10 natūralių afrodiziakų: sugundyk be pastangų

Kas yra afrodiziakas? Tai gali būti smilkalai, kvepalai, maistas, gėrimas ar netgi tam tikras įsitikinimas, nuotaika, atmosfera, kuri „uždega“ arba padidina seksualinį potraukį.

Senovės rytiečių išmintis byloja, kad tam tikri kvapai ir aliejai gali sugundyti patinkantį/-čią vaikiną/merginą. Nebereikia užsiiminėti joga, verstis per galvą, ieškant seksualių žodelių, nebereikia vaidinti nepasiekiamo/-os, kad priešingos lyties atstovas imtų tavęs geisti.

Manai tai tik juokai? Išbandyk!

Pagrindinis mūsų visų seksualinis organas – protas, o pastarasis reaguoja į maistą, kvapus, pojūčius, spalvas… Kaip sugundyti mylimąjį/-ąją maistu, prieskoniais, kvapais – skaityk žemiau.

„Liepsnojantis“ maistas

Prieskoniai: čili, aštrių prieskonių mišinys bei visi kiti maisto skonio paskaninimai turi afrodiakinių efektų.

Pagalvok apie tai: pikantiškas maistas pagreitina širdies darbą, skatina prakaitavimą. Tai tokie patys kaip seksualinio susijaudinimo pojūčiai. Todėl išsikepk aštrų vištienos patiekalą ir pavaišink ją/jį.

Austrės: aš žinau, tikriausiai nenustebai, kai pamatei austres šiame sąraše. Mes visi žinome, kad austrės yra laikomos ne tik afrodiziaku, tačiau ir potencijos „sargu“.

Kodėl? Žmonės, kurie valgo austres, pastebi, jog jų sveikata gerėja, kad seksualinė energija stiprėja. Tad padėk jas gliaudyti ir nenustok, kol nepajausi aitros.

Krienai. Kol dauguma žmonių tiki, jog suši turi afrodiziakinių medžiagų, mano draugas pasakė man nedidelę paslaptį – krienai kelia seksualinę nuotaiką.

Kitą kartą, kai užsisakinėsi suši, paprašyk daugiau wasabi ar krienų, ir netgi tada, kai tavo akys ašaros, stenkis, valgyk ir prašyk tai daryti partnerį/-ę.

Ikrai. Taip, teisingai, žuvų kiaušinėliai turi labai daug naudingų vitaminų. Jie praturtinti fosforu, todėl „maitina“ nervų ląsteles. Vos nervai tampa jautresni, glamonės iškart veda iš proto…

Dieviški vaistai

Ženšenis. Žodis ženšenis reiškia „vyro šaknis“, galbūt todėl šis augalinis vaistas gavo afrodiziako titulą. Ženšenio šaknis turi stimuliacinių savybių, kaip pavyzdžiui, kofeinas, tačiau nėra įrodyta, kad jis pagerina lytinių santykių kokybę.

Ženšenio vartojimas, suteiks tau energijos, jei jos tau pritrūksta per pasirodymą lovoje.

Ispaniška musė: mes visi esame girdėję, kad šie „lašiukai“ padeda pasiekti begalines seksualines aukštumas, bet ar tu tikrai žinai, kas ta „ispaniška musė“ iš tikrųjų yra?

Tai – ryškiai žali, pūslėti vabaliukai iš pietų Europos. Šie „ispaniškos musės“ lašiukai yra laikomi vienais iš pavojingiausių afrodiziakų rinkoje, kadangi jie sutrikdo žmogaus medžiagų apykaitą. Taigi, patarimas: laikykis nuo „ispaniškos musės“ kuo toliau.

Kvapai

Vanilė. Jos saldumas turi euforinį efektą, kadangi vanilės kvapas geriną centrinę nervų sistemą. Šis aromatas stimuliuoja seksualumą tiek vyrams, tiek moterims. Todėl įsipilk kelis lašiukus vanilės esencijos į arbatą arba apšlakstyk drabužius vanile bei nusiteik seksualiai.

Pačulė (patchouli) – kvapas, „prikeliantis“ seksualinę energiją arba ją sukuriantis.

Jeigu nori išbandyti šio afrodiziako galią, nuspirk smilkalų su šiuo kvapu (taip pat įjunk kokią erotiškesnę muziką).

Muskusas. Tiki tuo ar ne, tačiau dauguma ekspertų teigia, jog muskuso kvapas labai panašus į testosteroną (žmogaus feromonas – vyro lytinis hormonas).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis