Kai meilei reikia pertraukos

„Mes tik trumpam išsiskyrėme, mums reikia pagalvoti apie mūsų santykius ir jų eigą,“ – pasakoja naujienas draugė. „Kaip galima trumpam išsiskirti?“ – niekaip nesuprantu aš. Jei jau santykiai nutraukti, tai nutraukti. Negi pauzė išgelbės mirštančią meilę?

Pasirodo, gali… Na, abi poros pusės, pajutusios laisvę ir pasimėgavusios kitų asmenų dėmesiu, galiausiai supranta nerasią nieko saugesnio ir geresnio nei senasis partneris.

Tačiau ar tai ne išdavystė, ar tai ne atsakomybės ir pastangų trūkumas? Kai kurie mokslininkai sako, jog ne. Daugelis porų trumpam nutraukia santykius, kad pakurstytų meilę.

Jei nusprendei „trumpam išsiskirti“

Visų pirma, turėtum atsisėsti ir paklausti savęs, kodėl jautiesi nelaimingas/-a šiuose santykiuose. Sudaryk tau patinkančių tavo partnerio/-ės savybių sąrašą. Prisimink, kodėl iš viso jį/ją įsimylėjai. Ar dėl bendrų interesų ar todėl, kad jis/ji buvo toks/-ia, kokio/-s tau tuo metu reikėjo?

Po to surašyk tave erzinančias tavo partnerio/-ės savybes. Pagalvok, ar jis/ji neturi „pavojingų“ savybių, tokių kaip besaikis alkoholio vartojimas ar „terorizuojantis“ būdas.

Po to, kai pabaigsi šį sąrašą, pamąstyk apie savo gyvenimo tikslus, savo gyvenimo planus ir pasvarstyk, kiek tavo dabartiniai santykiai yra suderinami su tavo planais.

Taip pat turėk omenyje, kad tavo nepasitenkinimas santykiais gali būti visai nesusijęs su pačiais santykiais. Galbūt tu patiri finansinių sunkumų, arba tavo gyvenime įvyko skaudus įvykis ir šiuo metu tu jautiesi pasimetęs/-usi.

Elkis sąžiningai ir būk atviras/-a su savo partneriu, kalbėdama apie savo jausmus. Nieko neišspręsite, jei kalbėdamiesi, nebūsite vienas kitam atviri. Jūs abu turite rimtai pasikalbėti apie savo santykius ir kur jie veda.

Tavo partneris gali būti taip pat nelaimingas kaip ir tu. Po to, kai pasikalbėsite, jūs abu galite nuspręsti padaryti pertrauką ar ne.

Kartais žmonėms reikia „trumpam išsiskirti“, kad suprastų, ko jie nori ar pažvelgtų į santykius „kitomis akimis“.

Pertraukos metu būtinai kalbėkis su savo partneriu, stebėk, kaip viskas klostosi, ir aptark su savo partneriu, ko tu nori iš būsimų santykių.

Dauguma porų, kurios po pertraukos atnaujina santykius, pastebi, kad jų santykiai tapo tvirtesni.

Kai kurie iš mūsų pamiršta, kodėl įsimylėjo kitą asmenį. Kasdienės problemos ir rutina numarina jaudulį ir susižavėjimą.

Pertrauka santykiuose nėra santykių pabaiga. Kartais pertrauka yra tik pradžia, kuri žymi daug žadančių ir daug pasitenkinimo teikiančių būsimų santykių pradžią.

Pertrauka santykiuose gali priversti tave suprasti, kad tavo partneris/-ė iš tikrųjų yra tavo gyvenimo meilė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis