Kaip tapti žvaigžde ir gyventi įžymybės gyvenimą

Miley Cyrus jau kelis metus kovoja su populiarumu, užvaldžiusiu jos gyvenimą. Tačiau nepaisant problemų, kurias gali sukelti buvimas žvaigžde, milijonai žmonių vis tiek svajoja tapti tokiomis garsenybėmis kaip populiarioji Amerikos paauglė Miley.

Kaip to pasiekti?

Ar svajoji tapti žvaigžde? Ar turi unikalų balsą, nepaprastus vaidybos sugebėjimus arba žavesio, dėl kurio žmonės (ne tik tavo mama) „sutirpsta“ ir nori išleisti savo pinigus tau?

Ar esi pasirengusi eiti raudonuoju kilimu, aplink blykčiojant fotoaparatų blykstėms ir turėti milijonus gerbėjų, kurie galėtų padaryti bet ką, norėdami gauti tavo autografą ant popieriaus siautės?

Jei taip, bloga naujiena - turėsi daug dirbti, tačiau gera naujiena yra ta, kad mes esame pasirengę padėti tau ir pateikti keletą puikių patarimų, kaip įgyvendinti savo svajonę.

Nėra taisyklės, kaip tapti tokia žvaigžde kaip „Hannah Montana“, greičiausiai yra tiek pat būdų tapti įžymiu, kiek ir įžymių žmonių. Tačiau yra keletas svarbiausių dalykų, kurie padės tau kelyje į žvaigždes.

Savęs įvertinimas

Norėdama išvengti tokios situacijos, kaip kad: pasirodai televizijos atrankoje, tikėdama, kad sugebi dainuoti, o Simonas Cowellas ir visa tauta tau sako, kad yra priešingai, įsitikink, kad žinai savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Jei nori tapti aktore, galbūt esi panašesnė į Ricky Gervaisą, o ne į Miley Cyrus. Susikaupk ir permąstyk dalykus, dėl kurių tave giria aplinkiniai, galbūt tai tavo tikrieji talentai.

Apgalvok savo stipriąsias ir silpnąsias savybes, sudaryk jų sąrašą, pagalvok apie galimus pavojus ir išbandymus, siekiant savo svajonės. Galbūt būtų naudinga paklausti draugų, ką jie mano apie tavo sumanymą, tačiau jiems kalbant neįsižeisk!

Įvaizdis

Kai jau žinai, ką tikrai sugebi, reikia apsirengti. Tavo sukurtas įvaizdis padės žmonėms suprasti, kas esi, o gerbėjams bus lengviau rasti panašumų su tavimi. Madingas sceninis vardas taip pat padės tau išsiskirti ir žmonėms įsiminti tave. Tačiau nesistenk būti kažkuo, kuo nesi, įvaizdis turėtų akcentuoti tai, kas tu esi.

Palaikymo komanda

Turėtum pasistengti, kad tave suptų geri žmonės, kurie profesionaliai galėtų padėti tau tapti pastebėtai ir sukurti gerbėjų ratą.

Pavyzdžiui, tai, kad turi dėl kompiuterių išprotėjusį brolį, kuris nuolat vartoja tokius žodžius kaip „chatas“ ir „chatinimas“, iš tiesų gali būti geriausias kada nors tau nutikęs dalykas.

Interneto platformos (tokios kaip „MySpace“ ir „YouTube“) gali tapti puikiomis scenomis, kur galėsi pademonstruoti savo sugebėjimus.

Draugai, kurie padeda tau išlikti savimi ir tvirtai stovėti ant žemės yra labai svarbi tavo palaikymo komandos dalis.

Ryžtingumas ir atkaklumas

Svarbu, kad jaustum alkį. Ne, nekalbame apie tai, kad norėtum daugiau sūrio ant picos. Turi trokšti sėkmės, trokšti sunkaus darbo, trokšti būti geriausia, jei nori kažko pasiekti.

Kai Miley Cyrus buvo 12 metų, ji dalyvavo perklausoje, norėdama gauti Miley Stewart vaidmenį „Disney“ kanalo šou „Hannah Montana“, deja tuomet ji nepasirodė tinkama šiam vaidmeniui.

Tačiau tai jos nesustabdė, po sunkaus dviejų metų darbo ji pagaliau gavo vaidmenį ir pradėjo savo kelią į žvaigždes.

Kad daug pasiektum reikia šiek tiek sėkmės, tačiau kuo ryžtingesnė, atkaklesnė esi ir kuo sunkiau dirbi, tuo didesnė tikimybė, kad tau pasiseks.

Linksminkis

Nors ir sunkiai dirbdama, turi mėgautis tuo, ką darai. Nepaisant didžiulio talento, noro sunkiai dirbti ir šalia esančių palaikančių žmonių, nedaugelis mūsų tampa žvaigždėmis.

Jei tau nepatinka tai, ką darai, tai bus tiesiog laiko švaistymas. Kita vertus, jei tau patinka tai, ką darai, kelionė žvaigždžių link gali būti tokia pat maloni, kaip ir pats tikslas. Jei tau smagu, nepasiduok!

Užsiėmusios įžymybės gyvenimo būdas

Gerai, tu nepasidavei, tau smagu, tau pavyko, tu jau žvaigždė. Sveikiname! Tačiau sunkus darbas nesibaigė. Dabar turi tvarkyti savo gyvenimą, jame turi tilpti visos įrašų sesijos studijoje, filmavimų bandymai, raudonojo kilimo premjeros, apsipirkimas su kitomis įžymybėmis, tuo pat metu turi rasti laiko savo šeimai ir draugams.

Planuok iš anksto

Negalvok, kad esi pasiruošusi vykti į premjerą, jei supranti, kad yra dar kažkas, ką turi padaryti prieš išeidama. Turi būtinai planuoti laiką iš anksto ir žinoti, kiek laiko užtruksi prausdamasi duše, nuspręsti, ką dėvėsi ir pasidaryti tobulą šukuoseną, kuri labai svarbi tavo įvaizdžiui.

Pašalink pagundas

Nepradėk žiūrėti pusvalandį truksiančios melodramos serijos per televiziją, jei žinai, kad turėsi išeiti už 20 minučių.

Sudaryk būtinų darbų sąrašą

Visuomet turėk su savimi užrašų knygelę ir susidaryk dienotvarkę. Įsitikink, kad dienotvarkėje yra laikas, skirtas šeimai ir draugams ir niekuomet nepamiršk tave palaikančių žmonių!

Sustok ir atsipalaiduok

Kai reikia atlikti per daug darbų, įtampa gali sukelti stresą. Nepamiršk pailsėti ir pamąstyti, tuomet geriau sugebėsi tvarkyti savo griežtą dienotvarkę.

Linksminkis

Tapus žvaigžde, yra labai svarbu mėgautis pasiekimais, kaip ir tuomet, kai bandei ja tapti. Niekada neleisk, kad užimtas gyvenimas trukdytų tau linksmintis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis