Ieškoti naujų pažinčių vienam?

Penktadienis, tu grįžti iš darbo, mokslų namo. Artėja vakaras. Nusiunti žinutes keliems draugams su pasiūlymu pasilinksminti šį vakarą. Bet niekas neatrašo, arba atrašo, kad negali?

Dar - pora skambučių. Bet nieko gero... O vakaras jau artėja. Tu tikrai nenori sėdėti namuose ir žiūrėti televizorių. Ką daryti?

Eik ieškoti naujų pažinčių. Eik vienas. Savaime suprantama, kad draugų kompanijoje visada yra linksmiau ir, svarbiausia, drąsiau. Bet jeigu tavo dabartiniai draugai negali sudaryti tau kompanijos penktadienio vakarą, tai susirask naujų draugų.

Susirask jų tiek, kad bet kurį penktadienį tu visada rastum savanorių, kurie sudarytų tau kompaniją. Arba surask jų tiek, kad kiekvieną penktadienį tau reikėtų rinktis iš 10 pasiūlymų, kur nueiti.

Svarbiausia taisyklė – išeik iš namų. Nesėdėk ir nelauk tinkamos progos, eik jau artimiausią penktadienį. Tavo galvoje gali būti tūkstančiai priežasčių, kodėl geriau žaisti kompiuterinį žaidimą ar naršyti, tačiau pamiršk abejones. Bijodamas vienumos, amžinai gali likti vienas...

Aišku, tu gali pasinaudoti menkiausia priežastimi ir eilinį kartą pasilikti namuose, tikėdamasis, kad per televizorių parodys aukščiausios klasės porno. Arba tu gali pamiršti apie visus savo atsikalbinėjimus ir nukeliauti ten, kur žmonės linksminasi ir dalinasi puikia nuotaika.

Tu bijai, kad tavęs nesupras. Taip, gal iš pradžių jausiesi nejaukiai. Bet vėliau, kai tu parodysi, kad esi šaunus ir linksmas žmogus, kam rūpės, ar tu vienas, ar ne.

Svarbiausia, nebijoti, susipažinti su visais, nesvarbu, ar tai vaikinas, ar mergina.

Jei būsi draugiškas ir paslaugus, vėliau žmonės patys norės susipažinti su tavimi.

Atsimink, viskas ateina su patirtimi. Tapk komunikabilesnis. Visada sunku nugalėti save, bet tik pamąstyk apie ateitį. Jeigu tu ir toliau nori laukti stebuklingo penktadienio, kad puikiai paleistum laiką, tai tu veltui skaitei šį straipsnį.

Jeigu trokšti, kad kiekvienas savaitgalis būtų kaip nepamirštamas nuotykis, kai tu šauniai leidi laiką, bendrauji tik su linksmais žmonėmis, tada dėk pastangų jau dabar. Eik ir pabandyk šėlti vienas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis