Šiais 3 mėnesiais gimę gali būti aiškiausi energetiniai vampyrai

Nors terminas energetinis vampyras plačiai paplitęs, tiksliai sunkoka nusakyti, kokio tipo žmonės gali siurbti energiją. Viena aišku, jog energetinis vampyras turi atitinkamą savybių rinkinį, kuris taip pat būdingas ir konkrečiu gimimo mėnesiu gimusioms asmenybėms. Kuriuo mėnesiu gimusios, labiausiai tikėtina, yra didžiausios energetinės vampyrės?

SAUSIS. Sausio mėnesį gimusios išskiria pasyvumu ir pesimizmu, o niekas labiau neatima energijos nei šalia esantis nusivylęs bei kritiškas asmuo. Nors sausio mėnesį gimtadienį švenčiančios turi nemažai teigiamų savybių, ir pačios jaučia, jog neretai gali tapti tomis, kurios siurbte siurbe gyvybinę energiją. Kadangi jas gana dažnai aplanko pesimistiškos nuotaikos, jos jaučiasi vangios, apatiškos, nenuostabu, jog žmonės aplink jas taip pat linkę patirti analogiškus jausmus. Gal todėl jos stengiasi slėpti savo energetinį vampyriškumą ir maskuoti jį po geros nuotaikos kauke. Tai yra tikrų tikriausios energetines vampyrės, visgi jos moka tai slėpti ir sėkmingai gyvena tarp mūsų.

Balandžio mėnesį gimusios pasižymi tvirtu charakteriu - jos nuožmios, ganėtinai griežtos ir neretai turi energijos vampyro bruožų. Jų vampyrizmas pasižymi ne energijos siurbimu pernelyg daug komunikuojant, o stengiantis palenkti pašnekovą, padaryti jį patiklesniu bei paklūstančiu. Jautresnio tipo asmenys lengvai pasiduoda šį mėnesį gimusių įtakai, tačiau tvirtesnį būdą turintys gali jaustis tarsi siurbiami, mat juos išsekina konkurencinė kova. Tad balandžio mėnesį gimusios yra kiek netipinės energijos siurbikės, nes jos vadovaujasi galia.

Lapkričio mėnesį gimusios yra didžios karštakošės, todėl dažniausiai energiją siurbia savo užsidegimu. Tai degtukiško tipo asmenybės, kurios dažnai sukelia konfliktą be priežasties, taip išeikvodamos kitų energiją. Bereikšmiai konfliktai ne tik sudarko psichinę sveikatą, bet ir alina, silpnina organizmą. Lapkritį gimusioms, deja, neretai pasitaiko pykčio priepuoliai, kurie ir iššaukia konfliktus. Nenuostabu, jog žmonės, supantys lapkritį gimusias, stengiasi be galo atsargiai elgtis su šiomis asmenybėmis ir jų nesupykdyti, nes tuomet patirtų, ką reiškia energetinio vampyro pyktis ir gebėjimas siurbti gyvybinę energiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis