PSICHOLOGAS PATARIA: prie merginų siaubingai pasimetu

KLAUSIMAS: turiu bėdą: nežinau, kaip susirasti merginą, nežinau, kur jos ieškoti, kaip prie jos prieiti, ką pasakyti.

Pavyzdžiui, eidamas gatve, aš žiūriu į ją, o ji ne. Jei mergina į mane pasižiūri ir žiūri pakankamai ilgai, pasakau jai „labas“. Jei trumpai, tyliu ir einu. Kartais merginos dėmesį pastebiu per vėlai ir tenka sekti jai iš paskos, kol randu progą prieiti.

Kartais, kai pasisveikinu su mergina ir ši tikisi kažką dar išgirsti, aš siaubingai pasimetu ir nežinau, kur dėtis. Mane ima stresas.

Dar niekad nesu draugavęs su mergina, niekas nepamirksi, neparodo kitokių simpatijos ženklų. Pažinčių portalus išbandžiau, nieko neišėjo. Man yra 21 metai.

ATSAKYMAS: aš tau negaliu patarti nieko naudingo. Bet noriu pasidalinti savo mintimis ir jausmais, kurie man kilo, skaitant tavo laišką.

Taip jau yra, kad tu man panašus į uždarą, mažakalbį ir santūrų žmogų. Tu turi turtingą vidinį pasaulį, daug mąstai ir jauti. Tačiau esi taip „surėdytas“, kad ne kiekvienas gali pastebėti tavo „aš“, kurį saugai giliai širdyje.

Dabar kai ką prisiminkime apie žmonių įvairovę: vieni iš mūsų šviesiaplaukiai, kiti - tamsiaplaukiai, vieni strazdanoti, kiti - garbanoti, treti – riestanosiai. Mes ir viduje būname labai skirtingi.

Kai kam iš mūsų būtina tvarka, tikslumas, aiškumas, kiti neišgyventų nė minutės be draugų kompanijos, dėmesio, dar kitiems būtina žinoti, kad kas nors jais rūpinasi ir juos globoja, yra žmonių, kuriems svarbiausia – perprasti kitus, žinoti kas kur vyksta, ką kas veikia, kai kam būtina pabūti vienam ir pasvajoti, juos erzina susibūrimai.

Žmonės yra labai įvairaus charakterio ir temperamento. Bendraujantys daug labai nerimauja likę vieni, o mėgstantys vienatvę, nejaukiai jaučiasi, kai atsiduria dėmesio centre. Žmonės yra skirtingi, įvairūs ir įdomūs. Tikrai taip nėra, kad tik linksmuoliai vertingi, arba tik rimtuoliai – tinka draugauti. Visi nori turėti artimą draugę arba draugą.

Žinoma, taip ir turi būti. Tu stengiesi atspėti, kas patinka merginoms. Mėgini jas kalbinti arba kibinti. Suprantu.

Gal šiek tiek perlenki lazdą. Jeigu esi uždaras ir ramus, tai nesistenk pasidaryti linksmas ir „kietas“. Nes tada pats blogai jausiesi ir merginas gluminsi, būdamas nenatūralus. Svarbiausia – ramybė.

Reikia sulėtinti tempą ir nedaryti jokių staigių manevrų, kurie tau nebūdingi. Visai nesvarbu, ką sakai, suprantama, kad jaudiniesi. Kur nors yra mergina, kuriai tu patiksi. Bet kas gali žinoti, kur ir kaip ją sutikti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis