Patarimai, kurie sustiprins pasitikėjimą savimi

Nori jaustis laiminga, patraukli ir pasitikinti savimi mergina? Puiku, tuomet atsakyk, kodėl sau trukdai ir neleidi to padaryti? Ką pasakytum, jeigu sužinotum, kad kasdien pati sau „pakišinėji koją“ ir, užuot ėjusi pirmyn į laimingesnį gyvenimą ir geresnį santykį su savimi bei aplinka, tu kažkodėl pati save nuolat smukdai žemyn?

SAVIKRITIKA

Mes pačios save nuolat nuvertiname ir kritikuojame. Dauguma iš mūsų tą daro tyliai arba garsiai. Atsistokite prieš veidrodį ir pažiūrėkite į save. Raskite savyje tai, kas jums patinka, ir atvirkščiai – kas nepatinka. O dabar šukuosena, makiažu ar drabužiais pabandykite išryškinti savo teigiamas išvaizdos savybes, o neigiamas – paslėpti.

PAKEISK POŽIŪRĮ

Jūs galite savyje pakeisti vieną dalyką, o pasikeis visas jūsų gyvenimas. Pamėginkite pakeisti savo mąstymą. Pažvelkite į save ir jus supantį pasaulį kitu žvilgsniu: ramesniu ir labiau teigiamu. Nekaltinkite nei savęs, nei kitų. Priimkite save ir aplinkinius tokius, kokie yra, pabandykite visame kame įžvelgti teigiamus dalykus.

STIPRINK SAVO ASMENYBĘ

Jūs turite išmokti savarankiškai galvoti, kalbėti ir veikti. Daugelis žmonių plaukia pasroviui ir mąsto taip lyg norėtų kiti. Pabandykite išsiskirti iš minios, ir pasitikėjimas savimi pradės augti. Mokykitės apginti savo nuomonę ir požiūrį.

UŽSIBRĖŽKITE SAU NEDIDELĮ TIKSLĄ

Žmonės dažnai daro didelę klaidą: nusistato sau aukštus tikslus, o kai kas nors nepavyksta – nuleidžia rankas. Verčiau užsibrėžkite sau realesnius tikslus ir stenkitės juos pasiekti. Su kiekviena pergale augs pasitikėjimas savimi.

NEPAMIRŠK ŠYPSENOS

Pradėkite dažniau šypsotis. Jūsų gyvenime viskas nėra taip blogai, kaip jums atrodo, ir visada yra priežastis nusišypsoti ar kuo nors pasidžiaugti. Būkite džiaugsmingi ir pozityvūs. Taip padėsite ne tik sau, bet ir kitiems.

MOKYKITĖS IR TOBULĖKITE

Investicijos į save yra bene geriausias būdas išsiugdyti pasitikėjimą savimi. Galite tai daryti įvairiai, bet pats patikimiausias būdas praplėsti savo galimybes – mokymasis. Taip, internetas yra puiki priemonė, bet taip pat yra knygos, žurnalai, kursai, filmai, seminarai...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis