N-18: „mergina, kuri nepasitenkina“

KLAUSIMAS: nesuprantu, kodėl kai kurios merginos visiškai nejaučia orgazmo, o vaikinai visuomet jaučia? Mano sesuo sako, kad merginos ima jausti orgazmą, tik kai tampa vyresnės, nuo kokių 20 ar 25 metų. Ar tai tiesa?

ATSAKYMAS: merginoms — ir net suaugusioms moterims — gali būti sunku pajusti orgazmą glamonių ir sueities metu arba jos gali jį jausti rečiau nei vaikinai ar vyrai.

Daugybė merginų – apytikriai viena iš trijų – besimylėdamos su partneriu sunkiai pasiekia orgazmą. Dauguma merginų jį pajunta, kai stimuliuojamas klitoris, o ne skverbiamasi į vaginą.

Tad jei merginai sunku patirti orgazmą, galbūt jai vertėtų išmėginti klitorio stimuliavimą prieš vaginalinį ar oralinį seksą, jo metu ar po jo. Klitorį partneris gali stimuliuoti liežuviu, ranka arba vibratoriumi.

Dauguma merginų, kurios patiria orgazmą besimylėdamos su partneriu, yra jį jautusios, kai masturbavosi. Merginos, kurios niekuomet nėra jautusios orgazmo, galėtų išmėginti masturbaciją, kad suprastų, kas joms teikia malonumą.

Nepamirškite, jog kiekvienos moters kūnas skirtingai reaguoja į įvairias glamones ir kiekvienai patinka vis kitoks stimuliavimas. Todėl labai svarbu bendrauti su partneriu, nes jis nemoka skaityti minčių.

Reikia aiškiai pasakyti, kas tau patinka ir kas ne, ką nori daryti, o ko nenori.

Su amžiumi merginai paprastai vis lengviau patirti orgazmą, nes ji turi žinių ir patirties, kas jai malonu, be to, ji sugeba laisviau bendrauti su partneriu apie tai, kas jai patinka ar nepatinka lovoje.

Vaikinai taip pat ne visada jaučia orgazmą. Jie taip pat patiria problemų, susijusių su orgazmu ar erekcija.

Seksualinis merginų ir vaikinų pasitenkinimas labai priklauso nuo emocijų ir mokėjimo atsipalaiduoti. Sunku mėgautis seksu ir patirti orgazmą, jei jauti diskomfortą, nepasitiki savimi arba partneriu ar nesi tikras/-a, kad viskas vyksta tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis