10 siaubingų klaidų, kurias gali padaryti per pasimatymą

Pasimatymas kaskart yra nelengvas iššūkis: jau nekalbant apie problemas išsirinkti tinkamus drabužius, pasidaryti makiažą ir manikiūrą, sugalvoti pokalbio temą, prisiminti kelis juokus, kurie praskaidrintų pasimatymo atmosferą…

Tik Paris Hilton gali sau leisti į pasimatymus vaikščioti kasdien be jokio pasirengimo. Ji niekada nesuklysta, nenusišneka ir nepadaro kokios apmaudžios kvailystės.

Taigi, kad taptum pasimatymų karaliene ir atsikratytum baimės „susimauti“, privalai žinoti didžiausias pasimatymuose padaromas jaunuolių klaidas.


1. Nevėluok!

Nieko nuostabaus, kad pavėluoti į pasimatymą madinga. Taip priverčiamas laukiantysis mąstyti, jaudintis ir, svarbiausia, sutelkti visą dėmesį į tave.

Tačiau yra tokių žmonių, kurie gali įsižeisti, kad leidi sau vėluoti ir manipuliuoti kito žmogaus laiku. Taip pat nemandagu „pabėgti“ ilgam nuo žmogaus, su kuriuo susitikai, net jei priežastis 100 metų nematytas draugas ar reikalai tualete.

Šansas, kad įvyks antrasis pasimatymas – vienas iš milijono.


2. Buvusysis (buvusioji) partneris (partnerė)

Niekuomet neužsimink apie savo buvusį partnerį pirmo pasimatymo metu. Kodėl? Kadangi taip parodysi, kad tau vis dar rūpi seni santykiai ir išgyveni dėl jūsų išsiskyrimo.

Tokiu atveju tu save pateiksi kaip persekiotoją, nesugebantį/-čią paleisti buvusiojo/-iosios.


3. Gėrimai

Svaigieji gėrimai pasimatymo metu suteikia taip trūkstamos drąsos, tačiau niekuomet neperženk tos plonytės ribos ir nepadaugink tiek, kad nė neprisimintum, kuo tu vardu.


4. Daugiau nei pažintis?

Nesusivaldyti nuo geismų irgi nėra gerai, kadangi po tokio „sėkmingo“ pasimatymo, vėliau būna per sunku netgi susitikti puodeliui kavos.


5. Sąskaita

Mes visi pasijaučiame nemaloniai, atėjus momentui, kai reikia susimokėti sąskaitą. Šiomis dienomis mandagiausiais poelgis būtų pasisiūlyti susimokėti savo dalį, nei nueiti nuo stalo, laukiant, kada partneris/-ė sumokės už jus abu.


6. Melas

Melas turi trumpas kojas, todėl jeigu pamelavai savo amžių, pareigas darbe, nuslėpei, kad vis dar gyveni su savo tėvais ar kad vis dar draugauji su kitu žmogumi, įsitikink, ar tikrai niekuomet daugiau nebesutiksi šio žmogaus ir ar jis tikrai nesužinos, jog tu jam melavai.

7. Ką aš užsisakiau?

Tai puikus būdas sužinoti, su kokiu žmogumi buvai pasimatyme, ar šis žmogus tikrai yra pastabus ir dėmesingas tau.


8. Trijų kompanija

Žinoma, pasikvietus į pasimatymą draugę/-ą, tau tikrai bus drąsiau, tačiau tokiu savo poelgiu tik parodysi, jog esi nesavarankiškas/-a, nedrąsus/-i, nepakankamai subrendęs/-usi.


9. Tema

Pokalbiai apie gyvenimo tikslus, naujienas, politiką - tikrai nėra blogos temos pirmo pasimatymo metu, tačiau turi turėti savo nuomonę pagrindžiančių ir svarių argumentų.


10. Tik jis/ji

Vienas pagrindinių dalykų pasimatymo metu yra parodyti partneriui, kad tu jam skiri visą savo dėmesį ir taip pat to tikiesi iš jo ar jos. Kad ir kaip tau atrodytų svarbu, nesistenk sekti futbolo rungtynių rezultato, ilgai nekalbėk telefonu ir, žinoma, jokiu būdu neflirtuok su kitu žmogumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis