PSICHOLOGAS PATARIA: nieko nesužaviu net pažinčių portaluose

KLAUSIMAS: jau kurį laiką neturiu vaikino, užsiregistravau keliuose internetinių pažinčių svetainėse. Niekaip nesuprantu, kodėl net internete man taip nesiseka. Dažniausiai bendrauti trokšta užsieniečiai ir kur kas vyresni.

Kita vertus, jei aš kažkam išsiunčiu žinutę, man neatsako. Ką darau negerai?

ATSAKYMAS: labiausiai tikėtinos priežastys, dėl kurių nesulauki atsakymų pagal savo pažinčių paieškos profilį (arba gauni atsakymus iš „netinkamų“ žmonių), yra šios: tu neaiškiai suformulavai savo anketą arba nemokamos pažinčių interneto svetainės, kuriomis naudojiesi, netinkamai veikia, savo pažinčių paieškos profilyje parašei kažką atstumiančio, tu esi per daug išranki, esi grubi, atsakydama potencialiai susidomėjusiems vaikinams.

Galimos dvi priežastys, tiesiogiai susijusios su tavo pažinčių paieškos profiliu, lemiančios tavo nesėkmes, bendraujant internetu: tavo trumpas prisistatymas ir tavo profilio nuotrauka.

Jei profilyje nėra nuotraukos, tai gali būti vienintelė priežastis, kodėl nesulauki laiškų. Keletas atliktų tyrimų parodė, kad pirmiausia vaikinai žiūri profilius su nuotraukomis.

Jei jiems nepatinka nuotrauka, jie nesivargins geriau pažinti tave. Galbūt tai nėra teisinga, galbūt tai gali tave erzinti, tačiau toks šiandien yra pažinčių pasaulis.

Kita potenciali tavo nesėkmių priežastis – profilio aprašymas: galbūt esi negatyvi, pernelyg atvirai seksuali, nepatenkinta savimi arba per daug išranki.

Panašu, kad daugelis merginų šiandien labai išrankios. Galbūt tu nesi itin išranki, tačiau galima spėti, kad turi keletą kriterijų, rinkdamasi vaikinus, su kuriais norėtum susitikti ir šie kriterijai atstumia potencialius tavo internetinius draugus.

Pabandyk sutrumpinti savo „poreikių“ ir „norų“ sąrašą iki trijų: amžiaus skirtumas iki kelerių metų, apsieik be seksualių pareiškimų, kurie keltų grėsmę tavo pačios saugumui, ir apsiribok vaikinų paieška tam tikrame geografiniame regione.

Daugelis mano draugų, ne kartą sakė man, kad sumažinę paieškos kriterijų skaičių ir būdami atviresni galimybei susitikinėti su žmonėmis, ne visai atitinkančiais jų trokštamą tipą, galiausiai sugebėjo susitikti savo svajonių partnerį.

Kitas galimas pasirinkimas – pabandyti susitikti su žmonėmis, naudojant kitas interneto priemones. Išbandyk forumus, skirtus tavo miestui arba tai vietai, kurioje nori susipažinti su naujais žmonėmis.

Ne tik pradėsi naują diskusiją, susijusią su pasimatymais, tačiau taip pat sužinosi apie renginius, apie kuriuos praneš kiti vartotojai. Pabandyk nueiti į keletą tokių renginių arba netgi pati paskelbk apie kokį renginį.

Kai gyvenau mažame miestelyje, man buvo labai sudėtinga susipažinti su naujais žmonėmis, todėl vieną dieną viename forume ekspromtu paskelbiau: „Kas norėtų kartu išgerti kavos?“. Atėjo penkiolika žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis