Kaip prarasti merginą, ištarus vos porą žodžių

Aš nesu ta mergina, kurią būtų galima vedžioti už nosies ir suokti jai pasakas apie nebūtus dalykus. Aš realistė, netikiu burtais, neturiu vaikino idealo, paprasčiausiai noriu ir stengiuosi būti laiminga su tuo, kuris yra šalia.

Tačiau aš turiu keletą pagrindinių išdidumo taisyklių, kurios padeda man nuspręsti, su kuriuo vaikinu galiu išeiti į pasimatymą, o kuris nevertas mano dėmesio.

Aš esu įsitikinusi, kad vaikinai, kuriems virš aštuoniolikos metų, turi žinoti 3 pagrindinius dalykus: kaip apsirengti, kaip bučiuotis ir kaip elgtis su mergina.

Jei vaikinas tai sugeba ir atitinka šiuos tris kriterijus, galbūt jis vertas kito pasimatymo.

Svarbiausia tai, kad vaikinas gerbtų ne tik merginą, tačiau ir patį pasimatymą. Taip pat jis turi atskirti pasimatymą nuo susitikimo su bičiuliu.

Pakalbėkime apie tai plačiau.

1 pavyzdys: „Žaidimas-A“

Praėjusią vasarą, buvau keliuose pasimatymuose su patraukliu, kalbiu ir žaviu vaikinu, kurį pavadinkime Deividu. Deividas mane pakviesdavo į pasimatymą ketvirtadienio vakarais ir kartą netgi liko įsižeidęs, kai pasakiau jam, jog iki vidurnakčio norėčiau grįžti namo. Ne dėl mamos, o dėl mokyklos. Po ilgos dienos prie knygų, ilgo vakaro mieste, sunku bus prisiversti anksti ryte keltis.

Vėliau turėjo įvykti mūsų trečiasis pasimatymas, o jis vietoje pakvietimo pasimatyti, paliko man balso žinutę: „Ketvirtadienio naktis, jei gali pasiimk „Žaidimą-A“.

Ar būsime minioje žmonių ir žaisime kortomis? Ar tai - pasimatymas? Ar jis jau nusprendė, kad po to, kai nenakvojau pas jį, mes galime tik stalo žaidimus žaisti? Tai - tik trečias pasimatymas, norėjau jį asmeniškai geriau pažinti…

Aš tiesiog buvau užpulta iš nugaros su tuo „Žaidimu-A“. Galbūt mane tai netgi supykdė, įžeidė. Kodėl jis nepaklausė, ar noriu leisti laiką su jo draugeliais?

Galiausiai tiesiog palikau jį.

2 pavyzdys: „Tu tiesiog to negausi“

Neseniai, pradėjau susitikinėti su Mariumi, su išmintingu, Piterio Peno tipo vaikinu. Po dviejų pasimatymų, vieną penktadienio naktį aš gavau SMS žinutę (tą patį penktadienį mes nesusitikome, kadangi jis buvo užsiėmęs): „Ar galėčiau tave šiąnakt gauti?“

Gauti mane? Kas aš? Bibliotekos knyga? Aš atrašiau „Ne“ ir, išjungusi telefoną, „išmečiau“ mūsų santykius pro langą. Po ilgesnės draugystės tokia žinutė būtų mane pralinksminusi, bet tik ne dabar. Tai tiesiog bjauru.

Kadangi, nuoširdžiai kalbant, esu įsitikinusi, kad vaikinai nebenorės skirti pasimatymo po pasimylėjimo. Ir jeigu vaikinas negali susivaldyti išgėręs alkoholio, ir tingi mergintis, jis tingės ir toliau. Tikiuosi suprantamai kalbu.

Galbūt aš esu nenormali, tačiau negaliu atsispirti subtilumui, romantikai ir mažybiniams žodeliams. Juk taip lengva suvilioti merginą…

O vaikinas, kuris sako: „Aš nesusitvarkiau savo namų, kadangi nenoriu sudaryti įspūdį, jog esu tvarkingesnis, nei iš tiesų esu“, yra paprasčiausias liurbis, bet bent jau nuoširdus.

Būk tvarkingas, žavus ir nuoširdus! Tiesiog leisk merginai pasijausti laimingai ir ypatingai, nes jokiu kitu atveju ji nekreips dėmesio į tave, o ką jau kalbėti apie malonumus lovoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis