasimatymų taisykles, kuriomis vadovaujasi popprincesė.

Aprangos kodas. Apsirenk gražiai, tačiau įsitikink, kad jautiesi patogiai, dėvėdama pasirinktus drabužius. Vaikščiojimas su nepatogiais batais ar nuolatinis suknelės tampymas žemyn gali blaškyti ir tave ir draugą.

Padaryk gerą pirmą įspūdį. Pirmasis įspūdis nulems visą tolesnę jūsų pasimatymo atmosferą, todėl be gražios aprangos, pagalvok ir apie kokią nors pokalbio temą, kuri galėtų padėtį „pralaužti ledus“.

Nesistenk pasirodyti tokia, kokia manai, kad su tavimi į pasimatymą einantis vaikinas nori, kad tu būtum. Apsimetinėjimas vis tiek kada nors išaiškės, būk savimi!

Pasilinksmink. Per pasimatymą gali jaustis įsitempusi, susinervinusi, išsiblaškiusi. Pasistenk atsipalaiduoti ir mėgautis susitikimu. Nevaidink labai „kietos“, kartais kur kas patrauklesnė atrodysi paika ir nuoširdžiai kikenanti.

Įprastinė veikla per pasimatymą. Labai populiaru per pirmą pasimatymą eiti į kiną arba papietauti. Vis dėlto turėk omenyje, kad per pietus reikės daug kalbėti, kas per pirmą pasimatymą gali būti labai nejauku ir sudėtinga.

Jei manai, kad taip gali nutikti, tuomet suorganizuok dvigubą pasimatymą, taip bus lengviau.

Kiti dalykai, kuriuos galima veikti per pasimatymą. Kinas ir pietūs yra tradiciniai pirmojo pasimatymo scenarijai, vis dėlto kitokia, netradicinė veikla gali padėti jums vienam kitą geriau pažinti.

Boulingas arba alpinizmo treniruotė, važinėjimas riedučiais yra puikūs alternatyvūs užsiėmimai. Padėdami vienas kitam išlaikyti pusiausvyrą imsite pasitikėti vienas kitu.

Normalu būti tik draugais. Jei pasimatymas nepasisekė arba tu jauti, kad jūs vienas kitam netinkate, neapsimesk, kad viskas buvo labai šaunu ir nepulk nuo vaikino slapstytis mokykloje ar kieme. Būk atvira, nes galbūt tu susiradai puikų draugą.

Miley tikisi, kad šie patarimai padės tau per pirmąjį pasimatymą, tačiau nepamiršk, kad svarbiausia būti savimi ir linksmai leisti laiką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis