Religija ir seksas

Ar tavo religinės pažiūros turi įtakos tavo santykiams? Jauti, kad niekas nesupranta tavo religinių nuostatų ir tavo atsisakymo mylėtis iki vedybų?

Filmuose nuolat matome, kai religingas žmogus atsisako užsiiminėti seksu su partneriu, kuris po to galiausiai jį/ją palieka dėl kito/-os. Taip nutinka.

Ar manai, kad ir tavo dvasingumas ir religingumas ardo santykius? Neturėtumei taip manyti.

Aš galiu tave padrąsinti, jei nenori užsiiminėti seksu, tai ir neversk savęs. Jei neužsiiminėsi seksu, tikrai neliksi vienišas/-a visą gyvenimą. Tikrai ne.

Yra daug šiai nuomonei pritariančių vaikinų ir merginų. Taip pat yra daug vaikinų ir merginų, kurie gerbia žmogaus įsitikinimus. Tu tikrai nesi vienas/-a ir atsiras žmogus, kuris/-i gerbs tavo nuomonę.

Taip, religija moko susilaikyti iki vedybų. Ar tu pritari šiai nuostatai? Atsakymas į šį klausimą slypi tavyje. Tikrai nėra blogai tikėti. Tikėjimas ugdo valią, kuri būtina gyvenime.

Aš iš prigimties nesu religingas žmogus, bet tai nereiškia, kad aš nesilaikau tam tikrų vertybių. Taip, iš manęs juokėsi vaikinai dėl mano apsisprendimo laikytis celibato, bet vėliau aš supratau, kad jie nėra tie, su kuriais aš norėčiau būti.

Aš ėmiau susitikinėti su vaikinais, kurie manęs nevertė mylėtis. Ar santykiai visada susiklostydavo gerai? Ne. Bet tai nepakeitė mano nuostatų. Supratau, kad su kai kuriais vaikinais santykiai nesiklosto ne tik dėl to, kad su jais negulu į lovą...

Dėl vienos ar kitos priežasties žmonės netinka vienas kitam, bet dėl vaikinų tikrai neketinu atsisakyti savo įsitikinimų.

Celibato laikymasis nereiškia, kad liksi vienas/-a. Gali užtrukti, kol susirasi partnerį, kuris tiks tau, bet galų gale to verta laukti.

Kiek kartų matei, kaip tavo draugė susitikinėja su daugybe vaikinų ir vis tiek lieka įskaudinta, po to, kai pasimylėjo su jais?

Taip nutinka dažnai. Viena mano draugė labai dažnai susitikinėjo su vaikinais ir neatsisakydavo vienos nakties nuotykių. Dėl to ji netapo laimingesnė. Dėl to ji jausdavosi tik dar blogiau.

Kita draugė, kurios santykiai su vaikinu buvo nestabilūs, nutarė prarasti nekaltybę. Kai santykiai nutrūko, ji buvo įskaudinta, nes jos jausmai jam tuo metu buvo labai stiprūs. Ji gailisi savo sprendimo jam skubotai atsiduoti ir ji vis dar ieško sau tinkamo žmogaus.

Taigi tai, kad laikaisi celibato, nebūtinai reiškia, kad esi keista, niekam tikusi mergina. Tu tiesiog dar nesuradai tinkamo vaikino, kuris būtų nusipelnęs sėdėti šalia tavęs.

Tai nereiškia, kad tu turi atsisakyti savo įsitikinimų. Daugelio žmonių gyvenime religija užima ypatingą vietą. Ką religija reiškia tau, tai tik tavo reikalas - niekieno kito.

Surasti tinkamą žmogų, kuris suprastų tavo įsitikinimus, nėra taip paprasta, kaip rodo filmuose. Tinkamas žmogus ne visada yra „laisvas”, bet jis tikrai yra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis