N-18: tai daugiau, nei vien tik seksas

Skirtingiems žmonėms seksas gali reikšti skirtingus dalykus. Kai kurie traktuoja seksą tiesiog kaip atsipalaidavimo būdą ar priemonę asmeniniam pasitenkinimui pasiekti. Vis dėlto, daugeliui merginų ir vaikinų seksas nėra vien tik fizinis aktas.

Lytinis aktas gali sukelti daugybę jausmų. Jei žmogus mylisi su partneriu, kuris kitaip nei jis vertina seksą, tai gali sukelti daug problemų.

Ši problema dažniausiai kyla merginoms. Nors ir kai kurie vaikinai laikosi požiūrio, kad seksas - labai asmeniškas, intymus ir svarbus dalykas, rašoma tinklalapyje realsexedfacts.com.

Nors dauguma vaikinų susitikinėja su merginomis, kad galėtų seksualiai pasitenkinti ir smagiai praleisti laiką su malonia kompanione, dauguma merginų ieško kažko daugiau.

Merginos, kurios realistiškai vertina situaciją ir gerbia save, supranta, kad seksas yra kur kas daugiau, nei vien tik fizinis aktas. Nelaimei, vaikinai ne visada sutinka su šiuo teiginiu.

Seksas yra daugiau nei vien geras „pasismaginimas“ ar galimybė pasiekti asmeninį pasitenkinimą. Kai mergina nusprendžia užsiimti seksu, ji duoda savo sutikimą ne vien tik veiksmą atlikti.

Tuo metu, mergina nusprendžia atiduoti savo kūną vaikinui. Daugelis merginų nelengvai padaro šį sprendimą. Savo kūno atidavimas kitam žmogui yra susijęs su dideliu pasitikėjimu.

Mergina turi jausti, kad vaikinas ją gerbia ir elgsis su ja gražiai, supratingai, rūpinsis ja. Daugelis merginų baiminasi, kad, kai jos sutiks užsiimti seksu su vaikinu, po to jis dings iš jų gyvenimo.

Merginos bijo, kad vaikinas vaikosi tik jų sijonų. Tik po tam tikro kartu praleisto laiko, pažinus vienas kitą, išsiaiškinus partnerio gyvenimo tikslus, susipažinus su jo gyvenimo būdu ir supratus daugybę kitų dalykų, dauguma merginų sutinka užsiiminėti seksu.

Daugelis jų ir, žinoma, didelė dalis vaikinų, nori, kad seksas kažką reikštų, jie nori, kad tai būtų kažkas daugiau, nei vien tik geras „pasismaginimas”.

Kai mergina nusprendžia atsiduoti savo partneriui, seksas sukelia jai daugybę emocijų. Iš dalies tai galima paaiškinti moters smegenyse vykstančiais cheminiais procesais.

Sekso metu gaminasi endorfinai ir keli klinikiniai tyrimai įrodė, kad cheminės medžiagos, kurios gaminasi, kai žmogus įsimyli, yra tos pačios, kurios gaminasi, kai merginos užsiiminėja seksu.

Merginoms lytinis aktas gali sukelti labai stiprias emocijas ir, jei partneriui ji yra svarbi, jis turėtų pabandyti suprasti šiuos jos jausmus.

Jis niekuomet neturėtų kalbėti apie seksą, kaip apie paprastą „pasismaginimą”. Merginos jaučia, kad nusipelno pagarbos, jos kur kas labiau vertina partnerį, jei šis seksą vadina mylėjimusi ar miegojimu kartu.

Jei žmogus visuomet galvojo apie seksą, kaip apie tiesiog gerą „pasismaginimą”, jis turėtų gerai apmąstyti savo minčių pasekmes.

Traktuojant seksą taip supaprastintai, jis neleidžia sau iš tikrųjų pasimėgauti viskuo, ką gali suteikti vaikino ir merginos sąjunga.

Dalinimasis vienas kito kūnu gali būti nuostabi patirtis. Tie, kurie visuomet manė, kad seksas yra tiesiog fizinis malonumas, netenka nuostabios patirties, kurią žmogui suteikia džiaugsmas, patenkinus savo partnerį.

Naudotis kitu žmogumi tam, kad patenkintum asmeninius poreikius, nepaisant kito žmogaus jausmų, poreikių ir troškimų, yra nemoralu ir toks žmogus niekada nesulauks pagarbos iš kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis